Trend

ÇİKOLATANIN HER HALİ GÜZEL

Çikolata bu, kim ona kötü diyebilir ki? Kokusuyla bile sizi baştan çıkaracağı kesin olan bu mutluluk deposu, bu sefer karşınıza bambaşka şekillerde çıkıyor! Bakalım onları böyle görünce de yiyebilecek misiniz? Yoksa çikolatanın bu bin bir haline şaşırmaktan yemek aklınıza gelmeyecek mi?

image (7)

Bir futbol, bir de çikolata tutkusu vazgeçilmez!

Şu dünyada vazgeçemeyeceğiniz iki alışkanlık söyleyin desek, biri futbol maçları biri de çikolata olur kesin! işte buyurun, her ikisi bir arada karşınızda şimdi! Futbol maçlarının adrenalini yüksek dakikalarında, stres altındayken sizi sakinleştirebilecek, yenildiğinizde sizi teselli edecek, yendiğinizde ise mutluluğunuzu paylaşacak şey nedir? Elbette çikolata!

Tamiratın ustasıyım, çikolatanın hastasıyım!

image (8)

Elinizden her iş geliyor madem, kendinizi ödüllendirmelisiniz! Bozuk musluğu eve usta çağırmaya gerek duymadan tamir edebildiniz, kombi de sayenizde güzel güzel çalışıyor, ya patlayan lamba? E ondan kolay ne var canım, çocuk oyuncağı! Biliyoruz, tamir işleri bu kadar kolay değil, elinize yüzünüze bulaştırdığınız için de üzülmeyin. Fakat size tavsiyemiz, anlamıyorsanız şayet bu çikolatadan yapılma alet edavatla idare edin, hiç olmadı yersiniz.

Değmeyin tatlı keyfime!

image (9)

Ohh, çikolatanın verdiği huzuru, rahatı hangi yiyecek verebilir başka? Hem keyfime hem de damak tadıma düşkünüm diyorsanız eğer, buyurun size en tatlı çikolatalardan yapılmış bir koltuk! Aman, durun! Oturmak için değil, yemek için yapıldılar, tabii yemeye kıyabilirseniz!

Ben böyle klavyeyi yerim!

image (10)

Keşke çalıştığımız tüm klavyeler böyle çikolatadan olsaydı değil mi? O zaman kimse çalışmaya doyamazdı herhalde! Siz de eğer bilgisayar başında çalışırken kafayı yiyorsanız, artık bırakabilirsiniz. Kafanız yerine bilgisayarınızın klavyesini yiyin!

Evet biliyoruz hepsi birbirinden güzel, fakat siz “çikolata olsun lezzetli olsun benim olsun yeter” diyorsanız eğer, istediğinizin alasını bulabileceğiniz bir önerimiz var: BonnyFood Madlen Çikolataları ile ne çikolata keyfiniz ne de mutluluğunuz biter, afiyet olsun!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir