ÇILGIN PARTİLERİN RENKLİ MEYVELERİ!


Kış mevsimi girdi gireli, soğuk havaların etkisiyle kendimizi eve kapatır olduk. Tabi bu sosyalliğimizi yitireceğimiz anlamına gelmesin, sadece havaların bu kadar soğuk olmadığı zamanlarda kendimizi attığımız sokaklar caddeler, şu sıralar biraz boş kalacak gibi. Ama üzülmeyin, ev partilerinin tadı da her zaman bambaşka! Keyifli sohbetler, dinlenen eğlenceli müzikler, üstelik üzerimizde en rahat eşofmanlarımızla, istediğimiz saate kadar süren eğlenceler!

image

Bu eğlenceli ev partileri elbette kuru kuruya olmaz, eğer kalabalık bir grup ağırlıyorsanız en azından birkaç hazırlık yapmalısınız ki bütün gece eğlencenizin tadı hiç kaçmasın. Kış meyvelerinden hazırlanan renkli kokteyller, pastalar, lezzetli aperatifler bir yana, bu tatlı anları renklendirebilecek oyunlar da ev partilerinin vazgeçilmezlerinden.

image (1)

Bu çılgın partileri ortamdaki herkes için unutulmaz kılmak, ev sahibinin işi. Etrafı yapılacak partinin konseptine göre dekore etmek (örneğin bir 80ler konsepti, cadılar bayramı konsepti, oyun konsepti vs.) ve konsepte uygun yiyeceklerle partiyi tamamlamak. İşte sizi işin en zor kısmından kurtarabileceğimiz önerimiz, her ortama kolayca ayak uydurabilecek birmeyve sepeti! Çilek, ananas, muz, portakal, ne kadar eğlenceli meyve varsa hepsi de bu renkli meyve sepetlerinin içinde ve onlar da en az sizin kadar çılgın!

image (2)

Eğer neşesi eğlencesi tavan bir parti yapmak niyetindeyseniz, ortamın tadına tat katmayı en çılgın meyvelerle dolu bir meyve sepetine bırakın. O içerdiği renkli meyve dilimleriyle arkadaşlarınızı en az sizin kadar eğlendirmeye aday!


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş