Hediye Önerileri

Sömestir Hediyesiz Olmaz! Çocuklar İçin 8 Sömestir Hediyesi

2020-2021 Eğitim ve Öğretim Dönemi bitiyor, çocukların eğlence dolu günleri başlıyor! Her ne kadar çocuklar bu sene eğitimlerinin büyük bir kısmını evde tamamlamış olsalar da, evde eğitim karşısında gösterdikleri üstün performans ile hediyeyi hak ediyorlar. Gelin, çocukları mutlu edecek, onlara güzel bir karne hediyesi olacak sömestir hediyesi ne olabilir, yakından bakalım!

Bu yıl, tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi dolayısıyla birçok alanda benzersiz ve alışık olmadığımız değişimler yaşandı. Şirketler evde çalışmaya geçti, eğitim evlerden devam etti, maskeler yüzümüzden eksik olmadı… Bu dönemde eğitim evden devam ederken herkesin duruma daha hızlı şekilde adapte olması gerekti. Her şeye rağmen küçük afacanlar bu duruma uyum sağladı ve eğitimlerine tüm hızıyla etti. 2021 sömestir tatili (ara tatil) 25 Ocak tarihinde başlayacak ve 5 Şubat 2021 tarihinde bitecek. Siz de çocukları mutlu edecek ve yeni bir dönemi motive şekilde karşılamalarını sağlayacak hediyeler alabilirsiniz. Her bütçeye ve her çocuğa uygun ürünleri ÇiçekSepeti‘nden kolayca satın alabilirsiniz. Siz de çocukların mutluluğunun kaynağı olabilirsiniz!

Sömestir Hediyesi İçin Ne Alınır?

1-) Elektronik Ürünler

Teknolojik, elektronik ürünler her yaştan çocuğu mutlu eden hediyelerdendir. Pandeminin etkisi ile eğitimin evlere taşınması sonucunda elektronik ürünlerin önemi biraz daha arttı. Çocuklar artık, tabletler veya bilgisayarlar ile eğitim platformlarına bağlanıyorlar. Bu durum da farklı elektronik ürünlere olan ihtiyaçlarını artırıyor. Hem çocukların eğitim hayatına daha fazla katkı sağlayabilmek hem de onların daha mutlu olması için siz de sömestir hediyesi olarak çeşitli elektronik ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu elektronik ürünler arasında onların eğitim hayatlarını daha iyi sürdürebilecekleri Bilgisayar-Tablet çeşitleri; ona artık bir telefon almanın vaktinin geldiğini düşünüyorsanız Cep telefonu-aksesuar modelleri; onu farklı alanlara yönlendirmek ve ilgi alanlarını beslemek istiyorsanız Fotoğraf makinesi-kamera modelleri ve onun eğlenmesi için Video Oyun & Konsol çeşitlerini tercih edebilirsiniz!

2-) Eğlenirken Öğrenmesine Yardımcı Olan Ürünler

Sömestir, çocukların dinlenebileceği ve okula biraz ara verdikleri bir dönem olsa da eğitimden tamamen uzaklaşmamaları gerekir. Bu yüzden siz de çocuklarınız için hem eğitici olan hem de eğlendiren hediyeleri tercih edebilirsiniz. Böylece çocuklar zihinlerini çalıştırırken okuldaymış gibi hissetmez ve bir yandan okulda öğrendiklerini pratik edebilirler. Çocukları eğlendiren ve aynı zamanda öğretici olan hediyeler arasından Puzzle ve kitap çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Puzzle çeşitleri her yaştan çocuk için uygundur. Ayrıca onların zihinsel gelişimlerine pozitif yönde etki eden eğlenceli oyuncaklardan biridir. Kitaplar da yine aynı şekilde, çocukları mükemmel dünyalara götüren, yaratıcılıklarının ve hayal gücünün gelişmesini sağlayan, okuma alışkanlığı kazanmalarını sağlarken okumayı unutmalarının da önüne geçen ürünlerdir. Siz de çocukların ilgilerine, zevklerine ve isteklerine göre çeşitli ürünleri seçebilirsiniz. Böylece onlara yeni döneme hazır olacakları bir tatil deneyimi yaşatabilirsiniz!

3-) Kendini Geliştirebileceği Hobi Ürünleri

Organizasyon-hobi ürünleri de sömestirda çocuklar için hem keyifle vakit geçirebilecekleri hem de eğlenirken öğrenebilecekleri hediyelerdir. Çocukların evde geçirdikleri vakitte zihinlerini ve el becerilerini geliştirebilecekleri hediyeler tercih etmek önemlidir. Okula ve eğitime kısa da olsa bir ara verdikleri sömestirda onları yine de eğitimin içinde tutmak gerekir. Çocukların zevklerine ve ilgi alanlarına göre farklı hobi ürünlerini onlar için hediye olarak tercih edebilirsiniz. Boyama maketleri, yapı maketleri, örgü standları gibi ürünler çocukların keyif dolu bir tatil yaşamasına yardımcı olur.

4-) İlgi Alanına Göre Müzik Enstrümanları

Müzik aletleri de çocukların hem eğlendiren hem de gelişmelerine yardımcı plan ürünlerdendir. Eğer çocuklarınızın da müziğe biraz ilgisi varsa ona uygun bir ürünü hediye olarak tercih edebilirsiniz. Gitar, yaylı çalgılar, vurmalı çalgılar, üflemeli (nefesli) çalgılar gibi enstruman çeşitleri ile çocukların hobilerini keyifli zamanlara dönüştürebilirsiniz.

Gitara başlamak isteyenler “En İyi Gitar Markaları” yazımıza göz atarak amatör seviyeden profesyonel seviyeye kadar tüm markalar hakkında bilgi sahibi olabilir.

5-) Dışarda Eğlenerek Vakit Geçirmesi İçin Outdoor Hediyeler

Çocukların yeni hayat düzeni ve kısıtlamalar kapsamında dışarıya çıkabildikleri vakti daha değerli geçirmeleri için onlara çeşitli hediyeler verebilirsiniz. Bisiklet, kaykay ve paten gibi ürünleri de çocuklar için sömestir hediyesi olarak tercih edilebilirsiniz. Yaş grubuna ve çocukların zevkine göre bisiklet modelini seçerek onlara unutamayacakları bir sürpriz yapabilirsiniz. Her yaştan çocuk için uygun bisiklet modelini ÇiçekSepeti’nin Bisiklet kategorisine göz atmayı unutmayın!

6-) Mutlu Eden Oyuncak Çeşitleri

Oyuncak çeşitleri de tabii ki çocuklar için vazgeçilmez sömestir hediyelerindir. Çocuklar, oyuncaklarla oynamayı çok sevdikleri için oyuncak hediyeleri de onları çok mutlu eder. Maketler, peluş oyuncaklar, yapı oyuncakları, oyuncak bebekler, uzaktan kumandalı arabalar gibi çok çeşitli oyuncak çeşitleri arasından çocuklarınız için en uygun olan, en sevdikleri oyuncakları tercih ederek onları çok mutlu edebilirsiniz. Ve onlara unutamayacakları ve bir sömestir hediyesi verebilirsiniz!

7-) Eğlenceli Kutu Oyunları

Kutu oyunları, çocukların çok sevdiği hediyeler arasında yer alır. Ara tatil hediyesi olarak çeşitli kutu oyunlarını tercih edebilirsiniz. Çocukların zihnini geliştirecek, eğlenmesini sağlayacak oyunlar ve ailece bir arada vakit geçirmenize olanak tanıyacak oyunlar ile keyifli bir tatil dönemi yaşayabilirsiniz. Ayrıca, aileniz ile birlikte keyifle oynayabileceğiniz kutu oyunları için Arkadaş ve Aile Ortamında Oynanabilecek 28 Yılbaşı Oyunu yazımıza ve birbirinden güzel oyunlar için Kutu Oyunları kategorisine göz atmayı unutmayın!

8- ) Sömestir Tatlısız Olmaz: BonnyFood Çeşitleri

Çocukların karşı koyamayacağı ve yerken çoook mutlu oldukları şeylerden biri de lezzet dolu çikolata çeşitleridir. Gülümseyen yüzlerden ve benekli çikolatalardan oluşan bu aranjman ile çocuklara tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz. Lezzet buketi üzerindeki kocaman kurabiyesine mesajınızı ekleyebilirsiniz. Bu aranjman ile çocuklara bütün bir dönemin derdini tasasını unutturabilirsiniz. Ve onların yeni bir döneme keyifle başlamalarına da yardımcı olabilirsiniz. Birbirinden güzel ve lezzetli farklı çikolatalar için BonnyFood kategorisine göz atmayı unutmayın!

Birbirinden farklı ve çocukları çok mutlu edecek çeşitli oyuncakları, hobi ürünlerini, enstrümanları ve çok daha fazlasını ÇiçekSepeti‘nden online olarak kolayca satın alabilirsiniz! Ayrıca alışverişlerinizi ÇiçekSepeti Mobil Uygulama üzerinden yaparak çok çeşitli hediyeler kanama ve fırsatları yakalama şansını kaçırmayın! Unutmayın; ÇiçekSepeti her zaman yanınızda!

Ayrıca ilginizi çekecek diğer yazılarımız:

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir