DOKTORLARA ÖZEL HEDİYELER


Bize en kötü zamanlarımızda yardımcı olmaya çalışan doktorlara ya da doktor sevdiklerinize özel bir hediyeye ile teşekküre dersiniz? En kutsal mesleklerden birini yerine getiren doktorlarımız hediyelerin en özelini hak ediyor. Yoğun iş temposu ve stresi altında çalışan doktorları mutlu etmek için hazırlanan doktor hediyeleri ile onların yüzünü güldürebilirsiniz.

İşte pastadan doktorlara özel kupalara kadar beyaz gömlekli kahramanları mutlu edecek en güzel doktorlara özel hediyelerBu hediyeleri aynı zamanda doktor adayı sevdiklerinize de gönderebilirsiniz.

Doktor Tasarım Pasta
Doktorlarımıza en tatlı teşekkürü doktor önlüğü şeklinde tasarlanmış pasta ile edebilirsiniz. Çikolatalı pasta üzerine yeşil ya da pembe doktor önlüğü, stetoskop, makas ve kalem figürleri bulunuyor.

image

 

Doktora Özel Kupa
Kişiye özel doktor kahve kupası, doktorlarımızın yoğun iş günlerinde çay ve kahve molalarında yüzlerini güldürecek bir hediye olacak. Bu kahve kupası üzerine hediye edeceğiniz doktorun ismini ve unvanını yazdırabilirsiniz.

image (1)

 

Yılın En İyi Doktoru Oscarı
Yılın en iyi doktoruna en prestijli hediyeyi gönderin. Üzerinde yılın en iyi doktoru yazan Oscar doktor sevdiklerinizi çok mutlu edecek bir hediye olacak. İsterseniz doktor oscarı yanına kalp çikolata ekletip gönderebilirsiniz.

image (2)

 

Kişiye Özel Doctor Doctor Kupa
Kişiye özel doktor kupası ile doktorları ve doktor sevdiklerinizi sadece ihtiyacınız olduğu zamanlardan hatırlamadığınızı gösterebilirsiniz. Onlara sizi hatırlatacak ve verdikleri molaları daha keyifli bir hale getirecek bir hediye arıyorsanız bu kupa tam aradığınız hediye. Kupa üzerine istediğiniz ismi ve ünvanı yazdırabilirsiniz.

image (3)

 


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş