Düğün Organizasyonu İçin En Güzel Çiçek Aranjmanları


Düğün organizasyonu herkes için önem taşır. Evlenenler mutluluklarına sevdiklerini dahil ederken davetliler onlar için mutlu olurlar. Bu organizasyonlarda çiçek aranjmanları ortama renk katar.

buyulu-bahce-cicekc3765e-1-2

 

 

 

 

 

 

 

 

Çiçekler düğün organizasyonunda olmazsa olmazlardan biridir. Gelin ve damat konsepte uygun olarak yüzlerce çiçek arasından itina ile seçim yaparlar. Düğün günü için giriş kapısı, nikah masası, davetli masa ve sandalyeleri, gelin arabası, yürüyüş yolu konsepte uygun olarak süslenir.

Pastel Esintiler

Nostaljik şeyleri seviyor musunuz? O zaman çiçek aranjmanlarında pastel tonlar tercih etmelisiniz.

Yavruağzı, krem, beyaz, somon renk ekvator, yediveren ve hollanda gülleri ile kombine edilmiş aranjmanlar nikah masalarına değişik bir hava katabilir. Toz pembe gerbera ve krem bodur güller ile oluşturulmuş aranjmanlar, nikah masaları ve giriş kapıları süslemede uygun olabilir.
mutlulugun-renkleri-orkide-ve-gullerle-gelin-buketi-at2113-1-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Somon orkide ve pembe – mor tonlarda güller ile bir araya getirilmiş gelin buketleri, gelinlerin en anlamlı günlerini özelleştirebilir. Pembe renklerde gül ve karanfiller ile gelin arabalarına nostaljik bir hava katmak mümkün. Aynı çiçek aranjmanı tüm düğün organizasyonunda kullanılabilir.

Renkler Diyarı

tatli-ruya-at2183-1-4

 

 

 

 

 

 

 

 

Renklerden hoşlananlar turuncu, sarı, pembe, mor ve tonları ile hayallerine kavuşabilirler. Düğün gününe canlılık katan aranjmanların herkes üzerinde pozitif bir etkisi olduğu bilinen bir gerçek.

Kırmızı, somon, turuncu renk krizantem, çeşitli güller ile kombine edilmiş çiçekler masa ve sandalye süslemelerinde tercih edilebilir. Düğünlerde yürüyüş yolundaki çiçekler gerek misafirler için gerek gelin – damat için hoş bir detaydır. Pembe ve kırmızı güller ile güne renk katılabilir.

Farklı Aranjmanlar

Klasik kadar farklı tarzlardan hoşlananlar da vardır. İlginç fikirleri düğüne uyarlamak ve düğünü daha özel bir gün haline getirmek mümkün.

Orkidenin asaletini taşıyan bu tarz aranjmanlar düğün günü, gelinlerin güzelliğini tamamlarken aynı zamanda zengin bir görünüm verirler.Bordo, somon, mor tonlarında çeşitli boylarda güller ile kombine edilmiş çiçekler masaları ve sandalyeleri en güzel şekilde süsleyecektir. Ortama hareket katacağı gibi farklı bir görüntü sergileyecektir. Daha çok salon düğünlerinde tercih edilebilecek turuncu, mor, pembe krizantem ve güllerden oluşan bu tarz aranjmanlar, mekana hoş bir görünüm verecektir.

Siz de düğün gününüzü unutulmaz kılmak istiyorsanız ciceksepeti.com seçeneklerine mutlaka göz atın.


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş