Trend

Dünyanın En Güzel Kokan Çiçeği

Dünyanın en güzel kokan çiçeği sorusunun cevabını herkes merak ediyordur. Çiçeklerin hemen hemen hepsi birbirinden güzel ve çekici kokulara sahiptir. İçlerinden bir tanesi ise otoriteler tarafından dünyanın en güzel kokan çiçeği olarak belirtiliyor. Bu çiçeğin ismi ise; Gerdanya.Manolyagillerden olan Gerdanya dünyanın en güzel kokan çiçeği olarak biliniyor. Beyaz renge sahip olan çiçek parfüm harcı olarak da kullanılıyor. Çok ama çok geç açması sebebiyle nazlı çiçek olarak anılıyor. Güneşi ışığına seven çiçek kavurucu sıcaklara ise hiç dayanamaz!
Gerdanya gelin buketleri içerisinde yer alan çiçeklerin başında geliyor.


Çiçeğin açması için her şeyi düzgün olarak yapmanız gerekiyor. Suyunu hiçbir zaman eksik etmeyin! Toprağını havalandırıp, güneş ışığından kesinlikle mahrum bırakmayın. Sevdiklerinize çok özel bir çiçek hediye etmek istiyorsanız dünyanın en güzel kokan çiçeği olarak bilinen Gerdanya sizin için en doğru seçim olacak!

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir