Hediye Önerileri

DÜNYANIN EN LEZZETLİ ÇİÇEKLERİ, BONNYFOOD’DA

adidas-karnaval-kek-ve-kurabiye-buketi-gr270-1-2

Siz sanıyor musunuz ki özel günlerin en sadık dostu çiçekler yalnızca koklanmak içindir? Şimdi yaşadığımız alana renk katan birbirinden güzel çiçekler, Çiçek Sepeti’nin eşsiz mutfağında lezzetli kek buketlerine dönüştü! Sıradan değil bambaşka, hem şaşırtıcı hem de sevindirici, üstelik de çok mu çok lezzetli bir hediyeyle, sevdiklerinizin özel günlerine yepyeni bir anlam kazandırmak istiyorsanız, işe Çiçek Sepeti’ nin lezzetli çiçeklerle dolu Gurme Bahçesi’ nden tadına doyulmaz bir kek buketi ile başlayabilirsiniz. Görünümleriyle yeterince iştah açan bu kek buketlerini bir kere deneyenler ondan vazgeçemiyor, damakları şenlendiren lezzeti tüm sohbetleri tatlandırıyor, kutlanmaya değer tüm özel anlar, Çiçek Sepeti Gurme’ nin eşsiz lezzetleriyle daha da anlam kazanıyor.

bahar-mutlulugu-kek-ve-kurabiye-buketi-gr743-1-1

Siz de hem kendi damaklarınızı şenlendirmek hem de sevdiklerinize dünya tatlısı bir hediye vermek istiyorsanız, tercihinizi Çiçek Sepeti Gurme’ den yana kullanmalısınız. Çiçek Sepeti’ nin her biri özgün ve eşsiz tasarımlara sahip çiçeklerini, mideleri şenlendirip yüzleri gülümsetecek kek buketleriyle tamamlayarak yapacağınız bir sürpriz, sizi arkadaş ortamlarınızın vazgeçilmezi yapacak! İstanbul’ un yoğun temposundan bunalan sevdiklerinizi bir parça olsun o stresten uzaklaştıracak, hem gününüzü neşelendirecek, hem de sohbetinizi tatlandıracak bu kek buketleri, gönderdiğiniz herkesin kalbini fethetme garantili!

mutlu-yillar-cicek-figurlu-kek-buketi-gr757-1-1

Haydi siz de sevdiklerinize sıra dışı bir hediye gönderin, bu sefer göndereceğiniz çiçek, kokusuyla değil lezzetiyle kalplere girsin, ister yeni iş, ister yeni yaş, kutlanacak her güzel zamana Çiçek Sepeti Gurme’ nin lezzetli kek buketleri tat versin. Çiçek Sepeti Gurme’ nin leziz kek buketlerini şehrin stresinden bunalmış ve biraz gülümsemeye ihtiyaç duyan tüm sevdiklerinize gönderin, günün kalpleri kazanan kahramanı siz olun.

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir