Hediye Önerileri

En Eğlenceli Parti Hediyeleri

Özel partilerin en gözde karakteri olmak ister misiniz? Cevabınız evet ise bu yazıda size önereceğim parti ürünleri ile özel parti ya da baloların en gözdesi siz olacaksınız. Özel bir partiye davet ediliniz, kıyafetiniz hazır fakat en önemli aksesuar olan maske ya da şapkayı hala bulamadınız mı? Neyse panik yapmanıza gerek yok. Size önereceğim parti maskeleri ile gittiğiniz her partide fark yaratan kişi olacaksınız.  

Hepimizin bir çocukluk kahramanı olmuştur. Denizlere korku salan bir korsan, Kedi Kadın ya da Robin Hood… Bu karakterleri tek tek saymaya kalkarsak bu yazıya sığmaz. Benim çocukluk kahramanım ise zenginden alıp fakire veren Robin Hood. Bir İngiliz efsanesi olan okçu kahramanımız Robin Hood, şimdiye kadar birçok film ve dizinin konusu oldu. Kevin Costner mı daha iyi bir Robin Hood oldu yoksa Russell Crowe mu hala tartışılıyor. İkisi de hakkını vermiş diyerek bu tartışmada taraf olmayacağım. Robin Hood’un meşhur şapkasını bilmeyen yoktur. Partilere Robin Hood olarak katılmak istiyorsanız Robin Hood Şapka tam size göre.
Rüyalar şehri Venedik’in meşhur festivallerini çoğumuz duyduk. Bu festivaller günümüzde her yıl düzenli olarak yapılıyor. Bu festivaller ile özdeşmiş olan Venedik Maske katıldığınız partilere fark yaratmanızı sağlayacak bir parti maskesi. Maskeyi yakın zamanda Venedik’e gidecek bir tanıdığınıza gitmeden anlamlı bir hediye olarak alabilirsiniz! Unutmayın İtalyan dostlarımız bu maskeleri bir gurur kaynağı olarak görüyorlar.
Orta Çağ hükümdarlarının soytarıları da yine birçok film ya da dizide rastladığımız bir karakter. Görevleri; kralı ve kraliyet ailesini eğlendirmek. Hiç kolay olmayan bu görevin sonunda kelleyi kaptırma riski var. Soytarıları simgeleyen özel maske Joker Maske ile partilerin en ilgi çekici karakteri olacağınız kesin.
Bu kadar eskileri anlattığım yeter. Biraz da günümüzün fenomen olmuş karakterlerine dönelim. Bunlardan ilki ‘Hatırla, 5 kasım gecesini hatırla!’ sözüyle akıllarda yer etmiş olan, V For Vendetta filminin meşhur karakteri V. Wachowski Biraderlerin filmi vizyona girdiğinde tüm dünyada büyük yankı uyandırdı. V, vücudun büyük bir kısmı yandığı için özel bir kıyafet ve maske takıyordu. Bu özel maske artık tüm dünyada isyanın bir simgesi haline geldi. Partilerin en isyankar karakteri olmak istiyorsanız V For Vendetta Maskesi vazgeçilmez olacak.  
‘Seninle bir oyun oynamak istiyorum’. Bu söz tanıdık geliyorsa kimden bahsettiğimi anladınız. Gelmeyenler için kısaca öze geçeyim. Testere filminin unutulmaz karakteri Jigsaw’ın özlü sözüdür. Sinir bozucu oyunlarıyla tüm filmlerinde gerilim dolu anlar yaşatmıştı. En ilgi çekici parti maskeleri arasında bulunan Testere Maskesi ile hepimiz Jigsaw’ız!
Sizin partilerde fark yaratmanızı sağlayacak en özel parti ürünleri arasından bazılarını anlatmaya çalıştım. Tüm parti ürünlerini görmek istiyorsanız şuraya bakmanızda bir fayda var derim.

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir