EN GÜZEL SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI


14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. Hediye telaşı, çiçek seçimi, nereye gidilir soruları kafanızda dolaşıp duruyor olmalı. Her şeyden güzel olan sevdiğiniz için her şeyin en güzeli olsun istiyorsunuz ve çok da haklısınız. Ancak hediyeler ve çiçekler kadar bir diğer önemli şey de ona söyleyeceğiniz sözlerdir…

Bazen, sevdiğinizi mutlu edebilmek, iki dudağınızın arasından çıkabilecek 2 – 3 kelimede saklıdır. Bundan dolayıdır ki Sevgililer Gününün en yaygın geleneği, sevgiliye verilen karttır. Eskiden bu kartlarla aşklarını ilan eder, üzerine sevgi sözcükleri yazar ancak adlarını yazmazmış beyler. Hanımlardan, kim olduğunu tahmin etmesini beklerlermiş. 

Şimdilerde böyle bir gelenek olmasa da aşkınızı, en değerlinize anlatabileceğiniz en güzel sözleri sizler için listeledik.

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek, yüzünü seyredalabilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun birtanem!

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

Sevgilim, karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni çok seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Seni seviyorum! Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy ben hep oradayım!

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim sevgililer günün kutlu olsun.

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni.

2016 Sevgililer Günü Ne Zaman?

Bu sene Şubat ayının 2. haftasına tahtını kuran 14 Şubat, pazar gününe denk geliyor.


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş