En Güzel Sevgililer Günü Pastaları


Sevgililer Günü’nde klasik hediyelerden sıkılanlar için pasta, kek ve meyve buketleri ile sevdiğiniz insanı lezzetli bir tatlı yağmuruna tutabilirsiniz…

Sevgililer Günü yaklaşıyor. Pek çok kişi şimdiden Sevgililer Günü’nde neler yapacağını düşünmeye başladı. Peki, bu özel günü sevindiğiniz insanla lezzetli tatlılar yiyerek unutulmaz kılmaya ne dersiniz? Özellikle kadınların bayıldığı Sevgililer Günü pastaları ile bu özel günü, daha önce hiç yaşamadığınız kadar özel bir hale getirebilirsiniz. Sevgililer Günü’nde nasıl bir tatlı tercih edeceğinizi bilmiyorsanız, sizin için kısa bir araştırma yaptık ve açıkçası çok lezzetli sürprizlerle karşılaştık.

1. Elbette ilk sırada tüm kadınların vazgeçilmezi olan pastalar geliyor. İster kırmızı kalp, ister ayıcık gibi şekillerde olan bu güzel pastalardan birini Sevgililer Günü için seçebilirsiniz. Pastalarda renk olarak ise aşkın rengi kırmızı, açık pembe veya üzerinde romantik bir resim olan beyaz krema ile kaplanmış pastalar, günün konseptine uygun olur. Sadece pasta değil, aynı zamanda cupcake de tercih ederek sevdiğinizi şaşırtabilirsiniz. Son olarak pastalar ve cupcake’ler hakkında fikir edinmek isterseniz buraya bakabilirsiniz.

2. Sevgililer Günü’nü tatlı bir sürpriz ile taçlandırmak istiyorsanız, size ikinci tavsiyemiz Sevgililer Günü kurabiyeleri olacak. Kalp şeklide tasarlanmış, kule veya çiçek buketi görünümünde bu özel kurabiyeler, sevdiğiniz kadını mutlu edecek en tatlı Sevgililer Günü hediyesi olacak. Kalp, gül ve çeşitli çiçek şekillerinde olan bu kurabiyelerin üzerine istediğiniz ismi yazdırabilir veya “I Love You” tarzında notlar yazılı olanlar ile sevdiğiniz kadını mutlu edebilirsiniz. Renkli süslemeler ve özel şekiller ile süslü bu sürpriz ile aşkınızı tatlandırarak, lezzetli bir Sevgililer Günü geçirebilirsiniz. Sadece kurabiye değil, kek gibi tatlı seçeneklerini de barındıran bu bukette gülen yüzler ve farklı şekiller de bulmanız mümkün. Ama biz günün anlamına uygun olsun diye kalp şeklinde olanları tavsiye ediyoruz. Uzun uzun anlattığımız bu kurabiye ve kek buketleri hakkında fikir edinmek isterseniz buraya göz atabilirsiniz.

3. “Bize kek ve kurabiye yetmez” diyenler için özel olarak araştırdığımız, Sevgililer Günü yemekleri ise hepinizi şaşırtacak. Çikolatayla süslü çileklerden şık dilimlenmiş portakallara kadar özel hazırlanan bu meyve buketleri Sevgililer Günü’ne yepyeni bir tat katacak. Konfeti süslerle süsleniş cupcake’lerin de yer aldığı bu meyve buketlerinde canınızın istediği her meyveden birkaç dilim bulabilirsiniz. Özel seramik vazolarda çeşitli çikolataların yanında badem, tarçın ve hindistan cevizi ile kaplanmış muhteşem tatlardaki meyveleri bir araya getiren bu buketler hakkında buradan kısaca fikir edinebilirsiniz.


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş