Hediye ÖnerileriYılbaşı

En Güzel Yılbaşı Hediye Önerileri

Adım adım 2020’ye yaklaşırken hediyeleriniz hazır mı? Henüz hediyesini seçmeyenler veya alternatif hediyeler bakanların dikkatine! Her zevke bütçeye uygun yılbaşı hediyeleri ÇiçekSepeti sayfasında sayfasında sizleri bekliyor!

Yeni yıla nasıl girilirse tüm yılın öyle geçeceğine inanılır. Bu sebeple yeni yıl gecesi tüm sevdiklerimiz ile bir arada, bol kahkahalar içerisinde geri sayım yaparız. Birbirimize sarılıp tüm yıl sevdiklerimizden ayrılmamayı dileriz. Yeni yıl hediyesinin de amacı mutlu etmektir. Çünkü biliriz ki sevdiklerimiz yeni yıla mutlu girerlerse tüm yılları aynı güzellikte, mutlulukla geçecektir.

Bu yazımızda sizlere 2020’ye sayılı günler kala sipariş edebileceğiniz yılbaşı hediyelerini derledik. Takılardan oyunlara, hediye setlerinden kupa bardaklara yeni yıl hediyesi olarak tercih edebileceğiniz en güzel hediyeler için ÇiçekSepeti’nin renkli dünyasını gelin birlikte keşfedelim.

Kış Masalı Müzikli Dönen Büyük Boy Kar Küresi

Yılbaşı hediyesi denildi mi ilk akla gelen hediyelerden biri kar küreleri oluyor. Her yaşa ve zevke hitap eden kar küreleri, nostaljik yapıları ile yeni yılın simgelerinden biridir. En yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi olarak tercih edebileceğiniz kar kürelerini dilerseniz anneniz, kardeşiniz ya da sevgiliniz için de seçebilirsiniz.

925 Ayar Gümüş His Taşı Kolye

Yeni yılda sevdiklerinize her kullanışlarında sizleri hatırlayacakları takılar hediye edebilirsiniz. Rengarenk kolyeler, bileklikler, küpeler seçebileceğiniz gibi bileklik ve saat takımlarının yer aldığı hediye setlerini de seçebilirsiniz.

Kokina Yılbaşı Çiçeği

Her zaman en sevilen hediyelerden olan çiçekler, 2019’un son günlerine de neşe katsın istiyorsanız, kış aylarının en güzel çiçeklerinden olan ve yalnızca yılbaşı dönemlerinde görebildiğimiz kokina çiçeklerini de tercih edebilirsiniz.

Kişiye Özel Yeni Yıl Tasarımlı Yastık

Her zaman en sevilen hediyelerden olan kişiye özel hediyeler yeni yıl hediyeleri arasında da popülaritelerini koruyor. Kişiye özel yılbaşı hediyeleri arasında en rahatı ise bu minderler.

Özellikle bel ağrısından şikayet eden sevdiklerinize hediye olarak seçebileceğiniz bu mini yastıklar, ofis sandalyelerine çok uyumlu olacak. Elbette hediye kartına yazacağınız notta ona bu yıldan bol sağlık dilediğinizi de iletmeyi unutmayın.

Kişiye Özel Yeni Yılın Kutlu Olsun Kupa Bardak

İş arkadaşlarınıza, annenize, babanıza ya da kendinize yılbaşı hediyesi alırken tercih edebileceğiniz yeni yıl kupa bardakları her yılın gözdeleri. Samimiyet derecenizin az ya da fazla olduğu herkes için seçebileceğiniz bu hediyeler hem kullanışlı hem de kişiye özel hediyelerden. Üstelik birden fazla hediye alacağınız düşünüldüğünde bütçe dostu olarak da ön plana çıkıyor.

Swarovski Taşlı Kar Tanesi Kolye

Kar tanesi kış aylarının ve bilhassa yeni yıl döneminin sevilen simgelerindendir. Tabaklarda, bardaklarda, masa örtülerinde, nevresimlerde ve elbette takılarda çok sık tercih edilir. Yeni yıl hediyesi olarak seçtiğiniz takılarda kar tanesi simgelerine yer verebilir, bu zarif simgelerin yer aldığı takıları mutlulukla sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Christmas Tree Meyve Sepeti

Yeni yılda da tatlı yiyelim ve tatlı konuşalım değil mi? 2020’ye lezzetle geri sayarken şirket kutlamaları ya da dost meclisinde toplanırken sipariş edebileceğiniz meyveli ve kekli tatlar yeni yıl eğlencelerine bolca neşe katacaktır.

Strawberry Man Meyve Sepeti

Yılbaşının yenilebilir çiçekleri tüm sevdiklerinize gönderilebilir. Yeni yıla özel hazırlanan birçok özel tasarımı sipariş edebileceğiniz sayılı günler kala, hem göze hem de damağa hitap eden hediyeleri tercih edebilirsiniz.

Gold Moon Hediye Kutusu

Tek bir hediye ile yetinmek isteyenler için tercih edilecek en güzel hediyeler elbette yılbaşı hediye setleridir. İçerisinde kupa bardak, defter, kalem ve yeni yıl tebrik kartının bulunduğu bu kutulu set, şık zevkleri olan yakınlarınız için tercih edebileceğiniz hediyelerden biri olabilir.

Yeni Yıl Hediyesi 2020 City 3d Led Lamba

2020’ye dair hepimizin büyük ümitleri var. Yedi ana rengin şeklini alan bu 2020 yılı led lambasını da sevdiklerinizin dileklerine ışık olması için seçebilir, yıl boyu aynı pozitif ruhu taşımalarına yardımcı olabilirsiniz.

Altın Harf Kupalı ve Kar Küreli Yılbaşı Hediye Kutusu

Mis kokulu bir kahve, lezzetli çikolatalar ve kar manzarası… Bu muhteşem kış rüyasını sevdiklerinize yansıtacak bir hediye kutusu var sırada. Hediye sahibinin baş harfinin yer aldığı kupa bardağa eşlik eden kar küresi ve çikolatalar ile tamamlanan bu set ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Yılbaşı Özel Tabu Oyunu Tombala ve Yılbaşı Şapkası

31 Aralık akşamında yapılacak en güzel aktiviteler yılbaşı oyunları oynamaktır. Büyük küçük herkesin çok severek oynadığı oyunları yeni yıl hediyesi olarak tercih edebilir, misafir gittiğiniz evlere yanınızda götürebilirsiniz.

Satrançtan tavlaya, kelime bulma oyunlarından okeye, Monopoly’den Jenga’ya, yılbaşının gözdesi tombaladan çeşit çeşit kutu oyununu ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.

Siz de sevdiklerinizi en güzel dileklerinizin yer aldığı yeni yıl hediyeleriniz ile memnun edebilir, yılbaşı heyecanını katlayabilirsiniz! ÇiçekSepeti ailesi olarak herkese iyi yıllar dileriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir