YılbaşıHediye Önerileri

Yeni Yıl Hediyesi: En Güzel Yılbaşı Kupaları

2023 yılını geride bırakmak üzereyiz. 2024 ise kapıda… Tabii ki yeni yıl demek, yeni umutlar demek! Takvim yaprakları hızla geride kalırken ışıl ışıl yılbaşı ağaçları yavaştan evlerdeki yerlerini almaya başladı. Haliyle yeni yıl hediyeleri içinde kafada sorular oluştu. Sizin de kafanızda “Yeni yıl hediyesi olarak ne alabilirim?” sorusu varsa sevdiklerinize hediye olarak alabileceğiniz ve onları oldukça mutlu edecek yılbaşı kupaları bu yazımızda sizlerle.

En güzel yılbaşı etkinleri arasında yer alan hediye almak ve hediye vermek aslında sevdiklerinizi yeni yıla girerken mutlu etmenin en güzel yoludur. Her ne kadar yılbaşında hediye almak önceden kültürümüzde yer almasa da artık bir vazgeçilmez oldu diyebiliriz. Hem hediyeler her zaman ve her durumda güzeldir değil mi? Yeni yıla girerken iyi dileklerinizi gösterecek, kullanışlı, daima sizi hatırlatacak ve güzel bir hediye arıyorsanız birazdan önereceğimiz yılbaşı kupalarına kesinlikle bakmalısınız. Ayrıca kupalar, yıl boyunca her kullanıldıklarında hatırlanmanızı sağlayacaktır.

Yılbaşı Kupaları

Hazırsanız, yeni yıl hediyesi olarak sevdiklerinize veya kendinize alabileceğiniz en güzel yılbaşı kupaları listemize başlıyoruz.

1-) Kişiye Özel Ahşap Kutulu Kupa Bardak

Yeni yıla sevdiklerinizi mutlu ederek girmek kadar güzel bir şey olmasa gerek… Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz kişiye özel tasarım kupa, her iki yüzü ile ahşap kutunun kapak kısmına aynı tasarım baskı yapılarak hazırlanmaktadır. Özel mesajı sayesinde görür görmez sevdiklerinizi mutlu edecek bu hediye, yıllarca kullanılacaktır.

2-) Mutlu Yıllar Sevgilim Kupa

Sevgilinize özel bir kupa bardak hediye ederek onu mutlu etmeye ne dersiniz? “Mutlu yıllar sevgilim.” demenin en güzel hali, ona bu kupayı hediye etmek olsa gerek… Özel olarak fotoğrafınızla hazırlanan bu kupa bardakla içeceklerinizi yudumlamak daha keyifli bir hal alacak. Ek olarak kupa bardak hediyenize kart mesajı ekleyerek daha anlamlı bir hediye verebilirsiniz.

3-) Yeni Yıl Şapkalı Geyik Kupa

Yılbaşı kupaları - şapkalı geyik kupa

Yılbaşı denilince akla ilk gelenler geyikler ve yeni yıl şapkasıdır. Geyik ve yılbaşı şapkasını özel olarak hazırlanan bu kupayı sevdiklerinize vermeye ne dersiniz? Noel şapkalı geyik kupa, özel olarak dayanıklı seramik malzemeden üretilmiştir ve diğer yüzünde de aynı baskı bulunmaktadır.

4-) HoHoHo Yeni Yıl Özel Kupa

Sevdiğiniz kişilere sizin için özel olduklarını ve her zaman yanlarında olacağınızı tatlı bir sürpriz yaparak gösterebilirsiniz. HoHoHo yeni yıl kupa bardak ile kahve ve çay saatleri artık çok daha keyifli, çok daha eğlenceli geçecek.

5-) Kişiye Özel Yeni Yıl Tasarımlı Sihirli Kupa

Yeni yıla sihirle girmek eminiz ki herkesin yüzünü güldürecektir. Sevdiklerinize sihirli kupa hediye ederek onların yeni yıllarını sihirle kutlayabilirsiniz. Oda sıcaklığında siyah renkte olan bu özel kupa, sıcak su eklendiğinde siyah rengini değiştirerek eklediğiniz görsel veya mesajı gösterir. Mesaj olarak istediğiniz metni ekleyebilirsiniz.

6-) Yeni Yıla Özel İsimli Kupa Bardak – Mektup Desen

Yılbaşı kupaları - mektup kupa
Yeni yıl mektubunuz kupada olsun!

Sevdiklerinize yeni yıl kartını veya mektubunu özel bir şekilde göndermek isterseniz, yeni yıl özel mektup desenli kupa muhteşem bir seçim olacaktır. Sevdiklerinizin yeni yılını en güzel şekilde kutlarken aynı zamanda onlara her zaman kullanabilecekleri bir hediye verebilir, sizi her daim güzel hatırlamalarını sağlayabilirsiniz.

7-) Porselen Kupa Bardak – Noel Baba ve Yılbaşı Temalı

Sırada tatlı mı tatlı bir yeni yıl hediyesi var; Noel Baba kupa bardak. Yeni yılda sevdiklerinize kendilerini özel hissettirecek bu özel kupa bardak tatlılığı sayesinde herkesin yüzünü güldürecek. Ek olarak bu güzel hediyenizin yanına bir de kahve ekleyebilirsiniz. Ne de olsa Noel Baba hiçbir zaman eli boş gelmez değil mi?

8 -) Chalk Mug – Tebeşir Kupa Bardak

Çocukluğu tebeşirle geçenler, küçük ve rengarenk tebeşirlerin kendilerinde uyandırdığı o güzel günleri her zaman gülümsemeyle hatırlar. Okul yıllarında çokça kullanılan, savaşları yapılan ve elde bıraktığı iz her zaman hatırlanan tebeşir, bu sefer kupa bardakla buluşuyor. Sevdiklerinize eski günleri hatırlatacak hoş ve nostaljik bir sürpriz yapmak isterseniz bu yeni yıl hediyesi olarak onlara Chalk Mug hediye edin. Üzerine istediğiniz mesajı yazabileceğiniz bu kupa bardak eminiz ki yeni favoriniz olacak.

9-) Çiçek Tasarımlı Yılbaşı Hediyesi 

Çiçek tasarımlı kupa
Klasik ve zarif bir hediye; çiçek tasarımlı kupa bardak.

Yılbaşı hediyesi olarak kupa düşünüyor ve klasikten şaşmamayı tercih ediyorsanız, sırada zarif bir önerimiz var; çiçek tasarımlı kupa bardak. İsme özel olarak tasarlanan bu kupa bardak yanında taş bardak altlığı ile birlikte gönderilmektedir. hoş tasarımı sayesinde oldukça güzel bir hediye olacaktır.

10-) Yılbaşı Özel Kupa Bardak

2023 yılı herkes için oldukça zor ve bir o kadarda farklı geçti. 2024 yılında ise herkesin biraz şansa biraz da mutluluğa ihtiyacı fazlasıyla var. Yılbaşı kupaları listemizin sonunda sevdiklerinize şans getirmesini dilediğimiz bir önerimiz var; Mutlu Yıllar özel kupa bardak. İsme özel olarak hazırlanan bu ürün üzerine şans dileklerinizi yazarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Yeni yıl hediyesi olarak yılbaşı kupaları ve daha binlerce çeşit ürün Çiçeksepeti‘nde sizi bekliyor. Hemen sipariş oluşturarak sevdiklerinizin yeni yıla kocaman gülümsemelerle girmesini sağlayabilirsiniz. Herkese mutlu yıllar dileriz…

Okumayı seveceğiniz diğer bazı yazılarımız:

Ümit Şimşek

1991 yılında dünyaya gelen Ümit Şimşek, ilköğretim ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Radyo,Tv ve Sinema lisans eğitimi aldıktan sonra reklam ajanslarında New Media Expert, Copywriter pozisyonlarında çalıştı. 2020 yılından itibaren ÇiçekSepeti’nde Copywriter pozisyonunda elektronik, teknoloji, hobi, takı, saat, parfüm, moda başta olmak üzere farklı alanlar ve konularda içerik üretmeye devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir