Yeni Yıl Hediyesi: En Güzel Yılbaşı Kupaları


-3
-3 points

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs hastalığı (COVID-19) nedeniyle evde geçen zamanın arttığı, çalışma düzenlerinin değiştiği, sağlığın öneminin bir kez daha anlaşıldığı 2020 yılını geride bırakmak üzereyiz. Tabii ki yeni yıl demek, yeni umutlar demek! Takvim yaprakları hızla geride kalırken ışıl ışıl yılbaşı ağaçları yavaştan evlerdeki yerlerini almaya ve yeni yıl hediyeleri düşünülmeye başladı. Sizin de kafanızda “Yeni yıl hediyesi olarak ne alabilirim?” sorusu dolaşmaya başladıysa sevdiklerinize hediye olarak alabileceğiniz ve onları oldukça mutlu edecek yılbaşı kupaları bu yazımızda sizlerle.

En güzel yılbaşı etkinleri arasında yer alan hediye almak ve hediye vermek aslında sevdiklerinizi yeni yıla girerken mutlu etmenin en güzel yoludur. Her ne kadar yılbaşında hediye almak önceden kültürümüzde yer almasa da artık bir vazgeçilmez oldu diyebiliriz. Hem hediyeler her zaman ve her durumda güzeldir… Yeni yıla girerken iyi dileklerinizi gösterecek, kullanışlı, daima sizi hatırlatacak ve güzel bir hediye arıyorsanız birazdan önereceğimiz yılbaşı kupalarına kesinlikle bakmalısınız.

Not: Yazımızda yer almayan binlerce çeşit kupa bardak ve çok daha fazlası ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Hemen ziyaret ederek yeni yıl hediyenizi şimdiden en uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Yılbaşı Kupaları

Hazırsanız yeni yıl hediyesi olarak sevdiklerinize veya kendinize alabileceğiniz en güzel yılbaşı kupaları listemize başlıyoruz.

1-) Yeni Yıl Tasarımlı Ahşap Kutulu Kupa Bardak

Yeni yıl tasarım kupa
Yeni yıl tasarım kupa hediyesi herkesi mutlu eder.

Yeni yıla sevdiklerinizi mutlu ederek girmek kadar güzel bir şey olmasa gerek… Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz yeni yıl özel tasarım kupa bardağın her iki yüzü ile ahşap kutunun kapak tasarımı aynı olacak ve görür görmez sevdiklerini mutlu edecek. Yeni yılda her kahve ve çay içtiğinde eminiz ki sevdiklerinizi sizi keyifle hatırlayacak.

2-) Mutlu Yıllar Sevgilim Kupa

Mutlu yıllar sevgilim kupa
Mutlu yıllar sevgilim kupa bardak ile sevgilinize sıcacık bir sürpriz yapın.

Sevgilinize özel bir kupa bardak hediye ederek onu mutlu etmeye ne dersiniz? “Mutlu yıllar sevgilim.” demenin en güzel hali, ona bu kupayı hediye etmek olsa gerek… Özel olarak fotoğrafınızla hazırlanan bu kupa bardakla içeceklerinizi yudumlamak daha keyifli bir hal alacak.

3-) Yeni Yıl Şapkalı Kupa

Yeni Yıl Şapkalı Kupa
İsminin baş harfine özel kupa bardak hediyesi harika bir jest olacak.

Yılbaşı denilince akla ilk gelen şeylerden birisi de yeni yıl şapkasıdır. Yılbaşı şapkasını özel olarak hazırlanan kupada sevdiklerinize vermeye ne dersiniz? Yeni yıl şapkalı kupa özel olarak dayanıklı seramik malzemeden üretilmiştir ve diğer yüzünde de mutlu yıllar mesajı yer almaktadır.

4-) HoHoHo Yeni Yıl Kişiye Özel Kupa

HoHoHo kupa bardak
HoHoHo kupa bardak isme özel olarak hazırlanmaktadır.

Sevdiğiniz kişilere sizin için özel olduklarını ve her zaman yanlarında olacağınızı tatlı bir sürpriz yaparak gösterebilirsiniz. HoHoHo yeni yıl kupa bardak ile kahve ve çay saatleri artık çok daha keyifli, çok daha eğlenceli geçecek.

5-) Kişiye Özel Yeni Yıl Tasarımlı Sihirli Kupa

Sihirli kupa
Sevdiklerinize sihirli bir hediye vermek isterseniz sihirli kupa doğru seçim olacak.

Yeni yıla sihirle girmek eminiz ki herkesin yüzünü güldürecektir. Sevdiklerinize sihirli kupa hediye ederek onların yeni yıllarını sihirle kutlayabilirsiniz. Oda sıcaklığında siyah renkte olan bu özel kupa, sıcak su eklendiğinde siyah rengini değiştirerek eklediğiniz görsel veya mesajı gösterir.

6-) Yeni Yıla Özel İsimli Kupa Bardak – Mektup Desen

Mektup Desenli kupa
Yeni yıl mektubunuz kupada olsun!

Sevdiklerinize yeni yıl kartını veya mektubunu özel bir şekilde göndermek isterseniz yeni yıl özel mektup desenli kupa muhteşem bir seçim olacaktır. Sevdiklerinizin yeni yılını en güzel şekilde kutlarken aynı zamanda onlara her zaman kullanabilecekleri bir hediye verebilir, sizi her daim güzel hatırlamalarını sağlayabilirsiniz.

7-) Kahve Hediyeli İyi Seneler Kardan Adam Kupa Bardak

Kardan adam kupa bardak
Sevimli ve güzel bir yeni yıl hediyesi; kardan adam kupa bardak.

Sırada tatlı mı tatlı bir yeni yıl hediyesi var; kardan adam kupa bardak. Yeni yılda sevdiklerinize kendilerini özel hissettirecek bu özel kupa bardak tatlılığı sayesinde herkesin yüzünü güldürecek. Üstelik kardan adamımız yanında kahvesiyle birlikte geliyor.

8 -) Chalk Mug – Tebeşir Kupa Bardak

Tebeşir kupa bardak
Kupanız hangi mesajı isterseniz onu taşısın.

Çocukluğu tebeşirle geçenler küçük ve rengarenk tebeşirlerin kendilerinde uyandırdığı o güzel günleri her zaman gülümsemeyle hatırlar. Okul yıllarında çokça kullanılan, savaşları yapılan ve elde bıraktığı iz her zaman hatırlanan tebeşir, bu sefer kupa bardakla buluşuyor. Sevdiklerinize eski günleri hatırlatacak hoş ve nostaljik bir sürpriz yapmak isterseniz bu yeni yıl hediyesi olarak onlara Chalk Mug hediye edin. Üzerine istediğiniz mesajı yazabileceğiniz bu kupa bardak eminiz ki yeni favoriniz olacak.

9-) Çiçek Tasarımlı Yılbaşı Hediyesi 

Çiçek tasarımlı kupa bardak
Klasik ve zarif bir hediye; çiçek tasarımlı kupa bardak.

Yılbaşı hediyesi olarak kupa düşünüyor ve klasikten şaşmamayı tercih ediyorsanız sırada zarif bir önerimiz var; çiçek tasarımlı kupa bardak. İsme özel olarak tasarlanan bu kupa bardak yanında taş bardak altlığı ile birlikte gönderilmektedir ve hoş tasarımı sayesinde oldukça güzel bir hediye olacaktır.

10-) Sana Şans Getirsin 2021 Yılbaşı Hediyesi Kupa Bardak

Şans getirsin kupa bardak
Şanslı bir yıl geçirmesini dilediğiniz sevdiklerinize şans getirsin kupa bardak hediye edebilirsiniz.

2020 yılı herkes için oldukça zor ve bir o kadarda farklı geçti. 2021 yılında ise herkesin biraz şansa biraz da mutluluğa ihtiyacı fazlasıyla var. Yılbaşı kupaları listemizin sonunda sevdiklerinize şans getirmesini dilediğimiz bir önerimiz var; 2021 sana şans getirsin kupa bardak. İsme özel olarak hazırlanan bu ürün umarız ki hediye ettiğiniz kişilere veya kendinize şans getirir.

Yeni yıl hediyesi olarak yılbaşı kupaları ve daha binlerce çeşit ürün ÇiçekSepeti‘nde sizi bekliyor. Hemen sipariş oluşturarak sevdiklerinizin yeni yıla kocaman gülümsemelerle girmesini sağlayabilirsiniz. Herkese mutlu yıllar dileriz…

İlginizi çekebilecek diğer bazı yazılarımız:


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Umit

1991 yılında dünyaya gelen Ümit Şimşek, ilköğretim ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Radyo,Tv ve Sinema lisans eğitimi aldıktan sonra reklam ajanslarında New Media Expert, Copywriter pozisyonlarında çalıştı. 2020 yılından itibaren ÇiçekSepeti’nde Copywriter pozisyonunda elektronik, teknoloji, hobi, takı, saat, parfüm, moda başta olmak üzere farklı alanlar ve konularda içerik üretmeye devam etmektedir.