Sevgiliniz İçin Seçebileceğiniz En Güzel Yılbaşı Hediyeleri


 Geri sayıma başladık, yeni yıla girmeye neredeyse hazırız. Peki hediyeleriniz hazır mı?

Yeni bir yıla girmeyi bu kadar çok önemsememizin sebebi, yeni yılda her şeyin şimdikinden çok daha güzel olacağına olan inancımızdır. Kötü olan şeyler daha güzel olacak ve iyi olan şeyler aynı şekilde devam edecek olarak düşünürüz. Yeni yıla mutlu girersek bütün yılın mutlu olacağına inanırız, ya da buna inanmak isteriz. Bu sebeple de sevdiklerimize yeni yıl için hediye alırız. Yeni yıla girmeye hazırlandığımız şu son günlerde, hediye alma telaşı herkesi sardı. Siz de henüz hediyesini seçmeyenlerdenseniz alternatif hediye seçeneklerine gelin hep birlikte bir göz atalım…

yeni yıl kutlaması
Görsel: Imgur

Yılbaşı telaşı yavaş yavaş herkesi sarmaya başladı. Ofislerde yılbaşı çekilişi hazırlıkları yapılıyor, alışveriş merkezleri, vitrinler, caddeler her şey ve herkes yeni yılı bekliyor. Yeni yıla girerken sevdiğiniz insanlara güzel ve değişik yılbaşı hediyeleri alma isteği de biliyoruz ki hepinizde var. Hele sevgilinize romantik bir yılbaşı hediyesi arıyorsanız, aradığınız şeyi maalesef süslü caddelerdeki parlak vitrinli mağazalarda bulma ihtimaliniz çok az. Biz sizler için üşenmedik, araştırdık ve bakın hangi romantik hediye alternatiflerini bulduk… İlk önerimiz ile hemen başlayalım!

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi

Yılbaşı hediyeleri sevgiliye seçerken ince düşünülmesi gerekilen bir konudur. Sevgilinize değişik, güzel ve onun hoşuna gidecek, onun yüzünü gülümsetecek olan bir hediye arayışına girdiniz. Romantik bir hediye mi vermek istersiniz yoksa esprili bir hediye mi öncelikle ona karar vermeniz gerekiyor. El yapımı yılbaşı hediyeleri özellikle sevgililer için oldukça uygun seçenekler. İlk alternatifiniz 365 adet mesaj içeren bir mesaj kutusu hazırlamak. Şık bir kutu içine, güzel kağıtlara yazılmış kutu. Kutu içerisinde her güne bir mesaj gelecek şekilde ona olan hislerinizi, güzel cümleleri ve birlikte yaşanan anlarınızı yazın. Tüm yıl boyunca her güne sizden alacağı bir mesajla başlaması sevgiliniz için oldukça romantik olacak…

aşk sözleriBiricik sevgilinizin iş yerine yollayacağınız güzel bir çiçek veya meyve sepeti, kalpli kurabiye veya şık kekler de kendisini özel ve romantik hissettirecektir. Bu konuda birçok alternatifi aynı anda içinde barındıran bir Web sitesini zaten hepimiz biliyoruz… 🙂 Kaçırılmayacak yılbaşı promosyonları bu konuda yüzünüzü ve cüzdanınızı mutlu edebilir.

sevgiliye yılbaşı çiçeği
Görsel: Shutterstock

Hemen hemen hepimiz güne başlarken saate bakarız. Sevdiğiniz insanın baktığı saat neden sizin hediyeniz olmasın? Yapmanız gereken oldukça basit… Hemen kişiye özel duvar saatleri başlığı altında arama yapın ve çıkan sonuçları değerlendirin. (Ya da buraya tıklayabilirsiniz.) Saat hediye etmenin manalı bir hamle olduğunu o kadar çok belirttik ki… Zaman en kıymetli varlığımızdır. Kimseye zaman hediye edemeyiz ancak zamanın kıymetini bileceği seneler, bizimle birlikte yaşlanacağı bir ömür vaad edebiliriz. Bu sebeple saat hediye etmek romantizm bayraklarını dalgalandırır. Hediye ederken de yanına güzel bir not bırakmanız romantik hediyenizi daha da romantik kılacaktır…

romantik saat

Düşünün ki sevgilinize, “Benimle evlenir misin” demek yerine “Mutfağımızın kraliçesi olur musun” diyorsunuz. Eee, erkeğin kalbine giden yok mutfaktan geçer. Siz kraliçelik teklifi yaparken, güzel bir mutfak önlüğü de hediye etmeyi unutmayın. ancak bunun bir espri olduğunu unutmadan, ölçüyü kaçırmadan yapın, aksi halde ters tepki alabilirsiniz. Bu arada bahsettiğimiz basit mutfak önlükleri değil tabii ki. Şık tasarımlı olanlarını bulmak bir tık ötenizde… Ayrıca bu önlükler yalnızca kadınlar için değil. Mutfağın yolunu unutan beylere de tatlı bir gönderme içerebilecek bir hediye seçeneği. Yılbaşı hediyeleri erkek tarafından salınan ve kadına verilen bir hediye değildir sonuçta, bunu da unutmamak lazım değil mi hanımlar?

romantik önlük

Kişiye özel hediyeler her zaman özeldir. Defter ve kalem setleri de hem şık hem de ince düşülmüş hediye seçenekleri arasında. Bunlara ek olarak bir de aynalı setler var ki, şıklıkta üzerilerine yok! Seçtiğiniz hediye paketi içerisindeki ürünlere, hediye alacağınız kişinin adının ve soyadının yazması hediyeyi oldukça orijinal kılıyor ve onları mutlu ediyor.

defter seti

Çiçekler hiç şüphesiz en güzel hediyelerin başında gelir. Her anın kurtarıcısı olurlar. Aynı gün teslimatlı bir hediye olması bu konuda bize çok yardımcı olur. Unutulan özel günler, geç kalınan sürprizler ve aniden gelen mutlu etme arzusu çiçekler sayesinde kolayca kurtarılır. Üstelik artık çiçekler de bildiğiniz gibi değil! Her gün yeni bir tasarım çiçek çıkıyor karşımıza. Özelleştirilebilir minyatür bahçeler, teraryumlar ve daha neler neler… Sevgiliniz için özel bir teraryum hazırlatabilir ve ona hediye edebilirsiniz. Kendine ait mini bir bahçeye sahip olmak onun için oldukça mutluluk verici olacaktır.

teraryum

Ben teraryumu kendim yapmak istiyorum, ona kendi ellerimle hazırladığım bir hediyeyi vermek istiyorum diyorsanız o konuda da yardımınıza koşuyoruz! Teraryum yapımı ve bakımına dair ihtiyacınız olan bütün bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca el yapımı birçok hediyeye yer verdiğimiz Kendin Yap kategorimizi inceleyerek de el yapımı birçok hediye anlatımına ulaşabilirsiniz.

Önerilerimizi, her yerde bulamayacağınız, özel çaba sarf ederek ulaşacağınız ve biraz da kendi emeğinizle bir şeyler hazırlayacağınız nitelikte seçtik. İlişkinize gösterdiğiniz emeğin de nişanesi olacağı fikrindeyiz. Yeni yılın sizlere ve sevdiklerinize mutluluk getirmesi dileğiyle… Ha bu arada! Hala Sevgilinize Yılbaşı Hediyesi Seçerken Zorlanıyor musunuz? O zaman buraya tıklayarak ilgili yazımıza göz atabilirsiniz.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir