Hediyelik İlginç Kupa Bardak Modelleri


Alışılagelmiş hediyelerden sıkılanlar, hediyesiyle fark yaratmak isteyenler; hediye gönderdiğiniz kişiyi önce şaşırtmak, sonra kocaman gülümsetmek istiyorsanız en ilginç kupa önerilerimizi sıralamaya başlıyoruz.

Çaykolik ve kahvekolik dostlarınızı her çay-kahve keyiflerinde gülümsetmek ister misiniz? Bu yazıya göz attığınıza göre “evet” yanıtını verdiğinizi duyar gibiyiz. Esprili kupa modellerimizden biri mutlaka çevrenizdeki birini size anımsatacak.

1 – Geri Dönüşüm Kutusu Kupa

Listemizin bir numarası temizlikle arası iyi olmayan sevdiklerinize özel. Geri Dönüşüm Kutusu Kupa, görünümü ile oldukça manidar. Yani ofiste masası hep pis olan iş arkadaşınız için ya da çoraplarını koltuğun üzerinde bırakmaması gerektiğini öğrenemeyen eşiniz için oldukça büyük mesajlar ve espriler içeren bir hediye. Sıcak ve soğuk içecek kullanımına uygun geri dönüşüm bardak, ayrıca kalemlik olarak da kullanılabilir.

geri dönüşüm kupa bardak

2 – Öfke Kontrol Kupası

Sinirlendiği zaman gözü hiçbir şey görmeyen sevdiklerinize özel Öfke Kontrol Kupası, sinirden bükülmüş bir görünüme sahip. Öfke kupasını dakika başı revize getiren iş arkadaşlarınıza bir mesaj vermek için de kullanabilirsiniz.

ofke-kontrolu-kupa

3 – Kendin Tasarla Kupa

Bu kupanın kontrolü sizde. Hani bazen bir kupa görüp de keşke burasında da şu yazsa, keşke şuraya fotoğrafımı ekleyebilsem ya da keşke kendi tasarladığım görseli kullanabilsem dersiniz ya… İşte bu kupanın üzerine istediğinizi yapabilirsiniz. Tam anlamıyla kişiye özel kupa bardak anlayacağınız. Tek yapmanız gereken görsel ve metin ekleyerek onları biçimlendirmek. İşte özgürlük bu 🙂

kendin tasarla kupa

4 – Tebeşir Kupa

Tebeşir kupa ile klasik not alma dönemi bitti! Sevdiklerinize notlar bırakabileceğiniz yepyeni bir alan var artık; kahve kupası. Tebeşir kupa kullananlar post-it’lere ya da not defterlerine değil, kupalarının üzerine not alıyor gün içerisinde unutmaması gereken şeyleri. Masasına bir fincan kahve bıraktığınız arkadaşınız, yerine geldiği zaman notunuzla direk içeceği üzerinden karşılaşabilir.

tebeşir kupa

5 – Keman Kulplu Kupa

Keman ustalarına ya da kemanseverlere çok yakışacak bir kupa bardak var sırada. Üzerinde nota şekilleri olan ve kulpu keman şeklinde olan bir kupa bardak. Müziği hayatının her alanında hissedenlere ve ilgi alanına göre hediye seçmek isteyenlere hitap eden bu kupa sayesinde sevdiklerinize tam da istedikleri gibi bir hediye seçebilirsiniz.

keman kupa

6 – Sinema Klaketi Kupa Bardak

3 – 2 – 1 ve kayıt! Üzerinde sinema klaketi bulunan bu kupa yalnızca baskılı bir bardak değil. Üzerindeki klaket bir maket ve dönebilen bir düzenekte kupanın ortasına yerleştirilmiş. Şık, kaliteli ve dikkat çekici bu hediye sıradan bir kupa bardak olmadığını yeterince belli ediyor zaten.

sinema klaketi

7 – Robocop Kupa Bardak

Robocop şeklinde bir kupa bardağınız olsun ister miydiniz? 80’lerin unutulmaz film kahramanı şimdi ofis masanızı süsleyebilir.

 

Robocop Kupa Bardak

8 – Objektif Görünümlü Kupa Bardak

Amatör veya profesyonel fotoğrafçıların bardağı ise Objektif Görünümlü Kupa Bardak. Adından da anlaşıldığı üzere bu bardak fotoğraf makinesi objektifi şeklinde tasarlanmış. 16,5 cm boyunda ve  300 ml kapasiteye sahip olan bu bardak ile fotoğraf sevdalısı arkadaşlarınıza tatlı bir jest yapabilirsiniz. İlginç kupa bardak modelleri arasında en sevilen türlerden olan objektif kupalar kullanılmaya kıyılamayacak kadar orijinal bir görünüme sahip.

Objektif Görünümlü Kupa Bardak

9 – Kafatası Kupa Bardak

Kafatası şeklinde tasarlanmış bu seramik kupa biraz ürkütücü gelebilir. Ancak kuru kafa veya korsan sevenler için oldukça eğlenceli bir tasarım. Sabah kahvenizi bir kuru kafadan içme fikri sizce de çok fantastik değil mi? Gerçek olmadığı müddetçe oldukça keyifli olabilir.

kuru kafalı kupa bardak

10 – Nostaljik Tabanca Kupa

Bu kupa tam anlamıyla ateş ediyor! Tabancalara karşıyız ve özellikle çocuklara hitap eden hiçbir üründe kullanılmaması gerektiğini düşünüyoruz. Bunu da belirttikten sonra yetişkinler için esprili bir kupa olan Siyah tabanca şeklinde olan bu kupa ile sevdiklerinize komik bir hediye gönderebilirsiniz.

 

11 – Kaslı Adam Tasarımlı Kupa Bardak

Bu aralar çok spor yapan arkadaşınıza esprili bir kupa mı arıyorsunuz? O halde aranan kan bulundu efendim.

Kaslı adam tasarımlı kupa bardak

12 – Tek Taş Kupa Bardak

Sevgilinize tek taş hediye etmek ister misiniz? Ya da bu aralar etrafındaki herkes bir bir evlenen kız arkadaşınıza esprili bir hediye? Bu kupa bardağın kulpu bir tek taş yüzük gibi tasarlanmış. Yani sevgilinize düşük bütçeli bir tek taş yüzük almak istiyorsanız ya da tek taşımı kendim aldım demek istiyorsanız Tek Taş Kupa Bardak tam da size göre bir hediye.

13 – Muşta Tasarımlı Seramik Kupa

Dikkat dikkat! Bu hediye şiddet iması içerir. Kavgaların korkulan objesi muşta bu sefer bir kupa bardağın kulpu şeklinde çıkıyor karşımıza. Şiddeti ve sertliği yalnıza kahveye indirgemesini istediğiniz sevdikleriniz için oldukça anlamlı bir hediye olabilir. Hatta belki yanında biraz kahve kreması göndererek kahvesini bile yumuşatmasını söyleyip tatlı bir göndermede bulunabilirsiniz.

Muşta Tasarımlı Seramik Kupa

Sizlere özel derlediğimiz kupa bardak tasarımları arasından dilediğinizi seçebilir, her birinin altında bulunan linke tıklayarak bardağa ulaşıp satın alabilirsiniz. Daha başka modellere göz atmak için Hediye Kupalar kategorimizi incelemeyi unutmayın.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir