En İlginç Yılbaşı Hediyeleri


2015 yaklaşırken eşe dosta alınacak yılbaşı hediyeleri konusunda panik yapmaya başlayanlar için ilaç gibi gelecek yazımız hazır! İşte en ilginç yılbaşı hediyeleri…

Son zamanlarda popüler olan ve hediye ettiğiniz kişilere ömür boyu mutluluk veren kupa, Oscar heykelciği, plaket ya da sertifika gibi ödüller her zaman favori olacak gibi görünüyor. Her şeyden önemlisi, herkes bir konuda “birinci” olmayı hayal eder ve bu ödüller işte sevdiklerinize tam da bunu veriyor. Hayatınızda birinci olmayı… Üstelik artık birincilik konumu tamamen hayal gücünüze kalmış durumda. Eskiden standart en iyilerden bulabiliyordunuz, ama artık kendi sözlerinizi de bu ödüllere yazdırma imkanınız var.


Yılbaşı hediyeleri arasında son zamanlarda en popüler ürünler kesinlikle mesaj, isim, tarih gibi kişiye özel metinler içerenler. Özel yapım olan her şey kişiyi önemli hissettirir elbette, ama yılbaşı gibi büyük partilere sebep olan özel günlerde bu tarz hediyeler daha da unutulmaz hal gelir. Tıpkı her birine bir harfle toplamda bir mesaj yazdırarak iletebileceğiniz bir kutu çikolata gibi… Üstelik bu hediye iki kat mutluluk verir. Çikolatayı kim sevmez ki?

Yeni yıl daima yeni umutların habercisidir. Kalp şeklinde dilek fenerleri de hem hediye ettiğiniz kişiye sevginizi ifade etmenin ilginç bir yolu hem de yeni umutlara açılan bir kapı olabilir. Ama dikkat edin, umutlarınızın fırtınaya kapılıp parçalanmaması için sakin bir coğrafyada, rüzgarsız bir havada dilek fenerlerinizi gökyüzüne salmanız yeni yılın getirecekleri açısından önemli!

Partilere gittiğinizde birbirinden kopuk, muhabbetten ve boğucu ortamlardan sıkılmış birçok insan mı görüyorsunuz? Hatta belki siz de bu insanlardan birisiniz. Partileri parti yapan, sunum ve ağırlamanın yanı sıra aktivitelerdir. Bir yılbaşı partisinin en önemli aktivitesi elbette 10’dan geriye saymak ve sıfıra ulaşıldığında söylenen güzel dileklerdir. Ancak gecenin geri kalanında sıkılmamak için parti oyunlarına ihtiyaç duyabilirsiniz. İşte davetli olduğunuz partiyi kurtaracak, mükemmel bir hediye fikri: Rulet shot oyunu! Emin olun, shot bardakları boşaldıkça parti daha da eğlenceli hale gelecek. O yüzden bu oyunda kazanmaya değil, kaybetmeye çalışın.
Yılbaşı hediyeleri konusunda kararsızlık hissediyor veya sevdiklerinize özel şeyler bulamıyorsanız, yukarıdakilere benzer yüzlerce hediye çeşidi için sizi buraya alabiliriz…

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir