Hediye Önerileri

EN MUTLU ANLARA ÖZEL SÜRPRİZLER

Hepimizin hayatında özel olan, hatırladıkça bizi mutlu eden ve heyecanlandıran anlar mutlaka var.

Doğum günleri, yıl dönümleri, yeni bebek sevinci, ilk iş günü gibi özel günler, hem bizim için hem de sevdiklerimiz için çok önemli.

Siz de sevdiklerinizin mutlu anlarında yanlarında olmak, onların mutluluğuna ortak olmak için küçük sürprizler arıyorsanız sizin için tatlı mı tatlı hediye önerilerimiz var.

Yenilebilir Çiçeklerle Sevdiklerinizi Şaşırtın

Gül ve papatya şeklinde kekler ve kurabiyeler ile hazırlanmış kek ve kurabiye buketleri, sevdiklerinizi hem çok şaşırtacak hem de çok mutlu edecek.

kek-buketi

Doğum Günü Sürpriziniz En Tatlısından Olsun

Sevdiklerinizin yeni yaşını lezzetli bir sürprizle kutlamak ister misiniz? Doğum günü kek ve kurabiye buketleri, cupcake ve tasarım pastalar ile sevdikleriniz yeni yaşına tatlı bir başlangıç yapacak.

doğum-gunu-pastası

Sevgililer Günü ve Yıl Dönümü İçin Lezzetli Alternatifler

”Seni Seviyorum” demek hiç bu kadar tatlı olmamıştı. Aşkınızı en özel şekilde dile getirecek lezzetli hediyeler, kalpleri fethetmeyi bekliyor.

sevgiliye-kek-buketi

Yeni İşe Başlayan Sevdiklerinizi İlk İş Gününde Yalnız Bırakmayın

İlk iş iş gününde heyecanı ve stresi bir arada yaşayan sevdiklerinizin yanında olmak, onlara başarılar dilemek için en tatlı seçim.

yeni-iş-çikolatası

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir