En Özel Gün İçin En Özel Düğün Pastaları


Hayatınızın aşkıyla bir ömür boyu birlikte olmak adına birbirinize söz verdiğiniz o gün, düğün gününüz…

Birbirini seven her çiftin en özel günüdür düğün günleri. Yaşamlarında bir milattır, birken biz oldukları, birbirlerinin hayat arkadaşı, can yoldaşı oldukları gündür o gün.

Böylesine özel bir günde şüphesiz herkes, her şeyin dört dörtlük olmasını ister ve her çift; gösterişli, keyifli, dolu dolu ve unutulmaz bir düğün geçirmenin hayalini kurar. Her bir anı en ince ayrıntısına kadar düşünülerek planlanan bu özel davetlerde, düğün pastaları ise ayrı bir yer tutar. Çok eski bir gelenek olan ve genellikle son derece gösterişli yapılan pasta kesme merasimi, düğünlerin olmazsa olmazlarındandır. Tabi, bu merasimin gösterişli geçmesinde pasta seçimi de son derece etkili oluyor. Peki, hayal edilen pasta tasarımını bulmak mümkün mü?

Günümüzde düğün pastaları çok farklı şekillerde hazırlanabiliyor. Birbirinden özel tasarımlarla hazırlanan pastalar içinde gelin ve damat, zevklerine uyan ve karakterlerini yansıtan bir düğün pastasına kolaylıkla sahip olup bu özel günlerinde davetlilerine etkileyici bir pasta merasimi düzenleyebiliyor. İşte, çiftlere özel birkaç düğün pastası tasarımı:

Romantik Çiftler İçin: Güllerin Aşkı Düğün Pastası

gullerin-aski-dugun-pastasi-gp503-1-5

Aşkın sembolü olan güller, Güllerin Aşkı Düğün Pastası ile düğün töreninizin unutulmaz anlarından birini oluşturuyor. Tam dört katlı kaplama pasta üzerine gül figürüyle tasarlanan bu pasta, ilk tanıştıkları günün heyecanını her gün yaşayan, romantik çiftlere hitap ediyor. Aşkınızı düğün konseptinizin her detayında ifade etmek istiyorsanız düğün pastanız güllerin aşkı olsun.

Aşkını Ölümsüzleştiren Çiftler İçin: Bir Aşk Masalı Düğün Pastası

bir-ask-masali-dugun-pastasi-gp507-1-2

Birlikte geçirdikleri her anın kıymetini çok iyi bilen ve tanıştıkları ilk günden bu yana aşklarını fotoğraflarla ölümsüzleştiren çiftlere hitap eden Bir Aşk Masalı Düğün Pastası, davetlilerinizi de çok etkileyecek. Güllerle süslenmiş beş katlı pasta üzerinde fotoğraflarınızın yer alacağı bu pasta tasarımı ile düğününüzde o en mutlu anlarınız tekrar gözünüzde canlanacak.

Sevgisine Sonsuzluk Katan Çiftler İçin: Sonsuz Sevgi Düğün Pastası

sonsuz-sevgi-dugun-pastasi-gp508-1-3

Sevgisini insan ömrüne sığdıramayan ve sonsuza dek birliktelik sözü veren çiftler için tasarlanan Sonsuz Sevgi Düğün Pastası, düğününüzü çok daha özel bir hale getiriyor. 5 katlı kaplama pasta üzerinde yer alan ve sonsuz uzay boşluğunda parıldayan yıldızları andıran ışıltılı boncuklar, aynı zamanda düğününüze göz alıcı ve ihtişamlı bir hava katıyor.


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş