Hediye Önerileri

EN ÖZEL HEDİYE SEPETLERİ

Sevdiklerinizin ve sizin önem verdiğiniz bir günün yaklaşıyor olması, elbette size tatlı bir endişe getirecektir. “Ne yapmalıyım” ya da “ Ne alsam” soruları olduk olmadık zamanlarda aklınıza gelip kimi zaman abartıya kaçan fikirlerle boğuşmanıza neden olacaktır. Özel günlerde olan beklentiler ve öncesinde yaşanan beklentiyi karşılayamama endişeleri biraz stres içerseler de bize çoğu zaman sevgimizi ifade edebileceğimiz güzel sahalar oluştururlar. Hediye almanın bir sanat olduğunu bilerek çoğu zaman danışacak birilerini ararız, bu noktada bir uzmandan yardım almak en doğrusu olacaktır. Hediye sepeti kategorisi bu sorunlara çözüm olma yolunda güzel bir seçenek oluşturuyor. Hediyenizi seçmeden bir göz atmanız, yararınıza olacaktır.

Sevimli Kişiye Özel Mesajlı Ayıcık (60cm), sevdiklerinize sürpriz yapmanın en özel görünüşlerinden… Üstelik size özel ürüne sevginizi nasıl ifade etmek isterseniz dilediğinizi yazdırabilirsiniz.

image

Bir erkeğin en güzel aksesuarlarını bir  araya toplayan D’S Damat Özel Tasarım Tavla Set; D’S Damat kalitesiyle sunduğu kravat , cüzdan, anahtarlık ve parfümü boş zamanların vazgeçilmez eğlencesi olan tavla setiyle sizlere sunuyor.

ds-damat-set

İyi kötü her an yanınızda olan meleğinizin küçük bir simgesi olarak gümüş melek kolye, aşkınızın ifadesi el yapımı “I LOVE YOU” yazılı ve üç adet kalp şeklinde kokulu sabun hediye etmek istemez misiniz? Aşk Meleği Hediye Seti bunların hepsini bir araya getirerek sizler için O’nun küçük tebessümlerinin güzel nedeni olacak.

kalp-kutlama-sabunu

Hem güzel bir kalp hem de güzel bir kokuyla sevginizi ifade etmenin en güzel yolunu Kırmızı Güllü Kalp Kutlama Sabunu paketinde bulacaksınız. İçerisinde 12 adet kırmızı kalpli sabun bulunan sevimli paket, kokusuyla da sevdiklerinize ferahlık verecek.

sabun

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir