EN PRESTİJLİ HEDİYE OSCAR ÖDÜLÜ


Akademi ödülleri olarak da bilinen Oscar Ödülleri, dünyanın en büyük film ödül törenidir. Her yıl Los Angeles’ta büyük bir organizasyon ile düzenlenir, öncesi ve sonrasıyla o dönemin en çok konuşulan olayı olur.

Oscar Ödülü, ilk olarak 1929 yılında verilmeye başlandı. Bu görkemli ödüle neden “Oscar” denildiği hakkında ise çeşitli söylentiler dolaşmakta.

image

 

İlki, ABD’li aktrist Bette Davis’in heykeli eski kocasına benzetmesi sonucunda, bir diğeri de Akademi’nin kütüphanesindeki görevlinin heykeli amcası Oscar’a benzetmesi sonucunda ödülün adı Oscar olarak kaldığı yönünde. 1939 yılına kadar resmi olarak Oscar ismi ile anılmayan Akademi Ödülleri, hangisinin doğru olduğu hala bilinmeyen bu gelişmelerden sonra Oscar ismini aldı ve günümüze kadar geldi.

Oscar Ödülleri ayrıca satılmaz özellikleriyle de diğer hediyelerden ayrılıyor. Ödülü kabul etmeyenler, 1 dolar karşılığında bu görkemli ödülü tekrar Akademi’ye iade edebilirler.

image (1)

 

Gelmiş geçmiş en görkemli ödül olarak bilinen Oscar Ödülü’ne sahip olmak, ya da sevdiklerinize hediye etmek için bir filmde oynamanıza gerek yok.

ÇiçekSepeti Oscar Ödülleri’ni sizin için dağıtıyor. 🙂

Bugüne kadar Brad Pitt, Tom Cruise, Marlyn Monroe gibi ünlülerin bile kariyerlerinde sahip olamadığı bu heykelciği sevdiklerinize hediye edebilir, onları özel kılabilirsiniz.

Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı:

Emin olun ki; Yılın En İyi’si seçilmek herkesi mutlu edip, onurlandırır. Bir de bu kişi sevgiliniz olursa, mutluluk iki katına çıkmış olur. O’nun sizin gözünüzde bu konumda olduğunu bilmesi, hiç kuşkusuz en özelinizin unutamayacağı bir hediye olacaktır.

image (2)

 

 

 

Yılın En İyi Annesi Oscarı:

Kendisinden çok sizi düşünen, her an iyiliğinizi isteyen annenize Yılın En İyi Annesi Oscarı ile unutulmaz bir hediye verebilirsiniz. Hediyesini görünce göz yaşlarına hakim olamayacak, evinizin en güzel köşesinde sergileyecek.

Evinize gelen misafirlere de bu anlamlı ödülü göğsünü gere gere göstereceğinden şüpheniz olmasın. 🙂

image (3)

 

 

 

Yılın En İyi Babası Oscarı:

Anneden sonra babaya hediye almamak olmaz tabii ki. Babanız da en özel hissettirilmesi gereken kişilerdendir.

Yılın En İyi Babası Oscarı, O’nu özel hissettirmek ve mutlu etmek için tek başına yeterli olacaktır. Yetmez diyorsanız, yanına bir de kurabiye kutusu ekleyebilirsiniz. 🙂

image (4)

 

Sevdiklerinizi mutlu edecek Oscar Ödülleri, sadece bunlarla da sınırlı değil.

Yılın En İyi Aşkı, Yılın En İyi Kocası, Yılın En İyi Kardeşi, Yılın En İyi Ablası, Yılın En İyi Arkadaşı, Yılın En İyi Dayısı, Yılın En İyi Dedesi, Yılın En İyi Müdürü, Yılın En İyi Çalışanı gibi birçok Oscar Ödülü, sevdiklerinizi mutlu etmek için bekliyor.

Sevdikleri için anlamlı bir hediye vermek isteyenlerin tercihi Oscar Ödülleri, bugün olduğu gibi gelecekte de mutluluk dağıtmaya devam edecek gibi gözüküyor.


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş