Hediye Önerileri

ERKEĞE HEDİYE ALTERNATİFLERİ

Sevgilinizin doğum günü yaklaşıyor. Ya da O’na özel gün beklemeden de hediye almak istiyorsunuz.

Ve gece gündüz aklınızda tek bir soru var.

“Ne hediye alsam?”

image

Erkeğe hediye alma süreci, kadınlarla karşılaştırıldığında daha kolay ve stressizdir. Çünkü erkekler, herkesin de kabul ettiği gibi, kadınlara göre daha basit varlıklardır. O kadar da çok düşünmenize gerek yok. :)

Her şeyin başında kabul etmeniz gereken bir şey var. Erkekler de çiçeksever. “Erkeğe çiçek mi alınır?” lafının ne kadar da yanlış olduğunu, O’nun yüzünde oluşacak tatlı gülümsemeden hemen anlayacaksınız.

image (1)

Kol Saati, zamanı gösterme özellikliğinden çok tarz aksesuarı olarak kullanılır. Bir erkek hakkında kolundaki saate bakarak ilk anda fikir sahibi olabilirsiniz. O’nun tarzını yansıtan şık bir saat, kesinlikle en uygun hediye alternatiflerinden. Bir de uzun zamandır almak istediği saati biliyorsanız eğer, sevgiliniz bu şık hediyeye fazlasıyla sevinecektir.

image (2)

Koku, bir erkeğin kimliği gibidir. Nerede olursa olsun fark edilmesini sağlar. Özeldir.

O’nu bu özelliğe kavuşturacak bir parfüm, kesinlikle erkeğe hediye alternatifleri arasında yer alır. Sevgilinizin parfümünü beğenmiyor ve değiştirmesini istiyorsanız da bundan daha iyi bir şans olamaz sizin için. :)

image (3)

Bu hediye alternatiflerini daha önce de almış ve daha farklı ve eğlenceli bir hediye mi arıyorsunuz?

Sevgiliniz tam bir ‘Star Wars hastası’ ise efsane serinin olmazsa olmazı bir ışın kılıcı, O’nu tekrar o filme götürecek ve ilk izlediği andaki gibi etkileyecektir. Erkeklerin bu gibi oyuncaklara ilgi duyması yıllar geçse de değişmeyecektir. Sakın “erkeğe oyuncak alınır mı?” diye düşünmeyin! Onların 40 yaşına da gelseler büyümeyeceklerini artık siz de kabul edin!

image (4)

Tüm bu erkeğe hediye seçeneklerine cüzdan, gömlek, kravat ve kol düğmesi gibi daha ağır ve her erkek için lazım olan ürünleri de ekleyebilirsiniz. Hiçbir erkek bu hediyelere “hayır” diyemez. Hatta kendisi her zaman almak istediği ama üşendiği için almadığı bu hediyeleri görünce derin bir Oh! çekecektir.

image (5)

Erkeklere hediye alma süreci her ne kadar basit olsa da, bu hediye üzerinde uzun uzun düşünmeniz ve ilgilenmeniz kuşkusuz O’nu hediyeden daha çok mutlu edecektir. Unutmayın ki; hediyeyi almadan önce harcanan zaman hediyeden daha değerlidir.

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir