Moda & GüzellikAksesuar & Takı Önerileri

Erkek Çanta Modası

Erkek çanta modası bu yıl postacı modelleri vitrinlere çıkardı. Deri, süet, kumaş gibi farklı materyallerle çeşitlenen erkek postacı çanta farklı markalarla seçenekler sunuyor.

Kullanışlı ve rahat olmasının yanı sıra şık görünümüyle de stillere karizma katan erkek için postacı çanta genellikle kahverengi ve siyah renklerde alternatifler bulunduruyor.

Erkek Postacı Çanta
Erkek Postacı Çanta

Erkekler için sezon trendleri arasında kendine yer bulan bir diğer çanta çeşidi ise el çantaları… Genellikle şeritlerle desenlenen erkek el çantaları geniş iç hacimleri ve spor modelleriyle günlük kullanıma uydundur.

Erkek Kanvas Çanta
Erkek Kanvas Çanta

Kanvas çanta olarak adlandırılan dikdörtgen el çantaları yaz imajınızın tamamlayıcısı olacak.

Yolculuk sonrası gitmeniz gereken bir toplantı varsa stilinize uygun bir seyahat çantası arıyor olabilirsiniz. Kısa seyahatler, hafta sonu tatilleri, iş gezileri için ideal çanta önerimiz ise deri seyahat çantası…

Erkek Seyahat Çantası
Erkek Seyahat Çantası

Kıyafet, parfüm, ayakkabı, evrak… Her türlü özel eşyanızı rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz seyahat çantaları şıklığıyla takım elbisenize eşlik edebilecek kadar karizmatik, yolculuklarda ihtiyacınız olabilecek her şeyi içine alabilecek kadar geniş ve rahat taşınabilir.

Babalar Günü için alınabilecek özel hediyelerden olan erkek çantalar içinden siz de yılın modasına uygun bir seçim yapabilirsiniz.

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir