Erkek Öğretmene Ne Hediye Alınır?


1
1 point

Öğretmenler Günü geldi çattı! “Öğretmenler Günü hediyesi ne olabilir?” sorusu akılları kurcalarken kafalar yorulmaya başlandı. Öğretmene hediye ne alınır sorusunun bir parça daha zoru da var tabii. “Erkek öğretmene ne hediye alınır?”

Öğretmenler Günü tüm dünyada kutlanan bir özel gündür. Bizim için çok önemli olan öğretmenlerimize,i emekleri için teşekkür ederek minnetimizi sunduğumuz gündür. Her ülke için farklı tarihlerde kutlanabilen bu gün bizim ülkemizde 24 Kasım tarihinde kutlanır. Öğretmenler Günü ile ilgili detaylı bilgiyi Öğretmenler Günü önemi yazımızdan edinebilirsiniz.

Gelelim “Erkek öğretmene Öğretmenler Günü için ne hediye alınır?” sorusuna. Evet, bu soru oldukça zor. Bunun sebebi kadınlar için hediye seçeneğinin her daim daha bol olması elbette. Kişisel hayatımızda da bir kız arkadaşımıza hediye almak erkek arkadaşımıza almaktan daha kolaydır çoğu zaman.

Fakat yine de erkek öğretmenlerimiz için de oldukça fazla hediye alternatifi bulunuyor. Öğretmenine ya da öğretmene sevdiklerine hediye seçenler için zorlananlar için, erkek öğretmene alınabilecek hediyelerden bazılarını bu yazıda sizler için derledik.

Kişiye Özel Bambu Usb Bellek

Artık okullarımız da öğretmenlerimiz de teknoloji ile iç içe. Öğretmenler, öğrencilerine derslerde sunacakları sunumları, ders notlarını, sınav notlarını ve kişisel verilerini yanlarında taşımak istiyorlar. Bu sebeple veri saklamanın en önemli araçlarından biri olan USB bellekler son derece kullanışlı hediyeler arasında.

Kişiye Özel Bambu Usb Bellek
Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bambudan yapılan bu bellek size önerebileceğimiz hediyeler arasında. Üstelik üzerine isim ve soyisim yazılarak kişiye özel hazırlanan bu bellek kart şeklinde. Yani öğretmenler kolayca cüzdanlarında taşıyabilir, rahatlıkla kullanabilirler. Bununla birlikte üzerinde adları yazdığı için başkalarının bellekleri ile karışabilme şansı da yok.

The Hulk Mug Kupa Bardak

Hulk kadar güçlü öğretmenlere Hulk kupa bardak! Marvel’in en güçlü hayali kahramanlarından Hulk, şimdi kaslı bir kupa bardakta. Sporcu öğretmenlere de oldukça yakışacak cinsten bir hediye. Tenefüslerde yudumlanan çayın, kahvenin lezzeti bu bardakla daha tatlı olacak.

The Hulk Mug Kupa Bardak
Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.
Türkçe Öğretmeni Kupa

Daha sevgi dolu bir kupa bardak hediye etmek isterseniz yine seçenekler fazla. Üzerinde branşı ve adı yazan kupa bardaklar ile öğretmenleriniz kendilerine özel olan bu bardakları kullanabilir, hangi bardak bana aitti karışıklığına bir son verebilir.

Türkçe Öğretmeni Kupa
Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Çiçek Sepeti’nde birçok meslek grubu için özel hazırlanan kupa bardaklar yer alıyor. En çeşitli meslek grubu ise elbette öğretmenler. Matematik öğretmeni için ayrı, sosyal bilgiler öğretmeni için ayrı bir kupa bardak bulabilmeniz mümkün. Hediyelik kupa seçeneklerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kişiye Özel Premium Tavla Seti

Şimdi size önereceğimiz hediye oldukça şık ve eğlenceli. Bir tavla düşünün. Ancak sadece bu kadar da değil. Standart bir tavla kutusunu açtığınız zaman içerisinden çıkmasını beklediğiniz şey iki ayrı renkte toplam 30 adet pul ve iki zardır. Çok çok yedek zar ve birkaç pul daha çıkabilir ki çoğu zaman bunlar da olmaz.

Kişiye Özel Premium Tavla Seti
Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ancak bu tavla kutusunu açtığınız zaman karşınıza çıkan şeyler bunlarla sınırlı değil. Tavla malzemeleri ile aynı zamanda dilediğiniz ad ve soyad yazılmış bir net defteri, cüzdan, anahtarlık ve özel kutulu tükenmez kalem de yer alıyor. Bir taşla bir sürü kuş anlayacağınız 🙂 Hediyenin her bir detayı ayrı ayrı düşünülmüş ve sizin için güzel bir set haline getirilmiş.

Kişiye Özel Atatürk İmzalı Kalem Anahtarlık Set

Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasının ve resminin kabartması yer alan bir anahtarlık ve bir kalemin yer aldığı bu özel set, en anlamlı Öğretmenler Günü hediyelerinden biri olmaya aday. Üstelik bir öğretmen için son derece kullanışlı bir hediye olduğunu söyleyebiliriz.

Kişiye Özel Atatürk İmzalı Kalem Anahtarlık Set
Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.
Gömlek

Erkeğe hediye denildiği zaman ilk akla gelenlerden biri gömlektir. Bunun sebebi hem kullanışlı hem de şık bir hediye olmasıdır. Bu hediyenin de bazı riskleri var tabii. Artık gömlekler standart değil. Kendi aralarında farklı tür ve tarzlarda olabiliyorlar. Bazı erkekler yalnızca slim fit gömlekleri giymeyi tercih ediyor. Bazıları daha spor gömlekler severken bazıları da klasikten vazgeçemiyorlar. Bu durumda en rahat seçim değişim kartı olan gömleklerdir. Gömleği satın aldığınız mağazadan bir değişim kartı alabilirsiniz. Böylece eğer gömleğin bedeni veya stili uygun değilse, kolaylıkla değişimi sağlanabilir.

erkek öğretmen
Görsel: Shutterstock
Kişiye Özel Siyah Defter- Kalem Set

Öğretmenler sık not alırlar. Çeşitli konular, öğrenciler ile ilgili detaylar ve birçok konuda notlar alma gereği duyarlar. Üzerinde adı soyadı yazılı bir not defteri ve kalem öğretmeninizin oldukça işine yarayabilir.

Ayrıca bu hediyenin kişiye özel olarak hazırlanıyor olması öğretmeninize verdiğiniz değeri, onun ne kadar özel olduğunu gözler önüne serecektir. Fakat bu kalem ile size normalden daha fazla not vereceğini düşünüyorsanız, hiç düşünmeyin 🙂

Bonsai Ağacı

Kim demiş erkeğe çiçek alınmaz diye? Bal gibi de alınır! Üstelik dilediğiniz çiçek aranjmanını erkek öğretmene hediye edebilirsiniz. Çiçekler kadar huzur veren canlılar yalnızca kadınlara özel değildir sonuçta. Ancak yine de öğretmeninize daha maskülen(!) bir çiçek göndermek istiyorsanız Bonsai ağaçlarını tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra çeşitli teraryum tasarımları ve minyatür bahçeler de erkeklerin oldukça hoşuna giden çiçek tasarımları arasında.

Bonsai ağacı
Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.
Kırmızı Güller Canım Öğretmenim Lezzet Buketi

Erkeklere çiçek alınır mı? Erkeğe Hangi Çiçek Alınır? Bu konu yıllardır konuşulur durur. Bizim fikrimiz kesinlikle alınabileceği yönünde. Zira bu kadar güzel bir şeyin tekelini kadınlara vermek neden? Erkeğin çiçek sevmesi onu fazla mı hisli(?) gösteriyor? Güzel kokulu ve renkli şeyleri sevmek oldukça normal ve insani bir duygu bizce.

Erkeklerin en çok sevdikleri çiçekler de yenilebilir olanlar şüphesiz. Mesela böyle bir kırmızı gül buketine hangi erkek hayır diyebilir?

Kırmızı Güller Canım Öğretmenim Lezzet Buketi
Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Öğretmenler Günü için özel olarak hazırlanan bu lezzetli aranjmanın içerisinde bir sürü kırmızı gül var. Tabii kendileri kırmızı gül şeklinde kakaolu kekler olarak yer alıyorlar. Bu kek buketi öğretmeninizi de öğretmenler odasındaki diğer öğretmenleri de hayli sevindirecek.

Benim Canım Öğretmenim Fıstıklı Kek Buketi

Öğretmenler Günü için özel hazırlanmış bir başka lezzet daha. Üzerinde ise “Canım Öğretmenim Benim” yazıyor. Aynı zamanda bu lezzet buketindeki kakaolu kekler beyaz çikolatalarla ve fıstık parçaları ile kaplanmış.

Benim Canım Öğretmenim Fıstıklı Kek Buketi
Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Farklı kategorilerde farklı hediye seçeneklerini sizler için listeledik. Siz de öğretmenlerinize veya öğretmen olan yakınlarınıza hediye seçerken bu listeden yardım alabilir, fotoğrafların altında bulunan linklere tıklayarak ürünleri sarın alabileceğiniz Çiçek Sepeti sayfasına ilerleyebilirsiniz. Hem zevkinize hem de bütçenize en uygun Öğretmenler Günü hediyesini ciceksepeti.com/ogretmenler-gunu sayfasından seçerek öğretmenlerinizi en önemli günlerinde sürprizinizle sevindirebilirsiniz.

Üstelik yalnızca birkaç dakika içerisinde sevdiklerinizin adresine gönderebildiğiniz bu hediyelere dilediğiniz yazılı ve görüntülü notu da ekleyebilirsiniz.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir