Erkeklere Alınabilecek Sevgililer Günü Hediyeleri


1
1 point

Sevgililer Günü tüm sevgililere ithaf edilmiş aşk dolu bir gündür. Peki neden bu özel günde sadece kadınların hediye beklediği düşünülür?

Aşkta her şey müşterektir. Bir erkek “Sevgililer Günü’nde hediye istemem” dese de inanmayın yani. Aslında erkekler de bu özel günde bir Sevgililer Günü hediyesi bekler. Bekler, bekler ama bunu dile getirir mi bilinmez. Oysaki ona küçük ama onu düşündüğünüzü, önemsediğinizi gösteren bir hediye seçerek mutluluğuna mutluluk katabilirsiniz.

Sevgililer Günü’nün yaklaştığı şu dar zamanda sevgilimize ne hediye alacağımız konusunda eteklerimiz tutuşmaya başlar. Hediye almak, onu vermek ve verirken karşınızdaki insanın mutluluğunu görmenin verdiği haz her ne kadar paha biçilemez olsa da, söz konusu erkekler olduğunda hediye almak ve beğendirmek bir o kadar zor!

Ancak püf noktasını keşfettikten sonra kadınlar için, Sevgililer Günü’nde hediye seçmek erkeklere göre çok daha kolaydır aslında. Çünkü erkeklerin hediye almaktan hoşlanacağı belli şeyler vardır. Bunlar hemen hemen her erkek için geçerlidir. Siz de sevgilime Sevgililer Günü hediyesi ne alabilirim diye kara kara düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Erkek sevgiliye hediye ne alınır öğrenmek için lütfen okumaya devam ediliniz 🙂

erkeğe hediye
Görsel: tumblr

Erkekler için Sevgililer Günü hediyeleri gerçekten özel bir uğraş gerektiriyor. “Nasıl bir hediye alırsam hem işini görür hem de şaşırıp mutlu olur” diye kara kara düşünmeye başladıysanız, size vereceğimiz tüyolarla sevgilinizi çok şaşırtacaksınız! Yani “Sevgililer Günü’nde erkek arkadaşıma ne alacağım” diye kara kara düşünmeyin. Çünkü en farklı ve romantik hediye seçeneklerini sizin için derledik…

1 – Parfüm

Erkekler genel olarak kadınlar kadar dış görünümlerine dikkat etmeseler de parfüm konusunda oldukça hassastırlar. Ve parfüm seçimine de oldukça önem verirler. Erkeklerin parfümleri biraz karakteristik olur. Yani her erkeğin kendine ait bir kokusu vardır ve pek değişikliğe gitmezler. Bu hem iyi hem de kötü olabilir elbette.

Eğer sevgilinizin hangi parfümü kullandığını biliyorsanız, yeni bir parfümle onu sevindirebilirsiniz. Hele ki parfümü azalmış ve yenisini almayı düşünüyorsa, bu hediye onu oldukça mutlu edecektir. Hem iyi hem kötü dedik ya, gelin bir de kötüye bakalım. Sevgilinizin parfümünü beğenmiyor; değiştirmek istiyor ve bunu söyleyemiyorsanız bu hediyeden siz de yararlanmış olacaksınız.

erkek parfümü
Görsel: The Independent
2 – Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı

Erkekler de en az kadınlar kadar ne kadar sevildikleri görmek ve takdir edilmek isterler. Kadınlar kadar çok sevgi sözcükleri beklemedikleri düşünülür ancak bu doğru değildir. Onlar da romantik sürprizlerden, tatlı jestlerden hoşlanırlar. Onlar da zaman zaman şımartılmak ve kendilerini biricik hissetmek isterler. Bu insanın doğasında vardır ve kadın erkek diye ayrılmaz.

Onun iyi bir sevgili olduğunu düşünüyor ama bunu pek dile getirmiyorsanız işte size fırsat! Sevgilinizi “Yılın En İyisi” olarak görmeniz emin olun ki onu oldukça mutlu edecek ve gururlandıracak. Onun yüzünde bir gülümseme oluşturmak istiyorsanız Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı bunu tek başına halledebilir. Brad Pitt, Tom Cruise gibi herkes tarafından beğenilen ünlülerin bile alamadığı oscar ödülünü sevgilinize hediye ederek, kendisini özel hissetmesini sağlayın! 🙂

oscar
Ürüne gitmek için tıklayın.
3 – Kravat ve Kol Düğmesi

Kol düğmesi romantik bir hediyedir. İki ayrı kolda bir bütün olmanın ruhunu barındırır bünyesinde. O yüzden herkese alınmaz kol düğmesi. Özel olmalıdır kol düğmesi alınan kişi, bir değeri olduğunu bilmelidir bu hediyenin. Kravat için de erkeğin bir takısı diyebiliriz. Kimisi sevmese de kimi bayılır kravat takmaya. Biri size kravat hediye ediyorsa sizin olgun ve şık biri olduğunuzu düşünüyor demektir.

Bu ikisi bir araya gelince ise çok karizmatik bir hediye çıkıyor ortaya. Bir erkek için en şık aksesuarlarıdır kravat ve kol düğmesi. Ne kadar spor bir giyim tarzına dahi sahip olsalar mutlaka takım içerisinde şık görünmeleri gereken ortamlarda bulunurlar. Sevgilinizi bu şık hediyenizle mutlu edebilirsiniz. Kravat ve kol düğmesi, şıklıklarına kadınlar kadar düşkün olan fakat bunu belli etmeyen erkeklerin son derece sevineceği bir hediye olacak. Ayrıca isimlerinizin baş harflerinden oluşan kol düğmeleri ile bu şık hediyeyi kişiselleştirebilirsiniz. Bu onun için daha anlamlı olacaktır.

kol düğmesi
Ürüne gitmek için tıklayın.
4 – İlginç Hediyeler

Sevgilinize 14 Şubat’ta daha farklı bir hediye de sunabilirsiniz. Esprili, daha kişisel bir hediye sevgilinizi hem güldürecek, hem de sevindirecektir. İlginç hediyeler, daha çok ilgi çeker ve asla unutulmaz. Bunun yanı sıra romantik, sadece size özel olan hediyeleri de tercih edebilirsiniz.

Sevgilinize seçeceğiniz ilginç hediye, onu ne kadar iyi tanıdığınızın bir göstergesidir aynı zamanda. Birlikte şakalaşabildiğinizin, onun espri yeteneğini anlayabildiğinizi. Yani biraz daha samimi çiftlere uygundur. Birbirinden utanmayan çiftlere 😉

romantik hediyeler
Görsel: Google Play

“Ben iyi içiciyimdir” diye ortalıkta gezen erkek arkadaşınıza eğlenceli bir ders vermek istiyorsanız, rulet shot oyunu tam da aradığınız hediye! Eğlenceli günlerinizin de vazgeçilmez aktivitesi haline gelecek bu hediye ile hep birlikte eğlenmenin tadına varabilirsiniz. Merak ediyorsanız şuraya göz atmanız yeterli!

5 – Fotoğraf Bölmeli Kalp Yastık

Fotoğraf barındıran hediyeler her zaman güzeldir. Anıları sergilemek için daha güzeli olabilir mi sahiden? En güzel anılarınızı bir araya toplayan fotoğraflarınızı çeşitli objelere bastırarak onun kullanacağı bir hediye verebilirsiniz. Bardaklar, t-shirtler hatta pastalar! Fotoğraflarla yapabileceğiniz etkileyici dekorasyon önerileri için buraya tıklayabilirsiniz.

Seçilebilecek en güzel fotoğraflı hediyelerden biri ise yastıktır. Birlikte çekilmiş mutlu bir fotoğrafınızı kalpli yastık içerisindeki çerçeveye koyarak, her uyandığında ilk olarak sizi görmesini sağlayabilirsiniz. Sabah gözlerini açtığında sizi görmesi, onu oldukça mutlu edecek ve tebessümle güne başlamasını sağlayacak. Ayrıca parfümünüzü de yastığa biraz sıkarak, yanında olamadığınız gecelerde de varlığınızı hissettirebilirsiniz. Gözlerini kapatırken sanki size sarıldığını hissedecek sevgiliniz. Tam bir romantizm rüzgarı!

yastık kılıfı
Ürüne gitmek için tıklayın.

Bu öneriler, Sevgililer Günü Hediyeleri arasından fikir sahibi olmanız için size yardım edecektir. Hediye seçimi tabii ki sizin beğeninizle sonuçlanacak. Ne seçerseniz seçin, hayatınızın aşkına küçük bir hediyeyi çok görmeyin! Emin olun ki; o şimdi size hediye seçmek için çok daha büyük bir uğraş veriyor. 🙂

Bunun bir alternatifi de sevgililere özel yastık kılıfları. Birbirinden komik ve eğlenceli yeni nesil yastık kılıfı tasarımları ile odada romantik komedi rüzgarları estirebilirsiniz. Erkek egemen bir yatak havası yaratmak ve bunu esprili bir şekilde yaşatmak istiyorsanız “benim tarafım – senin tarafın” yazılı erkeklere torpil geçen yastık kılıfları erkeğinizin egosunu okşayacak! Tabii dilerseniz bu taraf sizin de olabilir 🙂

Önerilerimizin yanı sıra, Sevgililer Günü için birçok hediye içinden, erkek arkadaşınıza uygun olanı bulmanız oldukça basit. İhtiyacınız olan tek şey, onun biraz ağzını kurcalamak! Böylece işiniz kolaylaşacak ve Çiçek Sepeti’nde yer alan Sevgililer Günü hediyelerinden en çok hoşunuza gideni seçebileceksiniz! Alacağınız hediyeye kendinizden de bir şeyler katmak ve kişiselleştirmek isterseniz, bunu hangi hediyeler üzerinde gerçekleştirebileceğiniz fikrini de buraya tıklayarak almanız mümkün.

Sevgilinizle romantizm dolu bir gün geçirmek için Sevgililer Günü’nde yapılabilecek aktivite önerileri ile kendinize de sevgilinize de asla unutulmayacak bir gün hediye edebilirsiniz.

sevgililer günü hediyesi


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir