ERKEKLER İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYELERİ


Bir erkek “Sevgililer Günü’nde hediye istemem” dese de inanmayın! Aslında erkekler de bu özel günde bir Sevgililer Günü Hediyesi bekler. Küçük; ama  O’nu düşündüğünüzü, önemsediğinizi gösteren bir hediye

Kadınlar için Sevgililer Günü’nde hediye seçmek erkeklere göre çok daha kolaydır. Çünkü erkeklerin hediye almaktan hoşlanacağı belli şeyler vardır. Bunlar hemen hemen her erkek için geçerlidir.

image

Parfüm

Erkekler genel olarak kadınlar kadar dış görünümlerine dikkat etmeseler de parfüm konusunda oldukça hassastırlar. Ve parfüm seçimine de oldukça önem verirler. Eğer sevgilinizin hangi parfümü kullandığını biliyorsanız, yeni bir parfümle onu sevindirebilirsiniz. Hele ki parfümü azalmış ve yenisini almayı düşünüyorsa, bu hediye onu oldukça mutlu edecektir. Sevgilinizin parfümünü beğenmiyor; değiştirmek istiyor ve bunu söyleyemiyorsanız bu hediyeden siz de yararlanmış olacaksınız.

image (1)

Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı

Sevgilinizi Yılın En İyisi olarak görmeniz emin olun ki O’nu oldukça mutlu edecek ve gurulandıracak. O’nun yüzünde bir gülümseme oluşturmak istiyorsanız Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı bunu tek başına halledebilir.

Brad Pitt, Tom Cruise gibi herkes tarafından beğenilen ünlülerin bile alamadığı oscar ödülünü sevgilinize hediye ederek, kendisini özel hissetmesini sağlayın! 🙂

image (2)

Kravat ve Kol Düğmesi

Bir erkeğin en şık aksesuarlarıdır kravat ve kol düğmesi. Sevgilinizi bu şık takımı hediye ederek mutlu edebilirsiniz. Şıklıklarına kadınlar kadar düşkün olan fakat bunu belli etmeyen erkeklerin son derece sevineceği bir hediye olacak. Ayrıca isimlerinizin baş harflerinden oluşan kol düğmeleri ile bu şık hediyeyi kişiselleştirebilirsiniz. Bu O’nun için daha anlamlı olacaktır.

image (3)

İlginç Hediyeler

Sevgilinize 14 Şubat’ta daha farklı bir hediye de sunabilirsiniz. Esprili, daha kişisel bir hediye sevgilinizi hem güldürecek, hem de sevindirecektir. İlginç hediyeler, daha çok ilgi çeker ve asla unutulmaz.

Erotik Kalp, böyle bir hediye almak isterseniz seçebileceğiniz en ilginç hediyelerden. İçinde bulunan 100 erotik mesajlı hediye kutusu ile sevgilinize ve ilişkinize daha da heyecan katabilirsiniz.

image (4)

Fotoğraf Bölmeli Kalp Yastık

Birlikte çekilmiş mutlu bir fotoğrafınızı kalpli yastık içerisindeki çerçeveye koyarak, her uyandığında ilk olarak sizi görmesini sağlayabilirsiniz. Sabah gözlerini açtığında sizi görmesi, O’nu oldukça mutlu edecek ve tebessümle güne başlamasını sağlayacak. Ayrıca parfümünüzü de yastığa biraz sıkarak, yanında olamadığınız gecelerde de varlığınızı hissettirebilirsiniz.

image (5)

Bu öneriler, Sevgililer Günü Hediyeleri arasından fikir sahibi olmanız için size yardım edecektir. Hediye seçimi tabii ki sizin beğeninizle sonuçlanacak. Hayatınızın aşkına küçük bir hediyeyi çok görmeyin! Emin olun ki; O şimdi size hediye seçmek için çok daha büyük bir uğraş veriyor. 🙂


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş