Erkekler için Sevgililer Günü Hediyeleri


“Sevgililer Günü’nde erkek arkadaşıma ne alacağım” diye kara kara düşünmeyin. Çünkü en farklı ve romantik hediye seçeneklerini sizin için derledik…

Sevgililer Günü’nün yaklaştığı şu dar zamanda sevgilimize ne hediye alacağımız konusunda eteklerimiz tutuşmaya başlar. Hediye almak, onu vermek ve verirken karşınızdaki insanın mutluluğunu görmenin verdiği haz her ne kadar paha biçilemez olsa da, söz konusu erkekler olduğunda hediye almak ve beğendirmek bir o kadar zor! Erkekler için Sevgililer Günü hediyeleri gerçekten özel bir uğraş gerektiriyor. Çünkü sevgiliye alınabilecek hediyeler o kadar kısıtlı ki. “Nasıl bir hediye alırsam hem işini görür hem de şaşırıp mutlu olur” diye kara kara düşünmeye başladıysanız, size vereceğimiz tüyolarla sevgilinizi çok şaşırtacaksınız!

Sevgililere Özel Yastık Kılıfları
Birbirinden komik ve eğlenceli yeni nesil yastık kılıfı tasarımları ile odada romantik komedi rüzgarları estirmeye ne dersiniz? Erkek egemen bir yatak havası yaratmak ve bunu esprili bir şekilde yaşatmak istiyorsanız “benim tarafım – senin tarafın” yazılı erkeklere torpil geçen yastık kılıfları erkeğinizin egosunu okşayacak! Sizin için seçtiğimiz bu ilginç tasarıma göz atmak isterseniz, sizi şuraya alalım!

Rulet Shot Oyunu
Erkeğinize içirip onu kötü emellerinize alet etmek için daha iyi bir gün olamaz değil mi? “Ben iyi içiciyimdir” diye ortalıkta gezen erkek arkadaşınıza eğlenceli bir ders vermek istiyorsanız, rulet shot oyunu tam da aradığınız hediye! Eğlenceli günlerinizin de vazgeçilmez aktivitesi haline gelecek bu hediye ile hep birlikte eğlenmenin tadına varabilirsiniz. Merak ediyorsanız şuraya göz atmanız yeterli!

Motosiklet Tasarım Abajur
Oldukça farklı bir tasarıma sahip olan bir abajurdan bahsediyoruz, kesinlikle sıradan değil! Maskülen tavrı ile odanın yıldızı olmaya aday bu abajura erkek arkadaşınız bayılacak! “Neredeymiş bakalım bu abajur, bahsedildiği kadar var mıymış” diyorsanız, buraya bakmalısınız!

Önerilerimizin yanı sıra, Sevgililer Günü için birçok hediye içinden, erkek arkadaşınıza uygun olanı bulmanız oldukça basit. İhtiyacınız olan tek şey, onun biraz ağzını kurcalamak! Böylece işiniz kolaylaşacak ve burada yer alan Sevgililer Günü hediyelerinden en çok hoşunuza gideni seçebileceksiniz! Alacağınız hediyeye kendinizden de bir şeyler katmak ve kişiselleştirmek isterseniz, bunu hangi hediyeler üzerinde gerçekleştirebileceğiniz fikrini de şuradan almanız mümkün.

“Yetmez, ama evet” diyorsanız ve hediye skalasını genişletmek işinize geliyorsa, buraya da bakmanızı öneriyoruz…

Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş