Hediye Önerileri

ERKEN KALKMAK MECBUREN

Okula/İşe gitmek mecburen, diye devam etmek geldi içimden. Böyle başlayınca sabah yataklarından sürünerek kalkan okuyucularımızın yüzü düşmüş olsa gerek. Yok, hemen önyargılı davranmayın, evet biliyoruz sabahları uyanmak zor, ama bunu daha sevimli ve eğlenceli bir hale getirmek için çalışan tasarımcılar var, o eşsiz tasarımları sizinle buluşturan Çiçek Sepeti’ niz var, yani mutsuz olmanız için hiçbir neden yok! Sabahları uyandığınız anda ilk baktığınız nesne saat oluyor biliyoruz, bunu tasarımcılar da fark etmiş olacaklar ki sizleri sabah günün ilk saniyelerinde gülümsetecek tasarımlar yapmışlar, haydi birlikte göz atalım:

Omletim Sade, bana müsaade!

image

Yumurtalı Tava Duvar Saati

Bu saati görüp de her sabah güne omletle başlamak isteyebilirsiniz, keyifli olabilir ama fazlası alerji yapar, en iyisi siz omlet keyfinizi pazar kahvaltılarınıza saklayın. Ne de olsa o gün saate bakmak diğer günlere nazaran sizi daha çok keyiflendirecek.

image

Suck Uk Şaşı Saat

Şüphesiz son derece keyiflendirecek ve gülümsetecek etkiye sahip bir saatle karşı karşıyayız. Günün ilk bakışı böylesine sevimli olursa, işe de gitseniz okula da gitseniz keyfiniz ilk saniyelerde yerine gelir. Bu nedenle bir tane edinmek fena olmaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir