Evde Geçireceğiniz 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı İçin Ürün Önerileri


1
1 point

Korona virüs dolayısıyla dışarıya çıkmadan geçirdiğimiz bugünlere ülkemiz için çok önemli olan bazı özel günler de denk geliyor. Bunlardan biri de 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı. Evde 19 Mayıs nasıl kutlanır, gelin birlikte bakalım!

Hepimiz bir süredir evlerimizdeyiz. Doğu günlerini, yıl dönümlerini, bazı özel günleri evlerimizde kutladık. Kimimiz sevdiklerimizle yan yanayız, kimimiz onlardan kilometrelerce uzaktayız ama hepimizin duyguları aynı.

Bu yıl Korona virüs (Covis-19) dolayısıyla evde kutlamamız gereken özel günlerden biri de 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı oldu. Hadi gelin, evlerimizi bayraklarla, süslerle donatalım ve evlerimizden çıkmadan bu bayramın tadını çıkaralım.

19 Mayıs Ürün Önerileri

19 Mayıs Pankartı

19 Mayıs Pankart
19 Mayıs Pankart, Evinizi Bayrama Hazırlar

Evinizin balkonlarını, camları, terasları süsleyebileceğiniz bir ürün önerisiyle başlayalım: 19 Mayıs Pankartları! Evde çeşitli aktivitelerin yapılacağı bir 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamasında pankartlar olmazsa olmaz. Gençlik ve Spor Bayramı’nı evlerimizde kutlamak büyük kutlamaların yerini tutamasa da evlerimizi kutlama alanlarına benzeterek kutlamalar yapabiliriz değil mi? Farklı ebatlardaki pankartlar sayesinde evinizi bu güzel gençlik bayramına hazırlayabilirsiniz.

19 Mayıs Tasarımlı T-shirt

19 Mayıs Tasarımlı Tişört
19 Mayıs Tasarımlı T-shirt, Tasarımıyla Bayramı Hissettirir

Bayrakları astınız, pankartlar yerini aldı peki ya tişörtler? 19 Mayıs tasarımlı tişörtlerinizi de bayramı evinizde kutlamak için alabilirsiniz. Tişörtler, bayraklarla birlikte evde bayram havası yaratmanıza katkı sağlayacaktır. Buruşmaya karşı dayanıklı, lekelere dirençli yapısıyla rahat kullanımlı 19 Mayıs baskılı tişörtle bu bayram evinizde keyifle geçecek.

19 Mayıs Tasarımlı Türk Kahvesi Fincanı

19 ayıs Tasarımlı Türk Kahvesi Fincanı
19 Mayıs Tasarımlı Türk Kahvesi Fincanı, Bayram Havasını Mutfaklarınıza Taşır

19 Mayıs tasarımlı Türk kahvesi fincanıyla bayram günü akşam kahvelerinizi konsept bardaklarda içebilirsiniz. Seramik malzemeden üretilen bu şık fincanlar kişiye özel olarak hazırlanabileceği için farklı ve güzel bir bayram hediyesi seçeneği olacaktır.

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı
Türk Bayrağı, Evinizde Bayram Havası Yaşamanızı Sağlar

Milli bayramların, resmi törenlerin, geçitlerin vazgeçilmez unsurlarından biri olan bayrakları bu bayramda evinize taşıyabilir ve evinizin çeşitli yerlerini bayraklar ile dekoratif şekilde süsleyebilirsiniz. Bu sayede hem evinizi bayram için süsleyip renklendirmiş hem de tören havasını evinize taşımış olursunuz. Evinizin içinde, balkonlarda, camlarda ya da teraslarda kullanabileceğiniz büyük bayraklar ile de farklı süslemeler yapabilir, evin havasını değiştirebilirsiniz.

Kutu Oyunları

Kutlamalar bittikten sonra bütün aile bir araya gelip kutu oyunları oynamaya ne dersiniz? ÇiçekSepeti‘ndeki birbirinden farklı kutu oyunları sayesinde günün geri kalanını eğlenirken öğrenmenin en güzel yolu olan kutu oyunlarıyla değerlendirebilirsiniz. Tabu, MonopolyJenga gibi klasik kutu oyunlarının yanı sıra çocuklarınızın yaşına göre daha öğretici kutu oyunlarını da ÇiçekSepeti‘nde bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek bazı yazılarımız:


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir