Hediye Önerileri

Evde Geçireceğiniz 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı İçin Ürün Önerileri

Koronavirüs dolayısıyla dışarıya çıkmadan geçirdiğimiz bugünlere ülkemiz için çok önemli olan bazı özel günler de denk geliyor. Bunlardan biri de 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı. Evde 19 Mayıs’ı nasıl kutlayabilirsiniz, gelin birlikte bakalım!

Hepimiz bir süredir evlerimizdeyiz. Doğum günlerini, yıl dönümlerini, bazı özel günleri evlerimizde kutladık. Kimimiz sevdiklerimizle yan yanayız, kimimiz onlardan kilometrelerce uzaktayız ama hepimizin duyguları aynı.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da koronavirüs (Covis-19) dolayısıyla bazı özel günleri evde kutlamamız gerekiyor. Bu özel günlerden biri de 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı. Hadi gelin, evlerimizi bayraklarla, süslerle donatalım ve evlerimizden çıkmadan bu bayramın tadını çıkaralım!

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Ürün Önerileri

1-) 19 Mayıs Pankartı

19 Mayıs Pankart
19 Mayıs Pankart, Evinizi Bayrama Hazırlar

Evinizin balkonlarını, camları, terasları süsleyebileceğiniz bir ürün önerisiyle başlayalım: 19 Mayıs Pankartları! Evde çeşitli aktivitelerin yapılacağı bir 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamasında pankartlar olmazsa olmaz. Gençlik ve Spor Bayramı’nı evlerimizde kutlamak büyük kutlamaların yerini tutamaz. Ama yine de evlerimizi kutlama alanlarına benzeterek kutlamalar yapabiliriz değil mi? Farklı ebatlardaki pankartlar sayesinde evinizi bu güzel gençlik bayramına kolayca hazırlayabilirsiniz!

2-) 19 Mayıs Tasarımlı T-shirt

19 Mayıs Tasarımlı Tişört
19 Mayıs Tasarımlı T-shirt, Tasarımıyla Bayramı Hissettirir

Bayrakları astınız, pankartlar yerini aldı peki ya tişörtler? 19 Mayıs tasarımlı tişörtlerinizi de bayramı evinizde kutlamak için alabilirsiniz. Tişörtler, bayraklarla birlikte evde bayram havası yaratmanıza katkı sağlayacaktır. Buruşmaya karşı dayanıklı, lekelere dirençli yapısıyla rahat kullanımlı 19 Mayıs baskılı tişörtle bu bayram evinizde keyifle geçecek.

3-) 19 Mayıs Tasarımlı Türk Kahvesi Fincanı

19 ayıs Tasarımlı Türk Kahvesi Fincanı
19 Mayıs Tasarımlı Türk Kahvesi Fincanı, Bayram Havasını Mutfaklarınıza Taşır

19 Mayıs tasarımlı Türk kahvesi fincanıyla bayram günü akşam kahvelerinizi konsept bardaklarda içebilirsiniz. Seramik malzemeden üretilen bu şık fincanlar kişiye özel olarak hazırlanabileceği için farklı ve güzel bir bayram hediyesi seçeneği olacaktır.

4-) Türk Bayrağı

Türk Bayrağı
Türk Bayrağı, Evinizde Bayram Havası Yaşamanızı Sağlar

Milli bayramların, resmi törenlerin, geçitlerin vazgeçilmez unsurlarından biri olan bayrakları bu bayramda evinize taşıyabilir ve evinizin çeşitli yerlerini bayraklar ile dekoratif şekilde süsleyebilirsiniz. Bu sayede hem evinizi bayram için süsleyip renklendirmiş hem de tören havasını evinize taşımış olursunuz. Evinizin içinde, balkonlarda, camlarda ya da teraslarda kullanabileceğiniz büyük bayraklar ile de farklı süslemeler yapabilir, evin havasını değiştirebilirsiniz.

5-) Türk Bayrağı Balonları

Türk Bayrağı Baskılı Kırmızı Lateks Balon 10'lu
Türk Bayrağı Balonlar ile Evde Bayram Havası Oluşturun!

Evde 19 Mayıs kutlamaları için kullanabileceğiniz ürünlerden biri de Türk Bayrağı Balonlar! Bayraklar ve posterler ile birlikte evin çeşitli yerlerine balonları asabilirsiniz. Böylece eviniz bayram yeri gibi şen olur!

6-) Kutu Oyunları

Scrabble Original - English /Aile- Kutu Oyunları
Scrabble, Aile- Kutu Oyunları, Ailece Eğlenmenin Keyifli Yolu

Kutlamalar bittikten sonra bütün aile bir araya gelip kutu oyunları oynamaya ne dersiniz? ÇiçekSepeti‘ndeki birbirinden farklı kutu oyunları sayesinde günün geri kalanını eğlenirken öğrenmenin en güzel yolu olan kutu oyunlarıyla değerlendirebilirsiniz. TabuMonopolyJenga gibi klasik kutu oyunlarının yanı sıra çocuklarınızın yaşına göre daha öğretici kutu oyunlarını da ÇiçekSepeti‘nde bulabilirsiniz.

Ayrıca ilginizi çekecek diğer yazılarımız:

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir