EVET DEDİRTEN EVLİLİK TEKLİFİ NASIL YAPILIR


Birlikte yaşanacak bir hayata atılan ilk adım, sevdiğinizle hayatınızı birleştirdiğiniz gündür. İlişki daha ciddi bir boyuta taşındığında yani bundan sonra onsuz bir hayat geçirmek istemediğinizi anladığınızda artık evliliğin vakti gelmiştir. Kadınlar için de erkekler için de heyecan dolu bir süreçtir bu.

premium-evlilik-teklifi-paketi-hf6445-1-1Nedense yaygın olarak evlilik teklifi erkeklerden beklenir ve erkekler tarafından yapılır. Bu nedenle için stresli kısmı erkeğin omuzlarına yüklenmiştir. Gün geçtikçe daha ilginç ve yaratıcı evlenme teklifleri de piyasaya çıkınca romantik erkeğimiz kara kara düşünmeye başlar.

Hayatlarının sonuna kadar unutmayacakları ve müstakbel eş adayının arkadaş çevresinde havayla anlatacağı o günü planlamak için kara kara düşünen erkeklere müjde ÇiçekSepetinden.

İşte evet dedirten evlilik teklifi etmek için bilmeniz gerekenler;

Birçok kadın sürpriz tekliflerden hoşlanır ve beklerler. Bu nedenle onun en ummadığı anı yakalamanız teklifinizi daha farklı kılacaktır ve onu en doğal hali ile yakalamanıza sebep olacaktır. Beklemediği anda gelen bir teklif ile kısa süreli şaşkınlık ve sessizlik yaşaması çok normaldir. O yüzden bu esnada “Yoksa istemiyor musun?”gibi sert çıkışlardan ve sabırsızlık belirten cümlelerden kesinlikle uzak durmak gerekiyor

Evlilik teklifinin en önemli ögesi güzel sözlerdir. Sevdiğiniz kadına onu ne kadar çok sevdiğinizi ve hayatınızı onunla birleştirmek istediğinizi size özel ve romantik bir dille söylemelisiniz. Gelelim sürpriz kısmına. Evlilik teklifi edeceğiniz size özel bir yer ya da onu çok mutlu edecek bir yer olmalı. Unutmayın ki zaman ve mekan çok etkilidir.  

Mumlar, gül yaprakları, balonlar ve aşkınızı ifade edebilecek romantik detayları atlamayın. Eğer fazla utangaç bir yapınız varsa ve sözlerle ona olan aşkınızı ifade edemeyeceğinizi düşünüyorsanız el yazınızla sunabileceğiniz bir aşk mektubu da yardımcınız olabilir. Fakat buradaki önemli detay yüz yüzeyken bu mektubu vermektir.

Yüzük, güller, mumlar, sevgi sözcükleri, balonlar her şey hazır. Geriye bir tek o unutulmaz anı yaşamak kaldı. Şimdi doğal olun ve onu ne kadar sevdiğinizi düşünün. Artık hazırsınız! 🙂

 

 


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş