Trend

EVLİLİK TEKLİFİNİZİN VAZGEÇİLMEZİ: TEKTAŞ

İlişkinizde her şey güzel gidiyor, gelecek planları yavaş yavaş gündeminizi meşgul ediyor, belki evinizin dekorunu, oturacağınız yeri, hatta balayınızı bile konuştunuz… Peki ya o malum soru? İlişkinizin hem adını hem de tadını değiştirecek o büyülü soruyu sormaya hazır mısınız?

“Benimle evlenir misin?” demenin bin bir türlü yolu var, kimi şık bir restaurantta, kimi baş başa geçirilen romantik bir akşam yemeğinde, kimi ise arkadaşlar arasında yapılan sürpriz bir partide ilan ediyor bu sihirli soruyu. Cevabından ne kadar emin olsanız da, bu an yıllar boyu konuşulacak, bu nedenle de olabildiğince özel ve kusursuz olmalı, değil mi?

pirlanta

İşte bu özel ana eşlik edecek, görüntüsüyle büyüleyen bir pırlanta yüzük, neredeyse sizin yerinize o sihirli soruyu soruyor. Onun değerli parmakları o pırlanta yüzükle buluştuğu anda yüzüne paha biçilemez bir gülümseme yayılıyor, işte ömür boyu sürecek mutluluğunuzun ilk adımı da bu şekilde atılmış oluyor.

Tıpkı çiçekler ya da renkler gibi, pırlantanın da taşıdığı anlamlar var. Özellikle evlilik tekliflerinin vazgeçilmezi haline gelen Tektaş yüzük, “Sen benim için dünyada teksin!” anlamına geliyor. Bunun sebebi de, pırlantanın ölümsüz bir taş olması, parlaklığından ve değerinden hiçbir şey kaybetmemesi. Sonsuz aşkla ve evlilikle bağdaştırılmasının sebebi de bu. Şayet bu özel anı ölümsüzleştirmek, cevabınızı da garantilemek istiyorsanız, en büyük yardımcınız kesinlikle bir tektaş yüzük olacak.

tektas-pirlanta-lucille

Çiçek Sepeti, tüm özel günlerinizde olduğu gibi, evlilik teklif ettiğiniz o büyülü anda da yanınızda. Çiçek Sepeti’ nin özel tasarım tektaşlarına henüz göz atmadıysanız, evlilik teklifinizi ölümsüzleştirecek ve unutulmaz kılacak bir tektaş yüzükle henüz karşılaşmadınız, şayet evlilik teklifinizi çoktan yaptınız ve mutlu evliliğinizi sürdürüyorsanız, eşinize dünyada tek olduğunu bir kez daha hatırlatacak bir yüzükle kalbini tekrar çalmanız ve aşkınızı alevlendirmeniz mümkün. Unutmayın, her kadın sürprizleri sever ve kadınların kalbine giden yol Çiçek Sepeti’ nden geçer.

Sevgi dolu kalplerinizin bir ömür boyu ayrılmaması dileğiyle…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir