Eylül Ayında Kendinizi Mutlu Etmenizi Sağlayacak 11 Hediye Önerisi


2
2 points

Sonbahar sevenler, yaz sıcağından bunalanlar, yeni bir sezona başlayarak yepyeni kararlar almayı planlayanlar müjde! Sonbahar en tatlı hali ile gülümsedi ve aylardır beklediğimiz eylül nihayet geldi!

Eylül ayı, bilhassa iç huzuru arayanların ve sakinliği sevenlerin ayıdır. Dökülen yapraklar, hafif esen rüzgar ve terletmeyen ama üşütmeyen hava sonbaharı biraz daha hissettirir bize. Yeni mevsime ve yeni bir sezona kendinizi mutlu ederek başlayabilirsiniz. İşte kendinizi mutlu etmeniz için size önerebileceğimiz 11 adet eylül hediye önerisi!

1 – Sadece Size Özel Termos, Kupa ya da Fincanlar

Herkesin kendini özel hissetmeye hakkı ve ihtiyacı vardır. Sadece sizin için hazırlanmış bir bardağı kendiniz için tercih edebilirsiniz. Dilerseniz ev, araba ve ofislerde kıllanabileceğiniz, üzerinde adınızın yazdığı bir termos, dilerseniz çay ve kahve yudumlayabileceğiniz bir mug ya Türk kahvesi fincanı seçebilir, kendinizi mutlu edebilirsiniz.

2 – Çok Şık Bir Defter ve Kalem Takımı

özel defter
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Ahşap bir kutu içerisinde sunulan şık defter ve kalem, not almak istediğiniz her anda yanınızda olabilecek gereçlerden. Çok şık bir halde sunulan bu defter kalem setini dilerseniz kendiniz için dilerseniz de sevdiklerinize hediye etmek amacı ile tercih edebilirsiniz.

3 – Seyahatseverlere Fotoğraf Albümü

seyahat severlere hediyeler
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

En güzel anılarınız telefon ve bilgisayarlarda durmasın, her an elinizin altında olsun istiyorsanız bu Traveller Fotoğraf Albümünü kendiniz için seçebilir, en güzel anılarınızı saklayabilirsiniz.

4 – Anı Çerçevesi

çerçeve
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Bir anı çerçevesi sahibi olarak dostlarınız ve aileniz ile olan en güzel anılarınızı her an gözünüzün önünde tutabilirsiniz. Fotoğraflar ile yapılabilecek en güzel dekorasyonlardan biri olan anı çerçevelerinde dilediğiniz fotoğraflara yer verebilir, evinizin dilediğiniz bir köşesine asabilirsiniz.

5 – Takı

Küpeler, kolyeler, bileklik ve halhallar… Altın, gümüş veya boncuklu takılardan kendinize hoş bir sonbahar hediyesi seçebilirsiniz.

6 – Pikap

pikap
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

İçinizdeki nostalji aşığına bir cevap vakti verme gelmedi mi? Şık bir pikap ve birkaç 45’lik satın alabilir, yıllardır istediğiniz o plaktan müzik dinleme zevkine erişebilirsiniz.

7 – Salon Çiçekleri

Salon çiçeklerini görmek için tıklayın!

Çiçeklerin yalnızca görsel olarak güzellik sağlamadığını biliyoruz. Hem fiziksel hem de duygusal olarak insanlara iyi gelen güzel enerjiler yayan çiçekler ile evinizi daha çok sevebilirsiniz. Mutluluk evde başlar. Evinizi, yaşam alanınızı ne kadar çok seviyorsanız başka şeyleri de o kadar seversiniz. Eviniz için tercih edeceğiniz saksılı bitkiler eylül hediye önerilerinden bir diğeri.

8 – Enstrüman

ukulele
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Kaç zamandır keman çalmayı öğrenmek istiyorsunuz, liseden beri kalbinizden gitar çalmak geliyor ya da en şirin enstrüman ukuleleyi merak ediyorsunuz. Eğer kendinizi mutlu edecek bir hediye arıyorsanız uzun zamandır sahip olmak istediğiniz o hobiyi, yani bir enstrüman çalmayı ilk sıraya salabilirsiniz.

9 – Oyunseverlere Oyun Aparatları

pubg konsolu
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Oyun oynamak kimisi için ara sıra yapılan bir zaman geçirme yolu, kimisi çocukluğunda bırakmış ve tarih olmuş ancak kimi için de bir yaşam tarzı. 360 derece hareket edebilen yüksek hassasiyetli bu joystick ile telefondan oynadığınız oyunlar çok daha eğlenceli ve kolay olacak! PubG yıldızlarının gözdesi bu aparat ile bu eylül kendinizi mutlu edebilirsiniz.

10 – Profesyonel Kamera ve Cep Telefonu Tripodu

Bu sezonda sürekli yapacağım diyip de yapmadığınız o tatilini yapın, açacağım diyip de açmadığınız o Youtube kanalını açın ve tüm bu anları kayıt altına alın. Telefon ve kameranızı sabitlemek için kullanacağınız bu tripod ile bekleyen projelerinize hız verebilirsiniz.

11 – Cilt Bakım Seti

kişisel bakım
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Yaz aylarında bir koşturmaca ve yoğunluk olur. Bu yüzden kendimizi ihmal ederiz. Cilt ve saçlar yıpranır, bazılarımız biraz kilo alır. Kendinizi bu yaz biraz ihmal ettiğinizi düşünüyorsanız eylül ile birlikte bir toparlanma yapabilirsiniz. Sağlıklı ve ışıldayan bir cilt için kendinize bir bakım seti satın alabilirsiniz. Düzenli bakım ile hem kendiniz ile kaliteli bir zaman geçirebilir hem de daha güzel bir cilde sahip olabilirsiniz.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir