Geçmişe Yolculuk Yapmanızı Sağlayacak Nostaljik Ürünler


1
1 point

Geçmiş yıllardaki yaşam, her zaman büyük bir özlemle anlatılır. O dönemleri yaşayamayanlar ise büyüklerinin anılarıyla, nostaljik filmlerle ya da o zamanlara ait fotoğraflarla geçmişin izlerini takip etmeye çalışır. Nostaljik ürünler hemen her dönem farklı bir tarz olarak özellikle ev dekorasyonlarında yerini alır. Sevdiklerini unutulmaz bir zaman yolculuğuna çıkarmak isteyen fakat ne hediye alacağına karar veremeyenler için nostaljik hediye alternatiflerini bir arada topladık.

Retro objeler, geçmişle şimdiki zaman arasındaki bağı canlı tutarak güzel
anılarımızı bugüne taşımamıza yardımcı olur. Bu yüzden de yüzlerde bir tebessümü garanti eden harika hediyelerdir. Sık sık, “Aaah, ah… Nerede o eski günler?” diyen  bir arkadaşınıza, sevdiğiniz bir insana hediye almanız gerektiğinde hiç düşünmeden “retro” objelere yönelebilirsiniz. . Nostalji severlere, “retro” tutkunlarına, 70’lerin, 80’lerin ve 90’ların hayranlarına
özel, birbirinden ilginç, onları çok mutlu edecek hediyeleri ÇiçekSepeti‘nde bulabilirsiniz!

Sevdiklerinizi Mutlu Edecek Nostaljik Ürünler

1-) Metal Nostaljik Chevrolet

Metal Nostaljik Chevrolet Kırmızı

Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz nostaljik ürünler arasında ilk önerimiz güzeller güzeli bir araba! Eski filmlerinden aklımızda yer etmiş olan Metal Nostaljik Chevrolet, özellikle koleksiyon sahibi veya retro tutkunu sevdikleriniz için unutulmaz bir hediye alternatifi olabilir. Tamamı metal malzemeden üretilmiş, el yapımı ve el boyaması olan bu ürün bulunduğu her alana dekoratif bir görüntü katacaktır.

2-) Nostaljik Dekoratif Daktilo

Nostaljik Dekoratif Daktilo Siyah

Gelişen teknoloji sayesinde tarihin tozlu sayfalarında yerini alan daktilo geri dönüyor! Ama bu sefer dekoratif bir nostaljik bir hediye seçeneği olarak. Nostaljik Dekoratif Daktilo, retro yaşamı seven sevdiklerinize hediye alternatifi olmakla beraber sizin de vazgeçilmez koleksiyon parçalarınız arasında yer alabilir.

3-) Nostaljik Ahşap Radyo 

Nostaljik hediyeler

Eskiden maçları dinlediğimiz Nostaljik Ahşap Radyo geri döndü! Günümüzde her ne kadar yerini cd çalar ve mp3 player çeşitlerine kaptırmış olsa da, nostaljik radyo hala en güzel hediye alternatiflerinden biridir. Bu ürünü isterseniz kendinizi için tercih edebilir; vitrininizde, çalışma masanızda, evinizin ya da iş yerinizin bir köşesinde dekoratif bir öge olarak kullanabilirsiniz. İsterseniz de nostaljik ürünlere hayran olan sevdikleriniz için bu ürünü hediye olarak tercih edebilir, onların çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz!

4-) Nostaljik Metal Resim Çerçeveli Fotoğraf Makinesi 

Nostaljik hediyeler

Dijital fotoğraf makineleri hayatımızın ayrılmaz bir parçası oldu. Fakat eski fotoğraf makinelerinin yeri her zaman farklıdır. İçine film yerleştirdiğimiz, her fotoğraf karesi için kurduğumuz makineleri hala hatırlayanlarınız vardır.  Nostaljik Metal Resim Çerçeveli Fotoğraf Makinesi, o günlere dönmenizi sağlayacak bir üründür. İçine istediğiniz gibi fotoğraf yerleştirebilir, evinizde nostaljik bir hava oluşmasını sağlayabilirsiniz.

5-) Nostaljik Ahşap Çerçeveli Hediye Takvim Yaprağı

Nostaljik hediyeler

Aslında daha çok doğum günü hediyesi olarak tercih edilebilecek olan, istediğiniz bir tarihe özel olarak hazırlanan Nostaljik Ahşap Çerçeveli Hediye Takvim Yaprağı da mükemmel bir nostaljik hediyedir. Çok sevdikleriniz ile aranızdaki o özel bağa dair özel tarihin orijinal takvim yaprağını sevdiğiniz insana hediye ederek o güzel günleri tekrar yaşamasını sağlayabilirsiniz. 

6-) El Yapımı Dekoratif Retro Tasarım Kalemlik

Nostaljik hediyeler

Nostaljik hediyeler arasında son olarak önerimiz: El Yapımı Dekoratif Retro Tasarım Kalemlik. Sevdiğiniz insanlar için unutulmaz ve her baktıklarında sizleri hatırlayacakları özel bir hediye arıyorsanız bu ürün tam size göre! Bu kalemlik, ev ve ofislerde masaların üzerinde kullanılabilecek, ortama retro bir hava katacak bir tasarımdır. Bu çerçeveyi isterseniz üzerine en özel fotoğrafları yerleştirerek sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu kalemlik, özellikle nostaljik hediye hayranı sevdikleriniz için şık, kullanışlı ve her baktıklarında sizi ve sevginizi hatırlatacak bir hediye olacaktır.

Sizi ve sevdiklerinizi geçmişe doğru bir zaman yolculuğuna çıkaracak ürünlerin hepsine ÇiçekSepeti‘nden kolayca ulaşabilirsiniz. Kişiye özel hediyelerden nostaljik ürünlere, birbirinden güzel çiçek çeşitlerinden lezzetli BonnyFood çeşitlerine her şey ÇiçekSepeti’nde VarVar! Birbirinden güzel, indirimli ve kolay kullanıma sahip ürünleri kolayca ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Hızlıca sipariş verebileceğiniz, istediğiniz gün teslimat seçeneği ile teslimat tercihinizi değiştirebileceğiniz ÇiçekSepeti’nde alışveriş keyfini doyasıya yaşayın! Unutmayın; sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu edebilmeniz için ÇiçekSepeti her zaman yanınızda!

İlginizi çekebilecek bazı yazılarımız:

 


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aybuke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke Dizman, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya, içerik üretimi, editörlük gibi pozisyonlarda çalıştıktan sonra 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.