Hediye Önerileri

Hayvan Dostlarınız İçin 15 Ürün

Hayatımızda vazgeçilmez bir yere sahiptir hayvan dostlarımız. Hele ki onlarla aynı evi paylaşıyorsak, her zaman bir arada bulunuyorsak hayatımızın en önemli parçalarından biri haline gelirler. Çok sevdiğimiz dostlarımız her zaman mutlu olsun, sağlıklı olsun isteriz ya hani; hayvan dostlarınız için hazırladığımız bu 15 ürünü; onların mutluluğunu, sağlığını ve eğlencelerini göz önünde tutarak bir araya getirdik!

Oyuncak toplar, ipler, halatlar, aynalar, yastıklar… Farklı evcil hayvan türleri çeşitli ürünleri kendilerine oyuncak olarak seçebilir ve onlarla oynayabilirler. Evcil hayvan sahipleri hayvan dostları için oyuncak seçmenin ne denli zor olduğunu bilir. Onun için yeni bir oyuncak seçmek, ona alışmasını sağlamak oldukça meşakkatli bir iştir ama onun mutlu olduğunu görmek paha biçilemezdir. Sizin için kedi, köpek ve kuş dostlarınız için seçebileceğiniz oyuncakları ve yardımcı ürünleri bir araya getirdik!

Tüm bu ürünlere ÇiçekSepeti‘nin Petshop Yaz Fırsatları linkinden çevrim içi olarak ulaşabilirsiniz. Bu sayede evcil dostlarınızı hemen sevindirebilirsiniz!

Kedi Ürünleri

1-) Yumuşak Simit Yatak

Yumuşak simit yatak

Kediler genelde sürekli uyumalarıyla, rahatlarına düşkün olmalarıyla tanınan evcil hayvanlardan biridir. Yumuşak simit yatak; onun için özenle hazırlanmış, dolgulu, rahat ve kullanışlı bir yataktır. Hem kediler hem de köpekler için kullanılabilen bu yataklar ile dostlarınızın rahat uykular uyumasını sağlayabilirsiniz. İç yatağı çıkarılarak kolayca yıkanabilmesi ile de bu ürün hem onları hem de sizi mutlu edecek!

2-) Mouse On Pedestal

Mouse On Pedestal

Kedilerin ne kadar oyuncu hayvanlar olduklarını herkes bilir. Oynamayı, oyuncakları kovalamayı seven kediler için çok çeşitli oyuncak vardır. Mouse on pedestal gibi yaylanan oyuncağa sahip olan tarzdaki ürünler kedilerin avlanma güdüsünü tetikler ve ona oynarken eğlenme şansı tanır.

3-) Farklı Oyuncaklar

Kedi oyuncakları

Kedi oyuncakları çok çeşitlidir demiştik. Onları eğlendirecek oyuncak türlerinden biri de isterseniz onunla beraber oynayabileceğiniz isterseniz onun bireysel olarak oynayabileceği bir ürün. Ona oyuncak alırken farklı seçenekleri de eklemeniz oyuncaklardan sıkılmaması için çok daha iyi olacaktır. Yer yer fare ile yer yer balık ile ya da bir ipin peşinde koşarak keyifle vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz!

4-) Kedi Tasması

Kedi tasması

Kedi tasması evcil hayvanınız için bir oyuncak değil fakat onun güvenliğini sağlayacak önemli bir ürün. Ayarlanabilir, çıngıraklı ve parlak bu tasmalar ile kedi dostunuzun ne zaman nerede olduğunu fark edebilirsiniz. Bu sayede onu kaybetme korkusundan kurtulabilirsiniz.

5-) Kedi Tuvaleti

Kedi tuvaleti

Evcil dostlarımızın tuvalet ihtiyaçlarının giderilebilmesi için kedi tuvaleti gibi ürünler kullanmanız gerekir. Açık, kapalı, yarı açık, otomatik gibi farklı türlerde kedi tuvaleti olduğu için onun en çok seveceği tuvaleti bulmanız gerekir. Evcil hayvanınızın boyuna, cinsine ve yaşına göre farklı seçeneklerde kedi tuvaletlerini tercih edebilirsiniz.

Tüm bu ürünler haricinde farklı oyuncaklar, kedi kumu, kedi maması, kedi tırmalama rampası gibi ürünleri ÇiçekSepeti’nin Kedi Malzemeleri kategorisinde bulabilirsiniz!

Köpek Ürünleri

1-) Köpek Bandanası

Köpek bandanası

Köpek bandanası ile köpeğinizin sevimliliğini kat kat artırmak ister misiniz? Küçük, orta ve büyük ırk köpekler için kullanabilen bu bandanalar sayesinde köpeğinizi güzelleştirebilirsiniz. Üstelik köpeğiniz ile birlikte dışarıya çıktığınızda da bandanası sayesinde onu gözden kaçırma ihtimalinizi düşürmüş olursunuz.

2-) Köpek Uyku Çadırı

Köpek çadır oyuncağı

Evcil dostlarınız için özenle hazırlanmış bu çadır oyuncak, dostunuza sıcak bir yuva olacak! İç mekanda kullanıma uygun olan bu ürün, kolayca temizleyebileceğiniz materyallere sahip. Ayrıca oldukça da konforlu. Bu özellikleriyle de dostlarınız ve sizin için mükemmel bir yuva!

3-) Çiğneme Kemiği

Çiğneme kemiği

Bir şeyleri kemirmek köpek dostlarınız için bir ihtiyaçtır. Onların evde farklı ürünleri çiğnemesini istemiyorsanız, örneğin ayakkabınız gibi, ona çiğneme kemiği gibi alternatif ürünler alabilirsiniz. Onlar için aynı zamanda ödül olacak çiğneme kemikleriyle eğlenirken mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz.

4-) Sosis Şeklinde Oyuncak

Köpek oyuncağı

Her ırktan köpek için uygun olarak hazırlanmış olan sosis şeklindeki köpek oyuncağı hem şekliyle dostunuzun ilgisini çekecek hem de hayvan dostunuzun diş ve diş eti kaşıntılarını gidermesini sağlayacak. İdeal şekilde hazırlanmış bu oyuncak ile köpek dostlarınızı mutlu edebilirsiniz.

5-) Açık Hava Oyun Alanı

Açık hava oyun alanı

İç mekan ve dış mekanlar için kullanıma uygun olan açık hava oyun alanı henüz küçük olan köpeklere uygundur. File pencereleri ve üst kısmı sayesinde petlerin dışarı çıkmasını engellerken kedi gibi farklı hayvanların da içeri girmesini engelleyerek yavru köpekler için keyifli bir oyun alanı oluşmasını sağlar.

Tüm bu ürünler haricinde farklı ürünleri ÇiçekSepeti’nin Köpek Malzemeleri kategorisinde bulabilirsiniz!

Kuş Ürünleri

1-) Kuş Merdiveni

Kuş merdiveni

Zamanının büyük bir çoğunluğunu kafesin içinde geçirir kuşlar. Bu yüzden kafesin içinde ne kadar çeşitli oyuncak bulundurursanız dostunuzun sıkılmasını da o kadar çok engellemiş olursunuz. Kuş merdiveni, kafesin içindeki kuşunuzun daha az sıkılmasını, eğlenceli oyunlar oynamasını sağlar. Daha büyük kuşlardan çok küçük kuşlar için ideal bir oyuncaktır.

2-) Kuş Salıncağı

Kuş salıncağı

Kuş salıncağı kafesin içindeki kuşların sıkılmamaları için yapılmış farklı bir oyuncaktır. Bu ürün boncuklara ve çıngırağa sahip. Yani bu ürün sayesinde kuş dostunuz hem eğlenecek hem de kendini yalnız hissetmeyecek. Oyuncu kuşların çok sevdiği bu oyuncağı siz de dostunuz ile tanıştırabilirsiniz!

3-) Papağan Hamağı

Papağan hamağı

Özellikle küçük boyuttaki papağanların kullanımına uygun olan bu papağan hamağı, kafesteki kuşlarınızın daha rahat ve güvenli şekilde uyumlarını sağlıyor. Etrafta oluşan rahatsız edici sesler ve tehlikelerden kuşların daha az etkilenmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için siz de sevimli dostlarınıza güvende hissetmelerini sağlayacak bir hamak alabilirsiniz.

4-) Oyun Parkı

Oyun parkı

Kanarya ve muhabbet kuşu gibi daha küçük kuşlar için tasarlanan bu oyun parkı ile kuşlarınız kafeslerinde sıkılmayacaklar! Çeşitli oyunların bir arada olduğu oyun parkında küçük kuşlarınız mutlu şekilde oyun oynarken farklı oyunlar ile gelişip eğlenecekler.

5-) Kuş Aynası

Kuş aynası

Ve son olarak sırada küçük hayvan dostunuz kafesinde yalnız kaldığında sıkılmasın diye kafese ekleyebileceğiniz bu tatlı kuş aynası var! Oyun oynamayı çok seven kuşların bu ayna ile keyifli vakit geçireceğine emin olabilirsiniz. Ufak mama kabı ve boncukları sayesinde bu ürün minik dostlarınız için mükemmel bir bütünü oluşturuyor.

Tüm bu ürünler haricinde farklı ürünleri ÇiçekSepeti’nin Kuş Malzemeleri kategorisinde bulabilirsiniz!

Ayrıca ilginizi çekecek diğer yazılarımız:

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir