Hediye Önerileri

12 Mayıs Hemşireler Günü Hediyesi Ne Alınır?

Daha dünyaya gözlerinizi bile açmadığınız zamanlardan itibaren sizi en az anneniz kadar koruyup kollayan birileri vardır. Şefkatli, yüzleri hep gülümseyen, sabırla herkesin yardımına koşan ve şısttt işareti denilince akla ilk gelen birileri… Tabi ki hemşirelerden bahsediyoruz. Sağlık dünyasının en önemli figürlerinden hemşireler dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs hastalığı (COVID-19) nedeniyle tüm insanlık için adeta canla başla, gözlerine zaman zaman gram uyku girmeden ama hiç yılmadan çalışmaya devam ediyorlar. Bu yazımızda bu kadar özverili ve fedakarca çalışan hemşirelerin yüzlerini güldürecek hediye seçenekleri sunuyoruz.

Sosyal izolasyon ve karantina… Bunlar Koronavirüs hastalığının (COVID-19) hayatımıza soktuğu iki terim. Bu terimlerden çok uzakta hastalara müdahale etmek ve yardımcı olmak için gecesini gündüzüne katarak çalışan hemşireler hakkında ne söylesek az kalacaktır. Fakat her yıl Florence Nightingale’in doğum günü olan 12 Mayıs’ta kutlanılan Hemşireler Günü onlara bu özverileri ve fedakârlıkları için teşekkür etmenin en özel ve güzel yolu olabilir.

12 Mayıs Hemşireler Günü özelinde tüm hemşirelere ve sağlık çalışanlarına teşekkür ediyor, “Hemşireler Günü Hediyesi Ne Alınır?” sorusunu cevaplamaya başlıyoruz.

Kişiye Özel Siyah Powerbank

Kişiye Özel Siyah Powerbank, telefonunuzu şarj eder.

Gece gündüz demeden çalışan ve nöbet tutan hemşireler için her zaman iletişimde kalmak olmazsa olmazların başında gelir. Fakat yoğunluk ve koşuşturmaca yüzünden telefonlarını şarj edecek zamanı bulmaları dahi oldukça zordur. Onlara isimlerine özel olarak tasarlanmış bir powerbank hediye ederek bu sorunlarını çözmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Siyah Renk Özel Tasarım Convers Taban Sabo Terlik

Yoğun çalışma temposundan zamanın nasıl geçtiğini anlamayan ama bir o kadar da zamana karşı yarışan hemşirelere, Hemşireler Günü hediyesi olarak terlik alabilirsiniz. İçindeki özel ped sayesinde terleme ve koku yapmayan bu terlik rahatlığıyla da oldukça mutlu edecek bir hediye olacaktır. 

Özel Kupa Bardak

Özel Kupa Bardak, çay ve kahve sevenler için doğru seçim.

Koronavirüs hastalığı (COVID-19) nedeniyle her zamankinden çok daha özverili ve yoğun çalışan hemşirelerin çay veya kahve molasında sizi gülümsemeyle hatırlamasını sağlayacak bir hediye isterseniz kupa doğru seçim olacaktır.

Gümüş İsimli Açılan Papatya Kolye

Gümüş İsimli Açılan Papatya Kolye, tarzını tamamlar ve özel hissettirir.

Doğumdan itibaren yaşamımızın her anında bize yardımcı olan hemşirelere özel bir Hemşireler Günü hediyesi vermeye ne dersiniz? Özel hediye kutusunda gönderilen bu kolye ona verdiğiniz değeri hissettirecektir.

Kişiye Özel Hemşire Led Lamba

Kişiye Özel Hemşire Led Lamba, kullanışlı bir masa aksesuarıdır.

Hemşire sevgiliniz, eşiniz ya da kızınız için özel olarak tasarlanan bu led lamba hediyesi oldukça güzel bir seçim olabilir. Üzerindeki yazıyı kişisel olarak seçebildiğiniz lamba, 7 farklı sabit renkte ve gök kuşağı renk geçiş animasyonlu çalışabilmektedir.

Kişiye Özel Mesajlı Pembe Hikaye Tartılet Buketi

Bu sıralar mesleğinden başka hiçbir şeye vakit ayıramayan hemşirelerin yüzünde bir gülümseme oluşturacak tatlı mı tatlı bir hediye var sırada. Kişiye Özel Mesajlı Pembe Hikaye Tartılet Buketi ile bu Hemşireler Günü oldukça tatlı geçecek.  

Farklı Yenilebilir Çiçek/BonnyFood seçenekleri için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz.

Kişiye Özel Hemşire Temalı Lacivert Defter Kalem Mavi Kaşıklı Kupa Seti

Kişiye özel tasarlanmış kupa, mavi kaşık, kişiye özel olarak tasarlanan kapaklı defter ve roller kalemden oluşan bu hediye seti hemşirelerin hem yüzünü güldürecek hem de ihtiyaçlarını karşılayacak türden bir hediye olacaktır.

Metal Anı Panosu Ve Notluk

Metal Anı Panosu Ve Notluk, unutmak istemediğiniz anılarınızı ve notlarınızı asabileceğiniz oldukça şık bir ürün.

Hemşirelerin iş yerleri olan hastaneler aynı zamanda bir bakıma hayatlarının büyük çoğunluğunu geçirdikleri yerdir. Bu nedenle isterse hastanedeki odasında kullanabileceği isterse de evde kullanabileceği bu metal anı panosu ve notluk oldukça güzel bir hediye seçimi olacaktır.

Hemşire Kalp Makyaj Aynası ve Anahtarlık

Hemşire Kalp Makyaj Aynası ve Anahtarlık, küçük ama kullanışlı bir hediye.

Anahtarlıklar her özel gün ve diğer günlerde hediye olarak birçok kişinin favorilerinden. Hemşireler Günü özelinde özel olarak tasarlanan bu anahtarlık ayrıca makyaj aynası özelliğine de sahip. Bakımına dikkat eden hemşireler için küçük ama kullanışlı bir seçim.

Cüzdan Kartlık

Cüzdan Kartlık, rahat bir kullanım sunar.

Çantaların içinde kaybolan kartlar, kimlikler, paralar ve diğer tüm dertlere bir son vermek için bu cüzdan Hemşireler Günü için harika bir hediye seçimi olacaktır. Cüzdanınızda yer kaplayan kredi kartı,kimlik gibi kartlarınızın kabalığını metal mekanizması sayesinde azaltır ve rahat bir kullanım sağlar.

Çiçek

Renkli Karanfiller, etkileyici görüntüsü ile iyi hissettirir.

Özel günlerin en beğenilen ve en risksiz hediyesi çiçekler var sırada. Eğer seçtiğim hediye ilgisini çeker mi ya da bu hediye ona göre mi gibi sorular kafanızı fazlaca kurcalıyorsa bir buket çiçek tüm sorularınızın çözümü olacaktır. Görselde yer alan 7 adet kırmızı karanfil, 7 adet pembe karanfil ve 6 adet beyaz karanfilden oluşan çiçek aranjmanını seçebilir ya da orkide, gül, papatyalardan oluşan farklı aranjmanlardan beğendiğinizi hediye edebilirsiniz. Seçim tamamen size kalmış…

Hemşireler Günü özelinde aradığınız tüm çiçek çeşitleri ve daha fazlası ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Diğer özel günler ve hediye önerileri yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Ümit Şimşek

1991 yılında dünyaya gelen Ümit Şimşek, ilköğretim ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Radyo,Tv ve Sinema lisans eğitimi aldıktan sonra reklam ajanslarında New Media Expert, Copywriter pozisyonlarında çalıştı. 2020 yılından itibaren ÇiçekSepeti’nde Copywriter pozisyonunda elektronik, teknoloji, hobi, takı, saat, parfüm, moda başta olmak üzere farklı alanlar ve konularda içerik üretmeye devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir