Duygulandıran Öğretmenler Günü Hediyeleri


1
1 point

Her yıl Kasım ayının son haftasında kutlanan Öğretmenler Günü, her yıl olduğu gibi bu yıl da 24 Kasım’da kutlanacak. Eğitimin önemini her yıl daha da iyi anladığımız bu zamanlarda öğretmenlerimize teşekkür etmek için bu günü layığı ile kutlamak hepimizin görevidir. 

Bir harf öğretmek için haftalar belki aylarca çabalayanlar, matematiksel bir formül için defalarca aynı şeyleri anlatanlar, Türkçe’nin kusursuz konuşulması için defalarca tekrar yaptıranlar… Öğretmenlerin gençlere, bizlere kattıklarını bu şekilde sayarak bitiremeyiz. Saymakla bitirmek tabii ki mümkün değil ama hepsi tek bir yerde buluşuyor. Topluma faydalı kişiler yetiştirmek!

Öğretmenlik mesleği ay başında yatan maaş alınacak diye yapılmaz. Diğer mesleklerden ayrılan en önemli yönlerinden biridir bu. Kişisel mesleki tatmin ve maaş haricinde, duygular ile yapılan bir meslektir öğretmenlik. Yeri geldiğinde anne olmaktır, baba olmaktır, abla olmaktır. Okulda aile olmaktır öğretmenlik.

İşte bu sebeple, bu kıymetli mesleğe hayatını adayan öğretmenlere yılın bir günü dahi olsa teşekkür etmek hepimizin borcudur. Öğretmenler Günü öncesinde, tüm hayatlarını yeni bir şeyler öğretmeye adamış öğretmen sevdiklerinizi tüm yorgunluklarını unutturacak içten bir kutlamayla sevindirmek mümkün! Ayrıca vereceğiniz hediyeyle de onları onurlandırabilirsiniz. Öğretmeninizi özel hissettirecek Öğretmenler Günü hediye alternatiflerini sizler için derledik.

Atatürk Büstlü Set

Tüm dünyada Öğretmenler Günü kutlanmaya başlamadan önce bizim ülkemizde bu günün kutlandığını biliyor muydunuz? Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün öğretmenlere verdiği önem milletçe içimize öylesine işlemiş ki, hemen her yerde, genç yaşlı bütün öğretmenler özeldir bizler için.

atatürk öğretmenler günü hediyesi
Ürüne gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sizi mezun eden öğretmenlerinizi unutmadığınızı gösterecek bir hediye alternatifi arıyorsanız eğer, Başöğretmen Atatürk ile dolu hediye seti emin olun öğrettiklerinin ne kadar önemli olduğunu onlara gösterecek ve duygulandıracak bir hediye alternatifi olabilir sizler için. 

Sizlerin bu günlere gelmesi için elinden geleni yapan öğretmeninize; ülkemizin bu günlere gelebilmesi için canla başla çalışan ve de eğitimi, bilimi, öğrenmeyi her şeyin önüne koyan Mustafa Kemal Atatürk’ün yer aldığı bir hediye vermek son derece içten bir sürprizdir.

Atatürk Silueti Kolye
Atatürk Kolye
Ürüne gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kadın öğretmenlere hediye seçerken genelde çok zorlanmayız. Çünkü kadınlara hediye edilebilecek tonla şey vardır. Fakat Öğretmenler Günü başkadır. Çok özeldir ve saygı duyulasıdır. Bu sebeple seçtiğimiz hediyenin biraz daha şık ve etkileyici olmasını isteriz. Siz de öğretmeniniz veya öğretmenlik yapan bir sevdiğiniz için daha özel bir hediye tercih etmek, duygularına hitap etmek istiyorsanız hediye önerimiz tam da bu kolye.

Hediye kolye seçmek de oldukça zahmetli bir iştir. Çünkü kolyeyi hediye edeceğiniz kişinin tarzına uygun olmalıdır. Aksi takdirde hediyeniz bir çekmecede aylarca unutulur gider…

Zirkon taşlı altın kaplama şık bir kolye olan Atatürk Silueti Kolye, cumhuriyet öğretmenlerine yakışır türden bir hediye seçeneği. Şık duruşu ve kaliteli yapısı ile öğretmenlerinizi mutlu edecek türden bir tercih. Öğretmenlerinize minnet duygunuzu iletecek aynı zamanda şık bir kolye arıyorsanız, daha fazla bakınmanıza gerek kalmadı.

Öğretmenlere Özel Kupa Bardaklar
en tatlı öğretmen kupası
Ürüne gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Öğretmenler Günü hediyesi ne alabilirim diye kara kara düşünenler, bu hediye tam da size göre. Risksiz ve mutlu etme garantili bir hediye seçeneği. Üstelik o kadar bol seçeneğiniz var ki… Öğretmenler Günü için özel hazırlanan birçok kupa bardak arasından istediğiniz tarzda bir bardak bulabilirsiniz. Çiçek Sepeti’nde hemen her branştan öğretmen için özel tasarlanan kupa bardaklar bulunuyor.

Üstelik bu hediye oldukça kullanışlı. Bazı kişiler bardaklarının kendilerine özel olmasını isterler. Başkaları kullanmasın, onlar da başkalarının bardaklarını kullanmasın. Kendi bardağı dışında bardak kullanmak istemeyen öğretmenlerinizin sayenizde rahatlıkla ve mutlulukla kullanabilecekleri kendilerine özel yapılmış ve üzerinde isimleri yazan bir barakları olabilir.

Nostaljik Lezzet Kutusu
nostaljik lezzetler
Ürüne gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Size sürekli kendi gençliğini, çocukluğunu anlatan öğretmenlerinize esprili bir hediye verebilirsiniz. “Biz sizin yaşınızda iken” cümlelerini sık kullanan öğretmenlere, onların zamanının atıştırmalıklarının toplandığı bu neşeli ve nostaljik hediye paketini göndermek için tek yapmanız gereken fotoğrafın altındaki yazıya tıklayarak ürüne gitmek.

Öğretmenlerimizin içinde kıskançlık yoktur tabii ama yine de bu hediye öğretmenler odasında hayli kıskanılacak gibi duruyor.

Atatürk Kabartmalı Kişiye Özel Kalem ve Anahtarlık Seti kalem seti

Ürüne gitmek için buraya tıklayabilirsiniz. Erkek öğretmene hediye seçmek genelde zordur. Onların zevkine uygun ve aynı zamanda şık bir hediye seçmek isteriz. Eğer öğretmeninize özel bir hediye seçmek istiyorsanız onun adına hazırlanan bu seti tercih edebilirsiniz.

Kalemler, bir öğretmenin ayrılmaz bir parçasıdır. Her an bir şeyler yazmaya, çizmeye hazır olmaları gerekir. Çünkü ne zaman, ne öğretecekleri hiç belli olmaz! Bu anlarda öğretmenlerinizin kendilerine özel kalemlerini kullanmalarını sağlayabileceğiniz bu sette Atatürk’ün o meşhur düşünen pozunun kabartması yer alıyor. Aynı zamanda şık roller kalem üzerinde de öğretmeninizin adı ve soyadı yer alıyor.

Öğretmenlerinize çeşitli duvar saatleri, not defterleri veya kurabiye buketleri hediye edebilirsiniz. Dilerseniz kendi ellerinizde bir hediye hazırlayabilirsiniz. El yapımı öğretmenler günü hediyeleri öğretmenleriniz için manevi değeri en yüksek olan sürprizlerden biri olacaktır.

Daha farklı Öğretmenler Günü hediyeleri için Öğretmenler Günü Hediyeleri” yazımızı okuyabilirsiniz. Bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutlarız!


One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir