HER ÖĞRETMENİ DUYGULANDIRACAK ÖĞRETMENLER GÜNÜ HEDİYE ALTERNATİFLERİ


Her yıl Kasım ayının son haftasında kutlanan Öğretmenler Günü, her yıl olduğu gibi bu yıl da 24 Kasım’da kutlanacak.

Öğretmenler Günü öncesinde, tüm hayatlarını yeni bir şeyler öğretmeye adamış öğretmen sevdiklerinizi tüm yorgunluklarını unutturacak içten bir kutlamayla sevindirmek mümkün! Ayrıca vereceğiniz hediyeyle de onları onurlandırabilirsiniz.

Bir harf öğretmek için haftalar belki aylarca çabalayanlar, matematiksel bir formül için defalarca anlatanlar, Türkçenin kusursuz konuşulması için defalarca tekrar yaptıranlar… Öğretmenlerin kattıkları şeyleri fazlalaştırmak tabii ki mümkün ama hepsi tek bir yerde buluşuyor. Topluma faydalı kişiler yetiştirmek!

İşte bu görev uğruna çalışanları, Öğretmenler Günü hediye alternatifleri ile özel hissettirmek çok kolay!,

Atatürk 3’lü Set

Sizi mezun eden öğretmenlerinizi unutmadığınızı gösterecek bir hediye alternatifi arıyorsanız eğer, Başöğretmen Atatürk ile dolu hediye seti emin olun öğrettiklerinin ne kadar önemli olduğunu onlara gösterecek ve duygulandıracak bir hediye alternatifi.

ataturk-3lu-set-hf4114-1-1

 

Scrikss Kalem Takımı

Kalemler, bir öğretmenin ayrılmaz bir parçasıdır. Her an bir şeyler yazmaya, çizmeye hazır olmaları gerekir. Çünkü ne zaman, ne öğretecekleri hiç belli olmaz! Bu anlarda öğretmenlerinizin kendilerine özel kalemlerini kullanmalarını ister misiniz?

scrikks-kalem-set

Daha farklı Öğretmenler Günü hediyeleri için Öğretmenler Günü Hediyeleri” yazımızı okuyabilirsiniz.

 

 


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş