Her Zaman Hatırlanacak Sevgililer Günü Etkinlikleri


“Sevgililer Günü için ne yapsam” diye düşünmeye başladığınıza eminiz. Aklınıza çılgın fikirler gelmiyor olabilir, fakat kendi düşüncelerinizi biraz süsleyerek harikalar yaratabilirsiniz.

Kadın ve erkeklerin Sevgililer Günü’ne çoğu zaman farklı baktıkları bir gerçek. Kadınlar daha çok özen gösterirken, erkekler bunu genel olarak normal bir gün olarak görme eğilimindedir. Fakat bir hayatı paylaşmak bazen karşınızdaki insanın değer verdiği şeylere ilgili olmayı da gerektirir.

Her sene özel sevgililer günü etkinlikleri tasarlamak zor gibi görünebilir. Ancak aslında küçük şeyler içerisinde özen varsa, çok daha değerli bir hale gelir. Sevgililer Günü’nde gidilebilecek yerler aslında düşündüğünüz kadar kısıtlı değil. Herkesin ilk aklına gelen güzel bir akşam yemeği olduğuna eminiz. Ama bu akşam yemeğini lüks bir restoran yerine daha özel bir yerde yiyebilirsiniz. Mesela ilk tanıştığınız ya da buluştuğunuz yerde.

Kadınlar genel olarak erkeklerin bazı şeyleri hatırlamamasından şikayet eder. Eminiz ki siz ilk buluştuğunuz yeri hatırlıyorsunuz. Sevgilinizin tahmin etmeyeceği şey ise sizin onu bu Sevgililer Günü’nde tekrar oraya götürmeniz. İmkanınız varsa, ilk oturduğunuz masayı özel olarak hazırlatmak onun mutluluğuna mutluluk katacaktır. Masa üzerine kendi ellerinizle yerleştireceğiniz birkaç demet çiçek, emin olun pahalı bir hediyeden çok daha fazla anlam ifade edecektir.

Biraz şehirden uzaklaşıp küçük bir kaçamak yapmak da onun beklemediği bir şey olur. O, gününüzü evde veya yemekte kutlamayı düşünürken, kendini ada vapurunda bulsa sizce de hoş olmaz mı? “Mevsim kış şimdi, ne yapılır Adalar’da” diye düşünmeyin. Soğuk hava, ada fikrinin aklınıza hiç gelmemesine yol açmış olabilir. Fakat düşünün, adalar o sakinliğiyle bir başka güzel olmaz mı? Kalabalıktan uzak romantik bir gün geçirirken ona vereceğiniz bir buket çiçek sımsıkı sarılmanızı sağlamaz mı?

Evde yemek fikri elbette güzel. Fakat kendi evinde bir yemek onu şaşırtmayabilir. Güzel bir sürpriz için günlük kiralanan evleri tavsiye edebiliriz size. İstediğiniz yerde, isterseniz deniz manzaralı bir evi bularak o güne özel hazırlayabilirsiniz. Sevgilinizi alıp hiç bilmediği bir evin kapısına götürürsünüz. O, henüz nereye geldiğini anlamaya çalışırken, kapıyı açtığında yanan mumlar, rengarenk ve mis kokulu çiçekler, harika bir masa ve romantik bir yemekle karşılaşabilir. Böylece siz de sıradan gibi görünen bir yemeği çok özel bir hale dönüştürebilirsiniz…

Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş