Trend

İlginç Doğum Günü Pastaları

Doğum günlerinde sevgilinize ve arkadaşlarınıza ilginç pastalarla sürpriz yapabilirsiniz. Hatta en ilginç pastayı kendiniz için bile yaptırabilirsiniz.

Doğum günü yaklaşan sevgilinize ya da arkadaşınıza pasta alacaksınız. Nasıl bir pasta seçeceğinize karar vermek için araştırma yapıyorsunuz. Şu an doğru pastayı bulmak için doğru satırları okuduğunuza emin olun. Son zamanlarda birbirinden ilginç doğum günü pastaları tasarlanıyor. Öyle ki insan gördüğü zaman onun pasta mı yoksa bir sanat eseri mi olduğuna karar veremiyor.

Kime, Nasıl Bir Pasta?

Şimdi, pastayı kime yaptıracağınıza göre fikir yürütmeye çalışalım. Örneğin, sevgilinize alacaksanız romantik bir seçim yapabilirsiniz. İkinizin olduğu bir fotoğrafı pastacıya götürüp bu anı canlandırmasını ya da hayalinizdeki sahneyi tasarlamasını isteyebilirsiniz. Sevgiliniz ve size neredeyse tıpa tıp benzeyen küçük insan figürleri ile istediğiniz sahneyi, pastanızın üstüne monte edebiliyorlar. Üç boyutlu, yemeğe kıyamayacağınız bir pastaya sahip olabiliyorsunuz.

Sevdiğiniz kadına hoş bir doğum günü pastası seçmek istiyorsanız ve Vecihi kadar romantik olabilmek için camdan girebileceğiniz bir uçağınız yok ise, o zaman kapıdan vecihi geliyor butik pastayı bırakıp kaçabilirsiniz.  Diğer bir seçenek ise çocukluğunun süper kahramanına yönelik tasarımları pastasının üzerinde görmesi olabilir. Onun süper kahramanını öğrenerek pastasını hazırlatabilirsiniz.

Doğum günü bir arkadaşınızın ise ona hınzır sürprizler yapabilirsiniz. Sizin bu şakalarınıza alışmış arkadaşınız, işi bu noktaya taşıyacağınızı hayal bile etmemiştir. Kuru kafalar ya da kopmuş insan uzuvlarından bahsediyoruz. Muhtemelen bunları da yemeye kıyamayacaksınız! “Neyse, biz yine de klasik olarak görmeye alıştığımız sevimli ve şirin görünümlü pastalardan seçelim”, diyorsanız arkadaşınızın maceracı ruhunu ortaya çıkaracak ve çocukluk kahramanını yeniden görebileceği o pastaları inceleyebilirsiniz. Karanlıklar Şövalyesi Batman’ı severek yiyebilirsiniz.

Eğer doğum günü çocuğu sizseniz ve etrafınızda eğlenceli sürprizler yapabilecek biri yoksa, en eğlenceli pastayı kendiniz için de seçebilirsiniz. Ne de olsa doğum günü sizin ve istediğiniz görsellikte, ilginç bir pasta üzerindeki mumları üflemek, en doğal hakkınız. Göğsünüzü gere gere, işte ben en çok bu tarz pastayı seviyorum, diyerek ortaya çıkaracağınız bir pasta nasıl olurdu, bir düşünün bakalım. İsterseniz biraz fikir edinmek için şöyle buyurun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir