Hediye Önerileri

İLGİNÇ HEDİYELER

Sevdiklerimizi mutlu etmenin en güzel yollarından biri değil midir hediye almak? Sevgiliye, akrabaya, arkadaşa… Doğum günleri ya da özel günlerinde kişisel zevklerine çeşitli hediyeler alıyoruz. Bazen de özel gün beklemeden içimizden geldiği için alıyoruz. Tekdüze hediyelerden sıkıldıysanız, farklı ve yaratıcı hediyelerle sevdiklerimizi biraz şaşırtmanın zamanı geldi! Önerdiğimiz ilginç hediyeler ile sıradanlıktan kurtulun!

 image

Sevdiklerinize göndereceğiniz ilginç hediyeler ile çok farklı bir sürprize imza atabilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz birbirinden ilginç hediye alternatiflerine göz atabilirsiniz. 

image (1)

 

Masa Büyüteci ile hepimiz dedektifiz! 

Sherlock Holmes hikayeleriyle büyüyen nesilden misiniz? Yoksa Müfettiş Gadget mı? Onlar sayesinde dedektif olmak hepimizin çocukluk hayaliydi. Bu hayali masa büyüteci gerçeğe dönüştürmenin vakti geldi. Dedektiflik meraklısı, her detayı gözden kaçırmayan ve en ince ayrı kadar inceleyen yakınlarınıza alacağınız bir hediye Masa büyüteci! Bu özel hediye ile herkes dedektif olacak.

image (2)

 

Borris ile telefonlarınız artık güvende 

Cep telefonunuzu Telefoncu Boris’e emanet edin, telefonunuz güvenle şarj olsun. Şarj kablosunu da elinde tutan Boris, aynı zamanda masanızın derli toplu görünmesini sağlayacak.

image (3)

 

Parmak Bateri Drum Set ile ritm zamanı! 

Parmak Bateri ile hiçbir zaman müziksiz kalmayacaksınız. Küçük ebatları sayesinde evinizde, ofisinizde kolayca yer bulacak parmak bateri seti, size eğlenceli anlar yaşatacak.

image (4)

 

İstiklal Caddesi masanıza geliyor! 

Bir simge haline gelmiş Nostaljik Taksim Tramvayı ile evinize ya da ofisinize tarihi bir hava katın! Eski İstanbul’u özleyenleri, artık çok sevdiği İstanbul’dan ayrılmak zorunda kalanları da Nostaljik Taksim Tramvayı ile sevindirebilirsiniz.

image (5)

 

Kamera Kalemtıraş sizi hayallerinize kavuşturuyor! 

Yönetmen olmak çocukluğunuzun hayali miydi? En azından bir kameraya sahip olmayı hepimiz arzuladık. Bu hayallerinizden hiç birini gerçekleştirmediniz mi? Kamera Kalemtıraş bu özleminizi dindirmek için en güzel masa aksesuarlarından biri.

İlginç hediyeler kategorisi altında en ilginç hediye ve sevgiliye ilginç hediyeler seçeneklerinden birini seçip karşınızdaki mutlu ederken aynı zamanda şaşırtın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir