30 İlginç Yeni Yıl Hediyesi Önerisi (En Beğenilenler)


3
3 points

Yılbaşı heyecanı haftalar hatta aylar öncesinde başlıyor ve yeni yılı temsil eden “kırmızı” rengini her yerde görmeye başlıyoruz. Mağazalar konseptlerini değiştiriyor, caddeler süslenmeye başlıyor… Her yerde yeni yıl telaşı ve bunun güzel heyecanı hissediliyor. Yeni yılın gelişi insanlara adeta umut ve güzel bir enerji yüklüyor. Bazıları yeni yılı sadece tatlı hediye alışverişleri için bile sevdiğini söylüyor. Peki sevdiklerimize ilginç yeni yıl hediyesi neler alabiliriz? 

Yılın son günü olan 31 Aralık gününün ilk saatlerinden gecesine kadar herkesin evinde tatlı bir telaş yaşanır. Belki de o gün herkesin kutlama havası yaşadığı tek ortak gündür. Tartışmasız her evde kahkahalar birbirine karışır. Aylar öncesinden yılbaşı çekilişleri, yılbaşı alışverişleri yapılır. Çam ağaçları alınır ve süslenir. Yeni yılın en güzel kısmı ise özenle süslenilmiş çam ağaçlarının altlarına bırakılan hediyelerin, vakti geldiği zaman sahiplerine hediye edilmesidir.

Klasik hediyelerin başında elbette ki “kırmızı iç çamaşırı” geliyor. Bunun sebebi de o gece giyilirse uğur getireceğine inanılmasıdır. Herkes birbiriyle dalga geçer, inanmadığını söyler ama 3 kişiden 2 si mutlaka o gece bu ritüeli gerçekleştirir.

Gelin sizler için hazırladığımız, klişeleşmiş hediyelerden uzak, ilginç, güzel ve bir bu kadar da özel 30 hediye önerisine bakalım…

1- Hoşgeldin Yeni Yıl Paketi

Kupa bardağın muazzam tasarımıyla, çikolataların enfes tadıyla ve tüm bunlara ek olarak kutuların o şık tasarımı ile hediye edildiği kişiyi oldukça mutlu edecek cinsten bir kombinasyon. Hediyenin sahibi çikolataları bir güzel yedikten ve kupasını kutusundan çıkarıp kullanmaya başladıktan sonra eminiz ki kutulara kıyamayıp bir köşede aksesuar olarak kullanmaya başlayacaktır. Kusursuz yeni yıl hediyesi olarak bu paketi buradan alabilirsiniz.

2- Kişiye Özel Çam Ağacı Çikolata Kutusu

Kalpli çikolatalar hem tadıyla hem görüntüsüyle herkesi kendine aşık edebilir. Bir de kişiye özel olunca hediyenin anlamı ikiye katlanır. Çam ağacı şeklindeki kutunun üzerine “Nice Mutlu Senelere” dışında hediye ettiğiniz kişinin adını da yazdırabilirsiniz. Yeni yıla özel kusursuz tasarımı ile hediye edilmeye hazır bu çikolatalara buradan ulaşabilirsiniz.

3- Masanızda Yılbaşı Paketi

Ne alacağına bir türlü karar veremeyenler için müthiş bir tercih. İçerisinde masaüstü için 20cm olan yılbaşı ağacı, Kupa bardak, 12 adet yılbaşı temalı çikolata ve yılbaşı temalı mini su küresi bulunuyor. Sizi sürekli hatırlamasını istediğiniz birileri varsa masasına yerleştirebileceği bu hediye paketini tercih edebilirsiniz. Dilerseniz bu paketi buradan sipariş edebilirsiniz.

4- Yeni Yıl Seninle Güzel Hediye Paketi

Muhteşem Yeni Yıl Seninle Güzel hediye paketinin içerisinde 1 adet Hasır Sepet, 2 adet Nakışlı Havlu, 2 adet Kupa, 9’lu baskılı çikolata ve Hoşgeldin 2018 Temalı Kutusu ile 1 adet Kokulu Teneke Kutulu Ayna Kesimli Mum bulunuyor. Tasarımıyla tam bir yeni yıl hediyesi olan bu hediye paketine buradan ulaşabilirsiniz.

5- Kişiye Özel Yeni Yıl Temalı Mutlu Yıllar LED Lamba

Bu LED lamba diğerlerinden farklı ve direk olarak “Hoşgeldin 2018” temalı tasarlanmış. Başlı başına harika bir temaya sahip olan bu lamba hediye edildiği kişinin odasında harika bir aksesuar olacak. Ek olarak kişiye özel olarak tasarlanması hediyenin güzelliğine güzellik katacak. Hediye edeceğiniz kişinin adını yazabileceğiniz bu tasarım hediyeyi buradan sipariş edebilirsiniz.

6- Çam Ağacı Meyve Sepeti

Görseliyle gözünüzü, tadıyla damağınızı şenlendirecek bir hediye önerisi yenilebilir çam ağacı. Leziz kurabiyelerden, çikolata kaplı çileklerden ve dahasından oluşan bu muhteşem meyve sepeti harika bir tercih olacak. Hediye edildiği kişiye kendini çok özel ve çok iyi hissettirmeye yetecek bu sepete buradan ulaşabilirsiniz.

7- Yeni Yıl Temalı Müzik Kutusu ve Çikolata Paketi

Müzik kutusu başlı başına güzel ve hoş bir yeni yıl hediyesidir. Hele ki yeni yıl temalı olunca tam günün anlam ve önemini ifade eder. Yanındaki muhteşem çikolatalarıyla da ekstra mutlu eder. Tasarım kutularıda aksesuar olarak evinizde kullanmaya oldukça elverişlidir. Bu muhteşem paketi buradan satın alabilirsiniz.

8- Kişiye Özel Yeni Yıl Temalı Set

İçerisinde kişiye özel tasarlanmış kartvizitlik, kalem ve çikolata bulunan muhteşem set yeni yıl hediyesi için muhteşem bir tercih olacaktır. Tartışmasız hediye kutusunun üzerindeki iyi dileklerden oluşan muhteşem tasarımı hediyenin güzelliğine güzellik katıyor. Bu sete buradan ulaşabilirsiniz.

9- Parfüm

Parfüm tartışmasız muhteşem bir hediye önerisidir. Hediye ettiğiniz kişi tarafından sürekli hatırlanmanızı da sağlayacaktır. Yeni yıl da yeni umutlar ve yeni bir koku için buradan bu muhteşem parfüme ulaşabilirsiniz.

10- Yeni Yıl Hediye Sepeti

Özel Hasır Sepetinde yeni yıla özel tasarlanmış bu paketin içerisinde; kokulu taştan üretilmiş kar tanesi figürü, Krem rengi pamuklu el havlusu, Ham kumaştan üretilmiş için lavanta dolu lavanta kesesi, 1 adet kar küresi, 1 adet kırmızı simli top mum, 1 adet Yaldızlı küçük mum, 1 adet çam ağacı, 1 adet resim çerçevesi ve hayat boyu bozulmadan saklayabileceğiniz sertifika şeklinde not kartı bulunuyor. Bu hediye sepetini buradan inceleyebilir ve sipariş edebilirsiniz.

11- Kar Küresi

Taksim ve Galata aşıklarına muhteşem bir yeni yıl hediyesi. Kar küresinin klasik bir hediye olduğunu düşünebilirsiniz fakat bu kar küresi hem taksimin ünlü tramvayı hemde galata kulesi ile birleşince çok özel bir hediye haline gelmiş. Bu kar küresine buradan ulaşabilirsiniz.

12- Kardan Adam Kupası

Kar yeni yılın gelişinin en önemli simgelerinden biridir. Yeni yıl temasına uygun kardan adam tasarımı bile kullanmaya kıyamayacağınız ve hatta dekoratif amaçlı bile kullanabileceğiniz bu kupaya buradan ulaşabilirsiniz.

13- Yeni Yıl Şans Meleği Kokulu Taş Aranjmanı

Mis gibi kokusu ve gösterişli tasarımı ile herkesi kendine hayran edecek cinsten bir hediyedir. Vazo kısmı lame duvar kağıdı ile sarılmış olan bu hediyenin içerisinde 22×16 cm 1 adet kanatlı melek, 8 adet tomurcuk gül, 4 adet yıldız bulunuyor. Özel hediye paketi kutusuyla gönderilecek olan bu hediyeyi buradan sipariş edebilirsiniz.

14- Nostaljik Lezzetler Hediye Kutusu

Harika nostaljik ve lezzet fırtınası estirecek bir hediye paketidir. İçerisinde 10 Adet Cino çikolata, 2 adet Hamburger yada pizza Jelibon,  2 adet Uzun Jelibon, 1 adet Ekşili lolipop, 5 adet Miniyum, 4 adet Haribo ayıcık, 2 adet Emzik Şeker, 2 adet Çilek Lolipop, 2 adet Düdüklü şeker,  5 adet Ekşi Yüz sakız, 5 adet Şıp Sevdi sakız, 5 adet Keloğlan sakız, 5 adet Big Babol sakız, 4 adet Leblebi tozu, 1 adet Solo test, 1 adet Pop Tip, 1 adet 8 li meyveli sakız, 1 adet Toy Box, 1 adet Tüp çikolata bulunuyor. Sevdiklerinizi çocukluk lezzetleriyle buluşturmak isterseniz bu muhteşem nostaljik lezzet kutusunu buradan sipariş edebilirsiniz.

15- Nostaljik Oyuncaklar Hediye Sepeti

Nostaljik lezzetlerin yanı sıra nostaljik oyuncak sepetide muhteşem bir hediye tercihi olacak. İçerisinde 1 Adet Tetris, 1 Adet Kurmalı Balık Yakalama Oyunu, 1 Adet Su Oyuncu, 1 Adet Mızıka, 1 Adet Solo Test, 1 Adet Sudoku Zeka Testi, 1 Adet Stres Yayı, 1 Adet Ok Atan Tabanca, 10 Adet Roket Balon, 3 Adet Çekmeli El Fırfırı, 2 Adet Ufo Pervane, 2 Adet Plastik Topaç, 5 Adet Futbolcu Kartları, 1 Adet Hamur Balon, 10 Adet Misket, 5 Adet Su Yüzüğü, 1 Adet Zıp Zıp Örümcek veya At, 3 Adet Horoz Suluk, 3 Adet Takma Bıyık ve 2 Adet Pil bulunuyor. Bu nostaljik oyuncak kutusuna buradan ulaşabilirsiniz.

16- Sıcacık Kış Hediye Kutusu

Sıcak çikolata, salep, türk kahvesi, sütlü draje ve kupa bardaktan oluşan yeni yıla yakışır bir hediye paketi. Sevdiklerinizi kışın olmazsa olmazları ile sevindirmek istiyorsanız bu muhteşem hediye kutusunu buradan sipariş edebilirsiniz.

17- Gümüş Kar Tanesi Kolye

Yılbaşı hazırlıkları zamanı yeni yılın simgesi olan kar tanesini her yerde görmek oldukça mümkün. Tartışmasız kar tanesinin en güzel hali asil tasarımı ile kolye olanıdır. Bu muhteşem gümüş kolyeyi özel kutusu ile sevdiklerinize hediye etmek için buradan sipariş verebilirsiniz.

18- Ajanda ve Kupa İkilisi

Klasik gibi gözüksede ajandalar ve kupalar yeni yıl için en güzel ve kullanışlı hediyelerdir. Herkes planlarını, programlarını değiştirir ya da yeniden düzenler. Bunun içinde üzerinde “her şey güzel olacak” mesajlı ajanda iyi bir tercih olacaktır. Tabii ki plan program yapmak kolay iş değil yanında bir bardak çay ya da kahve ister. Bu ikiliye buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

19- Kişiye Özel İsimli Kupa

Kupa bardaklar da klişe bir yeni yıl hediyesidir ama her zaman kullanışlı olmuştur. Herkes mutlaka güzel bardaklarla çayını, kahvesini içmek ister. Bu kupa hem özel hem güzel. Üzerinde kocaman baş harfini yanında da kendi ismini gören biri eminiz ki bunu kullanmaya kıyamayıp evinin bir köşesinde saklama kararı alacaktır. Hediyesini gördüğündeki mutluluğundan bahsetmiyoruz bile… Bu özel kupayı buradan sipariş edebilirsiniz.

20- Sihirli Kupa

Kişiye özel hediyelerin en güzellerinden biridir bu sihirli kupalar. Sihirli kupa denmesinin sebebi içi boşken ya da içine soğuk bir şey koyduğunuz zaman siyah renkli dümdüz bir kupadır. Ama içine sıcak bir şey döktüğünüz zaman kupa ısındıkça sizin üzerine bastırdığınız fotoğraf bir anda belirmeye başlar. Sihirli kupa sevdikleriniz için hem özel hemde kullanışlı bir tercih olacaktır. Buradan temin edebilirsiniz.

21- Kalem Seti

Yeni yıl hediyesi kişiye özel olmalıdır ki verdiğiniz hediyenin anlamına anlam katsın. Hediye edeceğiniz kişiye yeni yılda ona uğur getirmesini dileyerek ona özel tasarlanmış kalem seti hediye edebilirsiniz. Hem kullanışlı hemde oldukça şık gold kalem setine buradan ulaşabilirsiniz.

22- Fotoğraflı Standlı Taş İsimlik

Yeni yıl koskoca geride bırakılmış bir yılı temsil eder. Ailecek, sevgilinizle, arkadaşlarınızla geçirdiğiniz güzel anılarınızı hep hatırlamak adına yeni yılda güzel ve anlamlı bir hediye etmek isterseniz hem fotoğraflı hem yazılı taş isimlik doğru bir tercih olacaktır. Yeni yıl hediyesi olarak tercihiniz bu ürün olur ise ona buradan ulaşabilirsiniz.

23- Nostaljik Müzik Kutusu Gramofon

Müzik kutusu hem romantik hemde tatlı bir hediye olmuştur. Geçmişten günümüze modası geçmeyen sayılı hediyelerden biridir. Hele ki bu müzik kutusu Nostaljik Gramofon şeklindeyse gerçekten dekoratif yönden de karşı tarafı mutlu edecektir. Nostaljik Müzik Kutusu Gramofonu buradan satın alabilirsiniz.

24- Müzikli Kar Küresi

Müzik Kutusu modası geçmeyen bir hediye dedik. Bir de asla modası geçmeyen kar küresini hatırlayalım istedik. Modası geçmeyen bu iki ayrı hediyeyi birleştirip daha tatlı bir hediye haline getirmişler. Hemde bu kar küresinin içine romantik bir çift koymuşlar. Sevdiğine ne alıcam diye düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle Romantik Aşıklar Müzikli Kar Küresi. 

25- Kişiye Özel Kolye 

Yeni yıl hediyesi olarak kişiye özel olarak tasarlanan hediyeleri tercih etmek karşı tarafı oldukça mutlu edecektir. Kişiye özel tasarlanan hediyeler verildiği kişiye kendini oldukça özel hissettirir. Yılbaşı da bu hediyeyi vermek için oldukça uygun bir zamandır. Bu muhteşem kolyeye buradan ulaşabilirsiniz.

26- Kişiye Özel Kol Düğmesi

Kol düğmelerinin başlı başına bir anlamı ve havalı olmak gibi bir özelliği vardır. Böylesine özel bir hediyeyi daha da özelleştirilebilir. Kişiye özel tasarlanmış isiminin ve soyisminin baş harflerinden oluşan kol düğmeleri hediye edildiği kişiyi oldukça mutlu edecektir. Eğer birine kendisini bu kadar özel hissettirmek isterseniz bu kol düğmelerine  buradan ulaşabilirsiniz.

27- Yaşayan Kolyeler Kolye ve Bileklik

Kolye ve bileklik bir kadının en güzel aksesuarlarıdır. Kıyafetinin şıklığını takılarla tamamlamayı sevenlere hele ki değişik tasarım meraklılarına Yaşayan Kolyeler ürünleri harika bir hediye olacaktır. Gerek rengiyle gerek tasarımıyla gerekse çiçekleriyle içinizi açan, kendine hayran bırakan bu ikiliye buradan ulaşabilirsiniz.

28- Kişiye Özel Altın Kaplama Gümüş Kolye

Takıların özel ve güzelliğinden bahsetmişken kişiye özel sonsuzluk gümüş kolye de iyi bir tercih olacaktır. Bu kolyenin anlamına anlam katmak sizin elinizdedir. Tasarlayın ve sevdiklerinize hediye edin. Yeni yılda sonsuzluk kolyesi hediye etmenin verdiği büyük anlamı yaşatmak isteyenler, bu kolyeyi buradan sipariş edebilirsiniz.

29- 3 Boyutlu LED Lamba

Kişiye özel tasarım hediyeler artık oldukça moda oldu. Her ürünü kişiye özel hale getirmeye çalışıyorlar. Tartışmasız hediyelerin kişiye özel halleri her zaman daha çok beğeni alıyor. Kişiye özel hediye çeşitlerinden bir diğeri 3 Boyutlu Sonsuz Aşk temalı LED Lamba. Kullanışlı, gösterişli ve özel bir hediye önerisidir. Satın almak isteyenler ürüne buradan ulaşabilir.

30- Kişiye Özel Saat

Kişiye özel hediye önerilerinden bir diğeri You Watch Saat. Kullanışlı ve oldukça şık bu saatler hediye edildiği kişiyi gerçekten çok mutlu edecektir. Kolunuzdaki saatte isminizin, sizin için değerli birinin isminin, sizin için önemli bir tarihin ya da istediğiniz her hangi birşeyin yazması kadar güzel birşey var mıdır? Hele ki bu düşünülüp, tasarlanılmış bir hediye ise kesinlikle çok özel bir tercih. Siyah kordonlu bu saati buradan sipariş edebilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer bazı yazılarımız:


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir