İlk Yıldönümünde Alınabilecek Hediye Önerileri


Evet beyler bayanlar! İlişkiniz ilk yaşını aldı. Yalnızca kadınlar için bu günün önemli olduğunu düşünüyorsanız büyük yanılgı içerisinde olduğunuzu hemen belirtelim.

Yıldönümü genellikle erkeklerin sürpriz yapması gereken, hediyeler alması gerekilen bir gün olarak düşünülür. Ancak yıldönümü karşılıklı olarak kutlanılması gereken, bu kutlamayı en çok hak eden günlerdendir. Öyle “Sevgililer Günü için hediye almaya karşıyım” durumları bu özel günde işlemiyor, bizden söylemesi.

Yıldönümü, birbirinizin hayatına girişinizi kutladığınız özel bir seremonidir. Her yıl yeniden kutlanan, yeniden tazelenen aşkların ve aşıkların günüdür. Her defasında ne yapacağım diye kendinizi paralamanıza gerek yok! Bu yazımızda size ilk yıldönümünde alabileceğiniz hediyeler ve ilerleyen zamanlarda yapabileceğiniz jestlerle ilgili birkaç ipucu vereceğiz.

Sevgili olma yıldönümü, tanışma yıldönümü ve elbette evlilik yıldönümü… İşte başlıyoruz. İlk olarak bilmeniz gereken evlilik yıldönümü sürprizleri kadına ve erkeğe aynı hediye ile kutlanmaz. Aynı durum tabii ki sevgililik yıldönümünde de geçerlidir. Yağız delikanlılarımız peluş ayıcıkları pek sevmeyebilir. 🙂 Önce kadınlara alınabilecek hediyelerden başlayalım.

Öncelikle nokta atışı yapmak istiyorsanız ilk seçenek şüphesiz mücevher. Kolye, bileklik ve küpe oldukça gösterişli ve kabul edilebilir hediyeler. Ayrıca uzun yıllar kullanılabilecek ve o günü hatırlatacak hediyeler. Ancak 1. yıldönümü sürprizleri için alınmayacak bir mücevher de var. Evet yüzük. Özellikle de tek taş!

Evet tektaş yüzük bir anda bakış açısını değiştireceğinden, daha çok ona olan aşkınızı anlatabileceğiniz hediyeler tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Ayrıca evlenme teklif ediyor olarak da algılanabilirsiniz ki eğer planladığınız bir durum değilse size sonraki aşamada biraz zorluk çıkarabilir.

Eğer evlilik yıldönümü kutluyorsanız bu hediyeyi tercih edebilirsiniz. Hatta “Aşkımız hala taze, her yıl yeniden evlenmek istiyorum seninle” gibi bir mesaj ile de hediyenizi iletebilirsiniz.

sonsuzluk kolye
Ürüne gitmek için tıklayın

Aşkınızın sonsuzluğunu ilan edebilmek için tercih edebileceğiniz kolyelerden biri sonsuzluk işaretli olan kolyelerdir. Savaroski taşlı gümüş sonsuzluk kolyesi kendi özel kutusunda oldukça şık bir şekilde sunulur. Dilerseniz kendi ellerinizle verebilir dilerseniz de adresine göndererek onu şaşırtabilirsiniz.

istiridye kolye
Ürüne gitmek için tıklayın

Eğer daha farklı bir kolye arayışındaysanız istiridye içerisinde çıkan inci kolyeli bir sürpriz yapabilirsiniz. Oldukça otantik bu hediye hem şık hem de romantik bir hediye seçeneği.

Çiçekler her ana romantizm katan hediyelerdir. Tek başlarına bir hediye olabildikleri gibi “acaba bu yeterli mi?” diye düşündüğünüz hediyeleriniz de zenginleştirir. Gün içerisinde sevgilinizin işyerine veya evine çiçekler göndererek kutlamanızı erkenden başlatabilirsiniz. Akşamki buluşmanızda onu elinizde bir buket çiçekle karşılamanız da cabası.

plaket
Ürüne gitmek için tıklayın

Onun ne kadar iyi bir sevgili olduğunu vurgulamak istiyorsanız ona bir plaket verebilirsiniz. İsme özel olarak hazırlanan ve romantik bir mesajla süslenen bu plaket ona olan sevginizi ve samimiyetinizi hissettirmek için oldukça doğru bir tercih.

kanvas tablo
Ürüne gitmek için tıklayın

Fotoğrafların duygusuna bürünmeyi seven bir sevgiliniz varsa, ikinize ait bir fotoğrafı tablo haline getirebilir, evinizde yıllarca sergileyebileceği bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Farklı boyut ve formatlarda sunulabilen fotoğraflı hediyeler yıldönümleri için oldukça romantik bir tercih.

kişiye özel yastık
Ürüne gitmek için tıklayın

Onsuz sabah olmuyor, yanınızda olmadan uyku bir türlü tutmuyorsa; ona fotoğrafınızın basılı olduğu bir yastık hediye edebilirsiniz. Dilediğiniz mesajı yazıp isimlerinize yer verebileceğiniz bu yastıklar çok farklı modellerde üretiliyor.

romantik hediyeler
Ürüne gitmek için tıklayın

365 gün geride kaldı. Ona geride kalan her gün için aşk dolu bir cümle söylemek ister misiniz? O zaman sizin için mükemmel bir romantik hediye seçeneğimiz bulunuyor! Kalpli kutu içerisinde aşk sözcükleri yazılı kalpli kartlar!

Evlilik yıldönümü sürprizleri erkeğe de çok şey ifade eder. Hatta birçok erkek bugünde özel sürprizlerle karşılaşmak için beklenti içerisine girerler. Sevgilinize yıldönümü hediyesi almak için aslında birçok sebebiniz var. Bunlardan biri de size özel günlerde hiç sürpriz yapmayan sevgilinize verebileceğiniz mesajdır. “Sen unutsan da ben unutmadım” mesajı.

saat
Ürüne gitmek için tıklayın

Şıklığa önem veren erkeklerin favori aksesuarlarından biri saatlerdir. Herkesin farklı bir saat zevki bulunuyor. Bazısı klasik bazısı modern bazısı içe çok teknolojik saatler sever. Sevgilinizin zevkine ve bütçenize hitap edebilen bir saat, mükemmel yıldönümü hediyeniz olabilir.

Dünyanın en ilginç kol saatleri için tıklayın.

konsol oyunu
Görsel: youtube

Erkekleri en çok sevindiren hediyelerden biri de konsol oyunlarıdır. Birçok erkek için bu hediyelerin romantizmi kırmızı gül romantizmi kadar etkilidir. Telefona entegre olan joystickler ile sevgilinize oyun keyfini katlayacak bir sürpriz yapabilirsiniz.

Aslında sevgilinizi mutlu edecek bir hediye seçmek illa çok büyük paralar harcamanız gerekmiyor. Sadece sevgilinizi neyin mutlu edeceğini iyi bilip hediye seçeneklerinizi ona göre daraltabilmeniz önemli. Hediyenizi ona verirken gözlerinden çıkacak ışıltıyı hayal edip, onu mutlu etmeye odaklandınız mı iş tamam!

Mükemmel Sevgili Nasıl Olunur? (Erkekler İçin 5 Altın Öneri) yazımızı okumak için tıklayın.

Bazı kişiler kullanabilecekleri hediyeleri daha çok severken bazıları hediyeyi saklamayı severler. Herkese hitap eden hediye stili farklıdır. Çiçek Sepeti’nde her zevke ve bütçeye uygun hediye seçeneklerini bulabilir, kolayca sipariş edebilirsiniz. Hediyeniz ile birlikte iletilmesini istediğiniz notu yazabilir dilerseniz size önerilen romantik mesajlardan birini seçebilirsiniz.

En eğlenceli ve romantik yıldönümü hediyeleri için Çiçek Sepeti Yıldönümü Hediyeleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir