İyi Ki Doğdun Akrep Burcu! Akrep Burçlarına Özel 7 Hediye Önerisi


Bugün itibari ile doğanların burcu olan Akrep, kontrol sahibi, gizemli ve tutkulu kişilerin burcudur. Akrep burcu doğum tarihleri 23 Ekim – 22 Kasım arasıdır. Bu yazımızda akrep burcu için hediye seçerken yardımcı olabilmesi adına, bu burçtaki kişilerin özelliklerini anlatıp aynı zamanda size hediye önerilerinde bulunacağız.

Akrep Burcu Özellikleri

  • Tarihler: 23 Ekim – 22 Kasım
  • Yönetici Gezegenler: Plüton ve Mars
  • Element: Su
  • Uğurlu Sayılar: 2 ve 4
  • Uğurlu Günler: Çarşamba
  • Uğurlu Taşlar: Topaz, Yakut ve Lal
  • Renkler: Siyah ve kırmızı

Su grubunun en güçlü burçlarından olan Akrepler çalışkan, kararlı ve dikkatli kişilerdir. Karşılarındaki kişileri çok çabuk etki altına alabilen Akrep burçları etkileyici olmakla birlikte biraz da zor kişilikleri ile bilinirler. İçten içe çok duygusal olan Akrep burçları, dışarıya sert bir imaj çizmeye özek gösterirken yumuşak yüzlerini sadece en yakınlarına açarlar.

Yumuşak başlı görünen Akrep burçları aslında zor beğenen ve mükemmeliyetçi kişilerdir. Her zaman en iyisine sahip olmak isterler ve bu durum onların kıskanç yönlerini tetikler. Ancak öte yandan Akrep burçları dostluklarına her şeyden daha fazla değer veren, arkadaşlarını çok özenli seçen ve onlar için her türlü mücadeleye girebilen kişilerdir.

Doğru bildiği yoldan ayrılması oldukça zordur. Yenilgiyi kabullenir ama onu yenebilmek o kadar da kolay değildir. Mücadeleci ruhu onu güçlü kılar ve haksızlığa karşı bir Akrep’i susturmak neredeyse imkansızdır.

Akrep burçları biraz şüphecidir. Bunun sebebi ise en önemli değerlerinin dürüstlük olmasıdır. Sorumluluklarının farkında olan ve kendi kuralları çerçevesinde yaşayan kişilerdir.

Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Akrep burcu kadınının en öne çıkan özelliği cazibesidir. Sadece karşı cinsi değil, hemcinslerini de kendine doğru çeker. Yanlış arkadaşlıklar yapmamak adına aşırı seçicidir. Kendilerine arkadaş ya da eş olarak seçtiği kişiler hem fiziksel olarak iyi bir görünüme sahip olan hem de kariyer anlamında belli yerlere gelmiş kişilerdir. Arkadaşlıklarında da ilişkilerinde de çok sadık, sahiplenicidir. İkili ilişkilerinde baskın olmayı ve karşılarındaki kişilerin hayatlarında tam kontrole sahip olmayı severler.

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep burcu erkeği de aynı kadını kadar çekicidir. Güzel olan her şeye ilgi duyarlar. Maddiyat onlar için oldukça önemlidir. Eleşirilere açık ancak suçlamalara kapalıdırlar. Kendilerini ortaya koymak ve dikkat çekmek isterler.

Akrep Burcu Hediye Önerileri

1 – Etkileyici Çiçekler

kutuda orkide
Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

İddialı kişiliği ile dikkat çeken Akrep Burcu’na çiçek alacaksanız seçtiğiniz çiçeğin de iddialı olması gerekiyor. Doğal ve tatlı bir çiçek buketi yerine gösterişli orkideler, kocaman kırmızı gül buketleri ya da özel çiçek tasarımlarını tercih edebilirsiniz.

Kutuda çiçekler, minyatür bahçeler, teraryumlar Akrep burçlarına hitap eden çiçek aranjmanları arasındadır.

2 – Klasik ve Karizmatik Hediyeler

Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Akrep erkeği klasik ve gösterişli hediyeleri sever. Onlar her döneme hitap eden kişilerdir ve her dönemin şıklığını tecrübe ederler. Üzerinde adının yazdığı köstekli bir saat akrep burcu erkeği için ideal hediyelerdendir.

Akrep burcunun kadını ve erkeğinin ortak bir özelliği ise zamanın önemini bilmeleridir. Bu kişiler hem sevdikleri ile geçirdikleri zamanın kıymetini bilirler hem de dakik olmaları ile bilinirler. Bu sebeple akrep burcuna alınabilecek en güzel hediyelerden biri saattir. Onun şıklığını tamamlayacak bir saat seçebilirsiniz.

3 – Kişiye Özel Hediyeler

Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Karizmatik akrep erkeğinin kullandığı tüm aksesuarlarda imajına dair esintiler bulunur. Kemerinden cüzdanına uyum içerisinde olmak isteyen mükemmeliyetçi akrep erkeği için satın alacağınız hediyelerde bu detayları değerlendirebilirsiniz.

4 – Kol Düğmesi

Kol düğmesi çeşitlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kişiye özel hediyeleri seven Akrep burcu kadını ve erkeği için yalnızca onlara özel hazırlanmış hediyeler çok kıymetlidir. Onlar sahiplenmeyi severler ve özel olmaktan hoşnut olurlar. Bu sebeple tercih ettiğiniz hediyeleri kişiselleştirebilirsiniz. Eğer seçmiş olduğunuz hediye kişiye özel değilse hediyeyi sunacağınız kutu ile ne kadar özel olduğunu vurgulayabilirsiniz.

5 – Şık Takılar

Ürün detaylarını görüntülemek ve satın almak için tıklayın!

Elbette şıklığından ödün vermeyen akrep burcuna değerli taşlar yakışır. Altını ve gümüşü çok seven Akrep kadını için hediye arıyorsanız, klasik bir simgesi olan taşlı bir kolye seçebilirsiniz. Ancak onu çok iyi tanımıyorsanız riskli bir tercih yapmamalısınız. Minimal takıları değil gösterişi tercih eden Akrep kadını için her şey kusursuz olmalıdır. Eğer almış olduğunuz kolyeyi beğenmez ise kesinlikle kullanmayacaktır.

6 – Bakım Ürünleri

make up stuff ile ilgili görsel sonucu
Makyaj malzemeleri seçeneklerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz!

Bakımlı Akrep kadını için tercih edebileceğiniz en güzel hediyelerden biri de onun kullandığı ve elbette iyi markalardan oluşan makyaj malzemeleri ile bakım ürünlerinin bulunduğu bir set olacaktır.

7 – Fotoğraflı hediyeler

Kişiye Özel 12 Fotoğraflı Işıklı Fotoğraf Çerçevesi
Kişiye özel fotoğraflı hediyeler için buraya tıklayabilirsiniz.

Akrep burcu arkadaşlarını ve kendisini çok sever. Onlarla vakit geçirmeyi, bu anları kalıcı hale getirmeyi ve baktığı her yerde görmeyi pek sever. Ona kendisinin ve sevdiklerinin fotoğraflarının bulunduğu hediyeler yaptırabilirsiniz.

Hediye önerileri ile ilgili diğer yazılarımıza buradan ulaşabilir ve aradığınız tüm ürünler ve çok daha fazlası için Çiçeksepeti‘ni ziyaret edebilirsiniz.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir