KADINLAR İÇİN EN GÜZEL 3 HEDİYE


0

Hediyeyi herkes sever, hele kadınlar hediye merasiminden çok hoşlanırlar, onlar için hediyenin bahanesi çoktur. Hal böyle olunca da, alışverişe yeterince düşkün olmayan erkekler de bu her özel günde karın ağrıları çekiyorlar. Belki hepsini değil ama, en özel 3 günü kurtarabilecek 3 hediye önerimiz var, gelin birlikte inceleyelim 🙂

Evlilik Yıldönümü için Pırlanta Kolye

kalp-pirlanta-kolye-hf4425-1-9

 

Elbette bir kadının vazgeçemeyeceği tek hediye pırlanta. Onun o ışıltısı, cazibesi, her kadını etkisi altına alıyor, kusurları hemen affettiriyor. Şayet istemeden bir kalp kırdıysanız, (ki bu durum da kadınlar için hediye bahanelerinden biridir) veya yaklaşan yıldönümünüz için şahane ve unutulmaz bir gün arayışındaysanız, Çiçek Sepeti Takı kategorisinin en güzel ürünlerinden olan Cecille Pırlanta Kolye’ yi kesinlikle düşünebilirsiniz.

Doğum Günü için Kek Buketi

tatli-askim-kek-buketi-gr125-1-2

Yalnızca erkeklerin kalbine giden yol midelerinden geçer sanıyorsanız  yanılıyorsunuz, kadınların da kalbi lezzetli böylesine lezzetli kek buketleri karşısında kolayca yumuşar! Bu benzersiz lezzetin karşısında akan sular durur. Şayet onun doğum gününde özel ve unutulmaz bir hediye arayışındaysanız, tatlı aşkım kek buketi bu özel günü kolayca tatlandırmaya, aşkınızın tadına da tat katmaya hazır!

100 Kırmızı Gül Çiçek Demeti

biricik-askima-100-kirmizi-gul-at1677-1-1

Her şey bir yana, çiçek bir yana kadınlar için! O özel günde (ya da affedilmeyi beklediğiniz özel bir anda) bu şahane gül bıuketiyle onun kapısını çalıp, kocaman gülümsemeniz ve sevgi dolu bakışlarınızla karşısına çıkarsanız, kalbini fethettiniz bilin!

İşte onun tatlı kalbini fethetmek bu kadar kolay, sevgilinizi mutlu edecek her şey Çiçek Sepeti‘ nde var. Unutmayın, onun kalbine giden yol Çiçek Sepeti‘ nden geçer!


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir