KADINLARA ÖZEL SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYELERİ


Kadınlara hediye seçmek, erkekler için her zaman zorlu bir süreç olmuştur. Kadınların hediye seçme becerilerini göz önünde bulundurduğumuzda ise erkeklerin bu konuda daha sabit olduğunu bilmeyenimiz yoktur. 14 Şubat Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala sevgilinize ne hediye alacağınıza hala karar veremeyenlerdenseniz bu yazıyı dikkatle okumanızı ve sizin için seçtiğimiz Sevgililer Günü Hediyesi alternatiflerimize mutlaka göz atmanızı öneririz.

image

 

Sevgililer Günü Hediyeleri kategorimizdeki kadınlara özel en güzel hediye alternatiflerini sizler için bir araya getirdik.

Calvin Klein Euphoria Parfümlü Kadınlara Özel Hediye Sepeti:

Sevgilinizi mutlu edecek en güzel hediyeleri sizin için tek sepette topladık. Etkileyici kadının karşı konulamaz kokusu Calvin Klein Euphoria Parfümlü Hediye Sepeti ile kadınınızı mutlu edebilirsiniz. Özenle hazırlanmış bu hediye sepetinde havludan kırmızı iç çamaşırına, duş jelinden aynaya, kardan adam figürlü anahtarlıktan melodi kalp çikolataya kadar her şey var.

image (1)

 

Seni Seviyorum Hediye Kutusu 

Mutluluğunuzun kaynağı, hayatınızın anlamına ‘Seni Seviyorum‘ diyebilmeniz için çok özel bir hediye hazırladık. Kalp çikolatasından sevimli ayıcığına, seni seviyorum kalp yastıktan kalpli kupaya her şey bu özel kutuda! 

image (2)

 

 

Eeyore dan Aşkıma Kırmızı Kalp Gümüş Kolye

O’nu ne kadar çok sevdiğinizi sizin yerinize Sevimli Eeyore masum bakışlarıyla söylesin. Üstelik yanında kırmızı kalp görünümündeki şık kolye ve kalp şeklinde çikolata ile birlikte.

image (3)

 

Kalp Yastık Hediyeli 8 Ayar Altın Melek Kolye

Sevgilinize Kalp Yastık ve 8 Ayar Altın Melek Kolye ile duygularınızı en özel şekilde anlatın.  Bu özel yastığın ön yüzünde birlikte çekildiğiniz en güzel fotoğrafınızı koyabileceğiniz çerçeve bölme, yastığın arka yüzünde ise hediyenizi koyabileceğiniz bir bölme yer alıyor.

image (4)

 

Sevgiliye Özel Hediye Kutusu

Sevgililer günü için özel olarak hazırladığımız Sevgiliye Özel Hediye Kutusu, seni seviyorum etiketli krom metal hediye kutusunun içinde iç içe kalp işli mini el havlusu, seni seviyorum etiketli mum, seni seviyorum etiketli mini sabun, elinde kalbi ve boynunda papyonu ile mini ayıcık, seni seviyorum etiketli çikolata ile hazırlandı. 

image (5)

 

Kalp Çikolatalı Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı

Tüm yıl boyunca sizi mutlu eden sevgilinizi artık ödüllendirmenin zamanı geldi. Sizin için yılın sevgilisi olduğunu düşünüyorsanız o’naOscar Ödülü vermenin tam zamanı. Oscar ödülünün yanında özel kalp şeklinde kutusu içinde 40 adet Melodi Antep Fıstıklı Sütlü Kalp Çikolata bulunuyor. 

image (6)

 

Kalp Yastıklı Winnie The Pooh

Sevginizi en sevimli şekilde nasıl ifade edebilirsiniz? İşte sizin yardımcınız Winnie The Pooh’un sevimli karakteri Winnie… Elinde tuttuğu i love you yazılı kalp yastığıyla Winnie The Pooh, sevdiğinizin kalbini kazanacak. 

image (7)

 

Sevgililer Günü’ne özel aşk dolu hediyeler ÇiçekSepeti HediyeSevgililer Günü Hediyeleri kategorisinde biricik sevgilinizin kalbini fethetmeyi bekliyor! 🙂 


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş