Hediye ÖnerileriBabalar Günü

Kahve Sever Babalara Özel Kupa Bardaklar

Babalar Günü yaklaştıkça babanıza ne hediye alacağınız konusunda kafanızın karışmaya başladığını biliyoruz. Bu yazımızda işinizi biraz kolaylaştırmak için özellikle kahve sever babalar için mükemmel bir hediye olan özel kupa bardaklar özelinde bir liste hazırladık!

2022 yılında güncellendi

Babalar Günü’nde hediye seçerken önemli olan ona aldığınız hediyenin ne kadar pahalı olduğu değil; babanıza onu sevdiğinizi, ona değer verdiğinizi ve onun yanında olduğunuzu hissettirmektir. Bunları sağlayabilecek hediyeleri de babanızı yakından tanıdığınızı gösteren, onun zevklerine uygun bir hediye vermektir bazen.

Sizi büyüten o harika babaya bu yıl sevdiği gibi bir hediye verebilirsiniz. Her bir kahve içişinde, çay içişinde ya da bardağı gördüğü her anda babanıza sizi hatırlatacak basit ama etkili kupa bardak hediyeleri neler, inceleyelim!

Babaya Özel Kupa Hediyeleri

Kişiye Özel Canım Babam Kupa

Kişiye özel hediyelerin mutlu etmediği kimse yoktur. Hediye edilen kişiye göre özelleştirilen her ürün, hediye edilen kişi için oldukça özel ve önemli bir yer tutar. Kahve aşığı babaya özel kupa bardak hediye etmek, onu mutlu etmek için mükemmel bir hediyedir. Kişiye Özel Canım Babam kupasının üzerine babanızın adını yazdırarak Babalar Günü’nde babanızın özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Kişiye Özel İlk Babalar Günün Kutlu Olsun Tasarımlı Beyaz Kupa Bardak

Babaya özel kupa çeşitleri arasında sıradaki bardağımız özellikle ilk kez Babalar Günü kutlayacak olanlar için! Henüz yeni çocuk sahibi olduysanız ve eşinize bu Babalar Günü’nde onu mutlu edecek bir hediye arıyorsanız kişiye özel olarak hazırlanan ilk Babalar Günü bardağı eşinizi mutlu edecek, onu duygulandıracak bir hediye olacaktır.

Babalar Gününe Özel Hediye Kupa Bardak

Çayım, kahvem olmadan güne başlayamam diyen babaya özel kupa bardak hediye olarak tercih edilebilir. Sipariş üzerine üretilen ve babanıza özel olarak onun ismiyle gönderilen bu hediye sayesinde babanız bardağı her kullanışında sizi hatırlayıp mutlu olacak.

Kişiye Özel Kendin Tasarla Sihirli Kupa

Dışarıdan baktığınızda simsiyah gibi görünen kahve kupasına sıcak bir içecek eklediğinizde bambaşka bir bardağa dönüşüyor! Evet; babanızla olan resminizi kupaya bastırıp ona ufak bir sürpriz yapabilirsiniz! Babaya kupa bardak hediye etmek, hem de o bardak size özel bir resimle süslenmişse harika bir Babalar Günü hediyesi haline gelir. Birbirinden eğlenceli tasarımlarla babanız için en keyifli, duygusal, eğlenceli bardağı tasarlayabilirsiniz!

Kişiye Özel Baba Tasarımlı İsimli Kupa

“Baba: Kızan, karışan, sinirlendiren. Koruyan, sarılan, özlenen; mânası yokluğunda daha iyi anlaşılan kişi. Birçok dilde benzerlik gösteren kelime, ba çocuk sesinden türetilmiştir.”

Babaya özel kupa denince belki de akla ilk gelenlerden biridir “baba” kelimesinin anlamının yazılı olduğu, hem sade hem şık bir kupa. Kahve, çay ve benzeri içecekleri özel tasarım bardakta içmek babanız için daha keyifli olacak!

Kişiye Özel Baskılı Bardak

Babanız günün her saatinde çayını, kahvesini ya da herhangi bir içeceği yüzünde gülümsemeler oluşarak içsin diye bu Babalar Günü’nde ona kupa bardak hediye edebilirsiniz. Üstelik bu bardağın üzerine ekleyeceğiniz farkı fotoğraflar sayesinde de babanız her bir yudumda sizi hatırlayacak ve yüzündeki gülümsemesi de artacaktır.

Kişiye Özel Baba Özellikleri Kupa

Onun güne güzel başlaması, motive oması için bazen bir kupa yeter, değil mi? Babaya özel hediyeler arasında bulunan kişiye özel baba özellikleri kupada babanızı mutlu edecek

Kişiye Özel İsimli Kupa Fincan

Yine kişiye özel olarak hazırlanan, babanızın adını yazdırabileceğiniz özel kupa bardaklar, Babalar Günü için hediye olarak tercih edilebilir. Klasik bir kupa bardak, babanızın adıyla süslendiğinde paha biçilemez bir hediye seçeneğine dönüşür. Ona bu yıl onun yıllarca kullanabileceği, her kullandığında sizi hatırlayacağı bir hediye vermeye ne dersiniz?

Kişiye Özel Baba Oğul Karikatür Mavi Kaşıklı Kupa

Kişiye Özel Baba Oğul Karikatür Mavi Kaşıklı Kupa Bardak, özellikle yeni baba olanlara, çocuğunuz adına eşinize Babalar Günü hediyesi olarak tercih edilebilecek bir hediye seçeneği. Ofiste, evde ya da herhangi bir yerde eşinize, babanıza ya da sevdiğiniz insanlara Babalar Günü hediyesi olarak tercih edebilirsiniz.

Kişiye Özel Fotoğraflı Çerçeveli Babalar Günü Kupa Bardak

Bir fincan kahvenin 40 yıl hatrı olduğu kesin! E o zaman bir kupa bardağın hatrı da en az 40 yıldır diyebiliriz. :) Babanızın Babalar Günü’nü kutlarken ona, kendi fotoğrafıyla süslenmiş şık bir bardak hediye edebilirsiniz. Bu sayede babanız çayını, kahvesini yudumlarken o dakikaları hep sizi hatırlayarak geçirir.

İlginizi çekebilecek bazı yazılarımız:

Aybüke

1998 yılında dünyaya gelen Aybüke, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamladı. Ardından üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde başarıyla gerçekleştirdi. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde sosyal medya uzmanlığı, içerik üretimi, editörlük gibi işlerde çalıştı. 2020 itibarıyla ÇiçekSepeti'nde Copywriter olarak çalışmaya başladı. Şu an hala ÇiçekSepeti bünyesinde Ev&Yaşam, Yapı&Market, Süpermarket, Hediye, Hobi ve benzeri alanlarda içerik üretimi yapmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir