Hediye Önerileri

KAHVE VE ÇİKOLATA

Bir tarafta kokusuyla akılları baştan alan bir içecek, diğer yanda tadı damakları çatlatan efsane bir lezzet… Birliktelikleri en uyumlu çiftleri bile kıskandıracak kadar ihtiraslı, tutkulu ve derin. Öyle ki asla bir çikolata kadar şanslı olamayacağını düşünür bir kadın, asla bir kahve kadar tutkulu sevemeyeceğini düşünür bir erkek de. Onların aşkı öylesine büyüktür ki, kendi güzelliklerini bir kenara bırakıp, yan yana geldiklerinde ihtiraslarından eriyebilirler. Ayrı da olsalar bilirler ki, kahve kadar bir çikolatanın yanına hiçbir şey yakışmaz. Çikolata başka hiçbir şeyin yanında kendinden geçercesine erimez, her damlası başka hiçbir şeyin içine bu kadar karışmaz. Kahve hiçbir şeyin yanında bu kadar güzel kokmaz, içindeki tutku başka hiçbir şeyin yanında bu kadar çok yayılmaz çevresine. Onların aralarındaki çekim kilometrelerce öteden bilinir, onlar aşkını tarihe yazdırabilmiş, birbiri için yaratılmış iki varlıktır.

image (17)

Kahve çekirdekleri bilindiği gibi kakao çekirdeklerine çok benzer. O yüzdendir birbirlerine kibirleri, o yüzden o denli gururlulardır birbirlerine karşı. İkisi de cazibesinin farkındadır, başka her şeyi belki tutkun edebilirler kendilerine, ama bildikleri tek gerçek, yalnızca birbirlerine tutkun olduklarıdır. Bir çikolatanın yanına yaklaştığında kahve, her zamankinden farklı kokar sanki, üstünde tüten dumanının kıvrımları bile değişir, kendine o çikolata tanesinin üzerinde yer buluverir. Her sıcak varlığın yanında eriyebilir belki çikolata, ama asla kahvenin ruhuna karıştığı kadar başka bir varlığın ruhuna karışamaz. Çünkü onun tutkusuna bir tek kahve karşılık verir.

image (18)

Kahve ve çikolata, işte böylesi büyük bir aşkın iki kahramanıdır. Onlar ayrı ayrıyken de sizi mutlu edebilirler, fakat bir araya geldiklerinde yaşadıkları o büyük tutku, sizin bile aklınızı başınızdan almaya yeter. Bu yüzdendir ki, size gerçek aşkın yaşattığı o duyguyu başka hiçbir yiyecek veremez.

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir