Kardeşe/Ablaya Anneler Günü Hediyesi (10 Uygun Fiyatlı Öneri)


0

Hediye almak bazıları için büyük bir keyifken bazıları içinse oldukça zahmetlidir. Ne alacaklarını ve nereden alacaklarını bir türlü bilemezler. Bir de bu Anneler Günü gibi özel bir günse ve hediye alacağı kişi ablası veya kardeşiyse iş daha da zorlaşır. Çünkü canından çok sevdiğin bu kişileri mutlu etmek için ince eleyip sık dokumak gerekir. Bu yazımızda “Kız kardeşe Anneler Günü hediyesi ne alınır?” sorusuna cevap veriyoruz. Hem de uygun fiyatlı 10 ürünle!

Sosyal izolasyonun son derece önemli olduğu bu günlerde online alışveriş yapmak herkes için en doğru seçenek gibi görünüyor. Yaklaşan Anneler Günü özelinde kardeşe/ablaya bir hediye alarak onların yüzünü gülümsetmek isteyenler için hazırlanan listemize hemen başlıyoruz.

1-) Kupa

Kupa, içecek severler için güzel bir hediye olacaktır.

Bazen annenizden bile daha çok annelik yapan birisi vardır. Hep mücadele halinde olsanız da size her zaman arka çıkan, arkanızı toplayan birisi. O kişi ablanızdan başkası değildir. Dünyanın en iyi annesi olan ablalar için Anneler Günü hediyesi olarak bu kupa oldukça iyi bir seçim.

2-) Ahşap Dönme Dolap

Ahşap Dönme Dolap ile anılarınızı tazeleyeceksiniz.

Kız kardeşinizle olan anıların tadı bir başkadır. Beraber düştüğünüz, koştuğunuz, güldüğünüz bir sürü anı zihninizde dans eder durur onu düşündüğünüzde. İşte bu hediye Anneler Günü için onun yüzünü gülümsetecek cinsten. Birlikte olan anılarınızı kişiye özel hazırlanan bu ahşap dönme dolaba koyarak kardeşinize veya ablanıza hediye edebilirsiniz.

3-) Yüz Temizleme Cihazı

Yüz Temizleme Cihazı, bakımlı kadınların tercihidir.

Kadınların bakımına ne kadar önem verdiğini bilmeyen yoktur. Kardeş/Ablaya Anneler Günü hediyesi olarak alacağınız bu uygun fiyatlı cihaz sayesinde ciltleri parıl parıl parıldarken her daim sizi hatırlamalarını sağlayabilirsiniz.

4-) Papatya Karnavalı

Papatya Karnavalı, hediyesi yüzünde kocaman bir gülümseme oluşturacaktır.

Sevdiğimiz kişileri mutlu etmenin en etkili ve basit yöntemi olan çiçek göndermek ablanız veya kardeşinizi de oldukça mutlu edecektir. Anneler Günü geldiğinde kapısında rengarenk papatyalardan oluşan bu hediyeyi gördüğünde gözlerinin neşe dolu olacağını şimdiden hayal edebilirsiniz.  

5-) Ayıcıklı Siyah Mini Nutella Kutusu

Ayıcıklı Siyah Mini Nutella Kutusu, tatlı mı tatlı bir hediye.

Bu tatlı mı tatlı ayıcıklı hediye kutusu son günlerde evde sosyal izolasyon nedeniyle sıkılanlara ilaç gibi gelecektir. İsme özel olarak hazırlanabildiği için özel bir hediye olacaktır.

6-) Kalp Ve Kar Taneli Kolye

Kalp Ve Kar Taneli Kolye şıklığınızı tamamlayacak.

Şıklığından ve stilinden taviz vermeyenler için tamamlayıcı aksesuarlar oldukça önemlidir. Anneler Günü hediyesi olarak alacağınız Kalp ve Kar Taneli Kolye tasarımı ile kardeşinizin zarafetine eşlik edecek.

Şık ve stil sahibi kardeşiniz/ablanız için ÇiçekSepeti Anneler Günü sayfasında birbirinden güzel aksesuar çeşitleri bulabilirsiniz.

7-) Kalpten Gelen Sevgi Kek Buketi

Kalpten Gelen Sevgi Kek Buketi ile çikolata festivaline davetlisiniz.

Hem lezzetli hem de görüntüsü ile kalpleri yumuşatan bu kek buketi Anneler Günü için kardeşinizi/ablanızı çok mutlu edecek bir sürpriz olacaktır. İçerisinde bulunan 27 adet bitter çikolata kaplı, 4 adet kırmızı çikolata kaplı ve 4 adet fildişi çikolata kaplı kakaolu kek ile 1 adet kırmızı, 1 adet bitter ve 1 fildişi çikolata kaplı küçük kalp kurabiye ile sevdiklerinizin özel gününe tat katabilirsiniz.

İsterseniz ÇiçekSepeti’nin özel olarak sunduğu diğer Yenilebilir Çiçek/Bonnyfood seçenekleri ile sevdiklerinizin özel günlerini tatlandırabilirsiniz.

8 -) Çanta

Kadın Omuz Çantası, uygun bir hediye seçimi olacaktır.

Kadınların olmazsa olmaz aksesuarı tabi ki çantalardır. Her yere giderken yanlarından asla ayırmadıkları çantalarına gözü gibi bakarlar. Kardeş/Ablaya Anneler Günü hediyesi olarak en uygun seçim bir çanta seçmek olabilir.

9-) Güneş Gözlüğü

Duke Nickle Güneş Gözlüğü, yaz aylarının vazgeçilmezi.

Bahar geldi ve malum yaz kapıda. Güneşli günlerin en sevilen aksesuarı güneş gözlüğü Anneler Günü için kardeşiniz veya ablanıza uygun bir hediye olacaktır.

10-) Pijama Takımı

Pijama Takımı, rahatına düşkün olanların tercihi.

Rahatına düşkün ama bir o kadar da tarz olanlar için bir hediye önerisi ile listemizin sonuna geliyoruz. Malum nedenlerden ötürü evden çıkamadığımızı düşününce belki de en ideal hediye bir pijama takımı olabilir.

Kardeşe/Ablaya Anneler Günü Hediyesi olarak aradığınız tüm ürünleri ÇiçekSepeti‘nde bulabilir, başka seçenekler için Uygun Fiyatlı Anneler Günü Hediyeleri ve Anneler Günü’nü Unutulmaz Kılacak Hediyeler yazılarımızı okuyabilirsiniz.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Umit