Kültür & Sanat

KARŞINIZDA ÇİKOLATADAN ELBİSELER

Yediğimiz, içtiğimiz, süslediğimiz yetmedi, pastalara ekledik, ayakkabı biçimine soktuk yetmedi, çikolataya doyamadık. Yiyecek, içecek derken giyecekler de çikolata oldu desek, ne dersiniz? Yok artık mı? Şaşırmayın ama, çikolatadan da elbiseler varmış, hem de bir tane değil, bir sürü! İşte çikolatanın cezbedicisi etkisine karşı koyamayan tasarımcıların gözlerini karartıp elbise haline getirdikleri çikolatalar!

 

MUNICH, GERMANY - JANUARY 21:  German model Alena Gerber poses wearing a full chocolate dress during the presentation of chocolate dresses designed by German bakery group Lambertz on January 21, 2010 in Munich, Germany.  (Photo by Alexandra Beier/Getty Images) *** Local Caption *** Alena Gerber

image

image

image

Siz daha çikolatayı süte karıştırıp yemeye devam ededurun, tasarımcılar tutkunu olduğunuz çikolatalardan harikalar yaratmaya devam ediyor bile. Yakında Hansel ve Gretel masalında olduğu gibi çikolatadan evler de yapılmaya başlarsa şaşırmayacağım, hatta ilk ben edineceğim. Bu çikolataları yiyene de giyene de afiyet olsun demekten başka bir şey de düşmez bize.

ÇiçekSepeti

2006 yılında kurulan Ciceksepeti.com, Türkiye dışında 4 farklı ülkede faaliyet gösteren, 145 franchise noktasına sahip, 450+ çalışanı olan, bir Türk firmasıdır. Online çiçek & hediye sektöründeki liderliğini ve tecrübesini, pazaryeri modeliyle birleştiren Ciceksepeti.com, bugün ulaştığı noktada 20 bin kategoride 9 milyondan fazla ürün listelemektedir. Türkiye'nin en büyük çiçek sitesinde şimdi aradığınız tüm ürünler Var Var!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir