KARŞINIZDA ÇİKOLATADAN ELBİSELER


Yediğimiz, içtiğimiz, süslediğimiz yetmedi, pastalara ekledik, ayakkabı biçimine soktuk yetmedi, çikolataya doyamadık. Yiyecek, içecek derken giyecekler de çikolata oldu desek, ne dersiniz? Yok artık mı? Şaşırmayın ama, çikolatadan da elbiseler varmış, hem de bir tane değil, bir sürü! İşte çikolatanın cezbedicisi etkisine karşı koyamayan tasarımcıların gözlerini karartıp elbise haline getirdikleri çikolatalar!

 

MUNICH, GERMANY - JANUARY 21:  German model Alena Gerber poses wearing a full chocolate dress during the presentation of chocolate dresses designed by German bakery group Lambertz on January 21, 2010 in Munich, Germany.  (Photo by Alexandra Beier/Getty Images) *** Local Caption *** Alena Gerber

image

image

image

Siz daha çikolatayı süte karıştırıp yemeye devam ededurun, tasarımcılar tutkunu olduğunuz çikolatalardan harikalar yaratmaya devam ediyor bile. Yakında Hansel ve Gretel masalında olduğu gibi çikolatadan evler de yapılmaya başlarsa şaşırmayacağım, hatta ilk ben edineceğim. Bu çikolataları yiyene de giyene de afiyet olsun demekten başka bir şey de düşmez bize.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir