Trend

KIR DÜĞÜNÜ YAPACAKLARA ÖNERİLER

Kır düğünü, hemen hemen herkesin hayallerini süsler. Kimileri bu hayali sadece düşünerek geçiştirip gerçekleştirmek için cesaret bulamazken kimileri de hayalinin sonuna kadar peşinden gider. Gerek koşullar gerekse de soru işaretleriyle dolu planlar bu süreçte çifti zorlayacak durumlar olarak ortaya çıkar.

Siz de eğer düğün yeri bakma sürecinde olup kır düğünleri hakkında detay merak edenlerdenseniz yazımızda birçok soruya cevap bulacaksınız.

kır-dugunu

Gelinlik ve Damatlık Yaz Renklerinde Olsun

Yapılan hataların belki de başında gelen gelinlik ve damatlık seçimleri, kır düğününün gidişatını da etkiliyor hiç kuşkusuz. Erkekler için mavinin ve grinin tonlarında seçilecek damatlıklar kır düğünü için uygunken, kadınlar için de kırık beyaz rengindeki gelinlikler son derece uygun. Siz de bu küçük ama önemli detayı atlamamaya çalışın.

Rahatlık, Her Şeyin Başında Gelir

Kır düğününün olumlu yanlarından biri de düğün sırasında rahatça hareket edebilmektir. Bu da tabii ki rahat bir kıyafet seçimiyle mümkün olabilir. Özellikle gelinlik için tiril tiril olarak da bilinen püsküllü modeller seçilebilir. Gelinliğin uzun kuyruklu olmaması bu seçimde oldukça önemlidir.

Ayrıca topuklu ayakkabı ile geceye başlasanız da ileri saatlerde daha rahat babet ya da bez ayakkabılara geçiş yapabilirsiniz. Bu da eğlencenin daha çok yaşanacağı dakikalarda en çok eğlenmesi gereken kişinin yani sizin enerjinizi korumanızı sağlayacaktır.

Unutulmaz Düğün Fotoğraflarına Hazır Olun

Profesyonel bir fotoğrafçınız olsun ya da olmasın yeşilin eşsiz güzellikleriyle dolu kırlarda büyüleyici anılarınızın oluşacağına emin olabilirsiniz. Kır düğünlerinin belki de en önemli özelliği de bu olsa gerek. Zaten düğünler de sonradan hatırlanacak anılar oluşturmak için düzenlenmez mi ki?

Gelin Buketi Yaz Renklerinde Olsun

Ve tabii ki önemli bir ayrıntı olan gelin buketleri gelinlikle uyumlu ve beyaz renklerde oldukça zarif olabileceği gibi yaz renkleriyle cıvıl cıvıl da olabilir. Seçim tabii ki sizin zevkinize kalmış.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir