KIŞ MEVSİMİ MEYVE MEVSİMİ…


Meyve sepeti göndermek için 8 sebep

İnsanları mutlu eden şeyler değişse de yöntemi hiç değişmiyor. Birine hediye göndermek! ‘Göndermek’ deyince her ne kadar akla hemen çiçek gelse de artık birine meyve göndermek de bir o kadar yaygın. Aslında yeni bir ‘trend’ değil. Eskinin modernize edilmiş hali.

Bir rivayete göre eski zamanlarda Avrupa kralları birbirlerine ‘arkadaşlık ‘ ve ‘iyi niyet’ göstergesi olarak meyve sepetleri ve sandıkları gönderirmiş.

Günümüzde de meyve sepetleri birçok sebep için gönderiliyor. Doğumgünü kutlaması, yeni iş tebriği, bebek tebriği, anneler günü, babalar günü, sevgiliye hediye, Sevgililer Günü hediyesi vs…

Çünkü kimse taze meyvelerle donatılmış ve süslenmiş bir sepete karşı kayıtsız kalamıyor. Hem de yanında küçük bir ayıcık da varsa o günün süper kahramanı sizsiniz demektir.

‘Tadından yenmez’ bir hediye olmanın yanı sıra işte size meyve sepeti göndermeniz için 8 sebep daha…

– Öncelikle, meyve sağlıklıdır. Özellikle de kış mevisiminde grip olup evde yatan arkadaşlarınıza meyve sepeti göndermenizden daha tatlı bir jest olamaz.

– Her amaca hizmet edebilen ve hemen hemen herkese gönderilebilen bir hediyedir.

– Meyvelerin yanına çikolataya batırılmış çiçek ya da çikolata çeşitleri de ekleyebilir, sevgilinize büyük ve sevimli bir sürpriz yapabilirsiniz.

– Meyve sepetinde bol seçenek var. Onlarca meyve seçeneğinden istediğiniz birini seçebilir ya da size en hoş gelen karışımı bulabilirsiniz.

– İnsanlar genelde iş yerlerine gelen hediyeleri birbirlerine göstermeyi severler. Eğer gelen hediye biraz da farklıysa, mesela bir meyve buketi ise, değmeyin o kişinin keyfine. Aynı zamanda bu hediyeden bütün ofis faydalanabilir.

– Aşırı samimi olmadığınız birine hediye almanız mı gerekiyor? Mağaza mağaza gezip ne alsam diye düşünmek yerine, samimiyeti kararında bir meyve sepeti gönderebilirsiniz.

– Sevgililer gününde klasikleşmiş hediyelerin yanı sıra sevgilinizi çilekli ve çikolatalı, özel olarak süslenmiş bir meyve sepeti ile şaşırtabilirsiniz.

– Meyve sepetlerinizi arkadaşlarınıza, anne ve babanıza, iş arkadaşlarınıza ve sevgilinize gönderebilirsiniz. Her konsepte uygun meyve olduğu gibi her konsepte uygun süslemeler de mevcut.

Ciceksepeti.com’un meyve sepetleri:

MEYVE SEPETİ

Çikolatalı Çileklerle Meyve Festivali

MEYVE SEPETİ RESMİ

 

Çikolatalı Ananas ve Muzlarla Çikolata Çilek Buketi

 

MEYVE SEPETİ RESİMLERİ

 

Futbol Tutkusu


Yorumlar: 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Şifreyi Sıfırla

Back to
Giriş