Hediye Önerileri

Kişiye Özel Hediyeler ile Sevdiklerinizi Ayrıcalıklı Hissettirin

Sevdiklerimize hediye almak, onlara olan sevgimizi göstermek ve özel günlerin değerli bir anısı olması yönünden önemli hale geliyor.

Sevdiklerimize hediye seçerken onların ihtiyacı olan ya da sevdikleri şeyleri almaya yöneliyoruz. Peki, onlar için kişiye özel hediyeler seçmeye ne dersiniz? Üzerinde isimlerinin ya da isim ve soy isimlerinin baş harflerinin yazılı olduğu bir hediye, onların kendilerini ayrıcalıklı hissetmesini sağlıyor.

Ofiste Kişiye Özel Hediyeler

Ofis ortamında kişiye özel hediyeler, her zaman ilgi çekiyor. Yeni işe başlayan bir arkadaşınıza vereceğiniz kalem, kartvizitlik ve anahtar seti onu memnun ediyor.

kisiye-ozel-roller-kalem-kartvizitlik-ve-anahtar-seti-hf4375-1-6

Ayrıca isme özel kupalar, arkadaşınız her çay ve kahve içtiğinde, sizi hatırlatırken ofiste kupa kaybetme konusuna da bir son veriyor. İş hayatında başarılı olan, her gün toplantıdan toplantıya koşuşturan sevgiliniz için de isminin baş harflerinden oluşan kol düğmelerini tercih edebilirsiniz.

kisiye-ozel-mesajli-sekreter-kupa-bardagi-hf5086-1-1             isme-ozel-dikdortgen-kol-dugmesi-hf1223-1-2

 

Anne ve Babalar Her Zaman Özel

Onlara ne hediye seçsek, ne sürpriz yapsak azdır; ancak hiç olmazsa özel günlerde onları hatırlamaya, gönüllerini almaya çalışıyoruz. Anneler için isim ve soy isminin yazılı olduğu doğal taş bileklik ve babalar için de gümüş harfli doğal taş tesbih uygun bir hediye olabilir. Eğer aileniz karşılıklı iki kadeh bir şeyler içmeyi seviyor ise, üzerinde isimlerinin yazılı olduğu ikili şarap kadehi onların sürekli kullanacağı, kullanırken de kendilerini ayrıcalıklı hissedecekleri özel bir seçenek olabilir.

kisiye-ozel-gumus-harf-uclu-dogal-tas-tesbih-hf5613-1-1      kisiye-ozel-gumus-harf-uclu-dogal-tas-bileklik-hf5629-1-1

Şeker Dolu Bir Kavanoza Kimse Hayır Demez

Üzerinde isminin yazılı olduğu içi şeker dolu bir kavanoz, hediye sahibi kim olursa olsun mutlu olmasını sağlıyor. Ziyaretine gittiğiniz bir yakınınızı ya da arkadaşınızı, şeker dolu kavanoz ile mutlu edebilirsiniz.

abbia-pirlanta-kisiye-ozel-iyi-ki-varsin-mesajli-nostaljik-lezzetler-kavanoz-hf5326-1-1

 

İçi şeker dolu kavanozlar, her zaman renkli ve eğlenceli birer hediye oluyor. Sevgilinizi mi kırdınız, ona olan sevginizi tekrar tekrar söylemek mi istiyorsunuz, hemen isme özel bir kavanoz dolusu şeker imdadınıza koşuyor. Arkadaşlarınızın yıl dönümü mü var, birisi yeni bir işe mi girdi, yine bir kavanoz dolusu şeker yüzlerde gülümsemeye neden oluyor.

Sevdikleriniz için özel bir hediye seçmek ve bunu uygun bir zamanda ona sunmak, ikiniz için de değerli anlara bir yenisini daha ekliyor. Kişiye özel yastık kılıfı, saat, bardak altlığı gibi birçok hediye hazırlayabilir, sevdiklerinize küçük sürprizler yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir