Kişiye Özel Yıl Dönümü Hediyeleri


Birlikte geçirdiğiniz tatlı günlerinizi yaratıcı fikirler ile taçlandırarak bir sonraki yıla güzel başlangıçlar yapmak eşiniz ya da sevgiliniz ile olan ilişkinizi daha çok güçlendirmenize yardımcı olabilir. Bunun için birbirinden yaratıcı ve ilginç yıl dönümü hediyeleri arasından onu mutlu edip heyecanlandıracak ve ona kendini değerli hissettirecek, sevdiğiniz kişiye özel bir yıl dönümü hediyesi seçmek istemez misiniz?

Yıl dönümleri koskoca bir yılı daha geride bırakmanın heyecanını, mutluluğunu ve huzurunu sizlere yaşatır. İster evlilik yıl dönümü olsun ister tanışma yıl dönümü, eşinizle ya da sevgilinizle yaşadığınız mutlu anılar, bu çok özel günde gözünüzün önünde bir kez daha canlanıverir. Nasıl geçip gittiğini anlayamadığınız onca zaman, yüzünüzde kocaman bir gülümsemeye dönüşür. Belki bu günde sevdiğiniz ile birlikte romantik bir yemeğe çıkarak yıl dönümünüzü kutlamak isteyebilirsiniz. Belki de yıl dönümünüzü birlikte geçirecek kadar şanslı değilsinizdir. Bu özel günde, okul ya da iş gibi çeşitli sebeplerden dolayı farklı şehirlerde olmak zorunda kalmış olabilirsiniz. O günü ister birlikte ister birbirinizden çok uzakta geçirin; sevdiğinizi şaşırtmak, unutmadığınızı göstermek ve mutlu etmek için bir şeyler düşünmek güzel bir fikir olabilir.

Birbirinden Güzel Hediyeler ile Sevdiğinizi Mutlu Edin

Alışılagelmişin dışında, birbirinden güzel ve özel yıl dönümü hediyeleri ile eşinizi ya da sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Hem farklı bütçelere hem de zevklere hitap edecek hediyeler arasında sevdiğiniz kişiyi heyecanlandıracak ilginç bir hediyeye rastlayabilirsiniz.

LED lambalar ile ışıklandırılmış her ikinizin de isimlerinin yazdığı, kişiye özel tasarlanmış üç boyutlu gülen yüzlere ne dersiniz?

kisiye-ozel-uc-boyutlu-smiley-gulen-yuzler-led-lamba-hf5050-1-1

Baktıkça zamanın nasıl geçtiğini anımsatacak, romantik ve sevimli bir duvar saati ile sevdiğinizi şaşırtmak da güzel bir fikir olabilir. Kendi isimlerinizi ve ona iletmek isteyeceğiniz cümlelerinizi üzerine yazdırabilirsiniz.

kisiye-ozel-romantik-duvar-saati-hf3159-1-2

Eşinizin ya da sevgilinizin ismini yazdırdığınız çok şık birer defteri, kalemi ve kartvizitliği ona hediye edebilirsiniz. Böylece her an yanında taşıyabileceği ve baktıkça sizi hatırlayabileceği güzel bir hediye ile onun mutlu olmasını sağlamış olursunuz.

kisiye-ozel-defter-kalem-ve-kartvizitlik-set-hf3200-1-2

Sevdiğinize sürpriz içinde sürpriz yaparak onu şaşırtmak ister misiniz? Son derece sıradan görünen simsiyah ama sihirli bir kupa onu şaşırtmaya yetebilir. Sevdiğiniz kişi, içerisine sıcak su eklediğinde bardağın üzerinde beliren yazıda, onu ne kadar sevdiğinizi görse ne kadar heyecanlanır bir düşünün.

gulen-kalpler-sihirli-kupa-hf3151

 

 


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir